سمینار-رایگان-آنلاین-قانون-جذب-استاد-جولاییکانال-راز-موفقیت-محمود-جولاییکانال-راز-موفقیت-استاد-جولاییکانال-راز-موفقیت-محمود-جولایی

چقدر طول میکشد تا من به آرزویم برسم؟ (درس-15)

تعداد امتیاز: 1

چکیده محصول :

انتشار : 1396/02/24 6 نظر 233 بازدید

من ایمان دارم این درس جواب این پرسش اساسی بسیاری از دوستان باشد که با نا امیدی میگویند: من که همه کارهارا درست انجام دادم! پس چرا جواب نمیگیرم؟ بسیاری که سالهاست با این قانون اشنا هستند و بارها و بارها فیلم راز را دیده اند و کتابهای زیادی هم خوانده اند و این کارها را برای سال‌ها انجام داده‌اند. اما به نتیجه مطلوبی نرسیده‌اند. همچنین اگر عموما ادم شادی نیستید و یا احساس خوبی ندارید و یا افسرده و نا امید هستید، حتما باید فایل های صوتی استاد رو در این درس گوش کنید تا به این باور برسید که بدون دلیل بیرونی باید شاد و راضی بود.  

چقدر طول میکشد تا من به آرزویم برسم؟ (درس-15)

چقدر باید منتظر بمانم تا رویاهایم به حقیقت بپیوندند؟؟؟

یا چقدر طول می کشد تا من به ارزویم برسم؟؟؟

شاید بزرگترین ایرادی که به قانون جذب گرفته می‌شود این باشه که در زندگی اکثر افراد نتیجه نمیده!!!

بله تعجب نکنید درصد خیلی کمی (کمتر از 5 درصد) از مردم جهان از این قانون دارند استفاده می‌برند! تازه با آموزش قانون جذب هم این درصد کمی افزایش میابد. اکثر افراد در دوره آشنایی و یا دوره های آموزشی مدتی قانون جذب را چالش زندگی خود می‌کنند ولی خیلی زود همه چیز را فراموش میکنند.

چقدر-طول-میکشد-من-به-رویایم-برسم؟

مردم کتاب من و یا کتاب یا فیلم راز را میبینند و بعد:

 • خیلی با احساس و ارزو تصمیماتی میگیرند و شروع میکنند!
 • بیشتر افراد هدفگذاری هم میکنند!!
 • برخی حتی شکرگذاری نیز میکنند!!!
 • اکثر انها چیزهایی را نیز جذب میکنند!!!!

اما متاسفانه در موارد بسیار کم نتیجه دلخواه حاصل میشود! عجیب است نه!

میدانم ذهنت دوست دارد علت این موضوع را بداند.

این درس درس شماست.

چقدر-طول-میکشد-تا-من-به-ارزویم-برسم

 • اگر شما نیز جزو افرادی باشید که هرگز از طریق قانون جذب به هیچ ارزویی دست نیافته باشید، این درس شماست. حتما جدی بگیرید.
 • اگر شما نیز سالهاست در مورد قانون جذب مطالعه و تحقیق میکنید ولی فقط گاهی نتیجه می‌گیرید، این درس دقیقا برای شما طراحی شده است.
 • اگر قانون جذب برای شما گاهی جواب میدهد و گاهی نه!
 • اگر قانون جذب رو باور دارید و مشکلتون اینه که خیلی طول میکشه براتون جواب بده، لطفا این درس رو با ما باشید!
 • ... و اگر کلی هیجان قشنگ دارید و تحمل زمان تا رسیدن به مرحله خلق ارزوها براتون سخته اماده باشید تا در این درس راز بزرگ کوتاه کردن زمان و فاصله ظهور را یاد بگیرید!

 

دوستان، در این درس به این موضوع می‌پردازیم که دقیقا چقدر طول میکشد تا رویای شما محقق شود؟

واقعا از کی و چه زمانی فرایند خلق شروع میشه؟

یا از کجا باید بدانیم که ظهور رویا برای ما داره اتفاق می افته؟

 

شاید این مهیج ترین درس در این دوره باشد.

 

پس با هیجان و یک تصمیم قدرتمند این درس را نیز با ما باشید.

 

حالا بالاخره دقیقا چقدر طول می‌کشه؟

در تمام دوره ها این پدیده را که طبیعی هم هست دیدیم که هرکسی که با قانون جذب و اصول آن آشنا می‌شود، اولین چیزی که دوست دارد زودتر بداند این هست که چطور میشه زودتر به هدف رسید؟

چیزیکه مردم به آن فکر می‌کنند اینه که چقد اینکار طول میکشد.

چقدر طول میکشه که آن ماشین یا آن رابطه اجتماعی... همسر ایده آل... یا آن پول... یا سلامتی... یا هر آنچه را که می‌خواهند پدیدار شود؟ خوب واقعیت ان است که قانون ثابت و مستندی نیست که بگوییم مثلا 32 دقیقه طول میکشد یا 3 روز یا 30 روز. هیچ دستگاه اندازه گیری هم در جهان وجود ندارد با ان بشود محاسبه کرد.

 

موضوع اصلی که هیچ کس توجه نداره اینجاست که خود شما چقدر با جهان هستی هم سو و هم فرکانس هستید؟

وقتی که می بینیم یا می خوانیم دیگران در چند هفته یا چند ماه رویاهایشان را آشکار کرده اند، این گفتگوی درونی را می‌شنویم:

"پس چه اشتباهی در کار من هست؟" یا "اصلا قانون جذب دروغ است، واگرنه که تا حالا باید جواب می‌داد!"

چقدر-طول-میکشد-تا-من-به-ارزویم-برسم

دوستانم قانون جذب از زمان خلق انسان بوده و تا ابد خواهد بود. قانون جذب در دور افتاده ترین روستاهای افریقا و ابر شهرهای بزرگی مثل تهران به یک شکل عمل میکند.

هیچ اختلالی در کارکرد این سیستم وجود ندارد، همانطور که در هر جای دنیا اگر یک سیب از دست شما بیافتد، حتما به زمین میخورد. چون قانون جاذبه همه جا به یک شکل عمل میکند.

اگر میبینید که در مواردی در زندگی شما جواب میدهد و یا اصلا جواب نمیدهد بخاطر این نیست که قانون جذب با شما سر سازگاری ندارد. شما باید فرمول و روش کاربری ان را خوب بلد باشید. شما باید قدم به قدم هم سو با نظام هستی در مسیر ارزوهایتان پیش برید. نه اینکه گاهی هم سو باشید و هم فرکانس و گاهی خلاف آن عمل کنید.

 

ایده این درس از کجا آمد؟

دوستان تمام ایده این درس از آنجا امد که سالها پیش فکر میکنم سال 2007 بود که من بشدت شیفته دانستن بیشتر در مورد قانون جذب بودم. با خانم "راندا برن" خالق کتابهای "قانون جذب" و "راز" و "قهرمان" و "راز شکر گذاری" و "معجزه" و خیلی کتابهای ارزشمند دیگه آشنا شدم. این بانوی بزرگ قانون جذب رو که امروز من و شما میشناسیم، برای اولین بار کشف کرد و یا بهتر بگم به جهانیان معرفی کرد.

من دنبال این پرسش بودم که آیا این خانم که خودش کتاب قانون جذب رو نوشته، الان تو خونش نشسته و فقط تصور و تجسم میکنه و .....؟

سوالی که گاهی شاید تو ذهن شما هم امده که ایا استاد جولایی الان داره با دانستن تمام این اصول، فقط پول پارو میکنه؟

دوستان من واقعا راه افتاده بودم برم و از خودش این سوالو بپرسم. همه جا دنبالش بودم البته تو کتابها و تو اخبار و رسانه ها و نه تو خیابونها. تا اینکه خودش فهمید بسیاری مردم جهان این پرسش رو از او دارند.

این بزرگ زن عرصه موفقیت و قانون جذب کار عجیبی کرد. با شهامت تمام 10 هدف بسیار مهم خود را رسما اعلام کرد و شروع کرد به استفاده از این قانون در جذب انها. 

شما در این درس پاسخ این پرسش ذهنی من را که این خانم براحتی طی 4 سال جواب داد، خواهید دید. سوالی که خیلی از دوستان همیشه از من هم میپرسند. چقدر طول میکشه تا تو که استاد قانون جذب هستی، اهدافت را محقق شده ببینی؟ یا اصولا برای تو هم بعد از مرحله درخواست زمان میبره تا رویاهایت را جذب کنی؟

در این درس به شما میگم که اگر زمان بر باشد چه عواملی در سرعت بخشیدن به ظهور و خلق رویا دخیل است. یا اگر زمان نباشد چه مسایلی برای انسان و زندگی با این شرایط پیش خواهد آمد.

 

در این درس در واقع به این پرسش اساسی که در بین اساتید قانون جذب هم محل اختلاف است، پاسخ داده میشود که آیا باید در هدفگذاری و برنامه ریزی برای رویاها ها در کنار هر رویا تاریخ مشخصی را ثبت کنیم یا نه؟  

 

دوستانم فایلهای صوتی این درس هزاران نکته و آموزه روانشناختی داره که شاید بتونم بگم این درس به تنهایی گلچینی از بهترینهای تجربیات بالینی من در امور روانشناسی و رفع مشکلاتی مثل افسردگی و حال و احساس بد، خشم و نگرانی میباش.

این درس به تنهایی شادی درونی و صبور بودن رو در ذهن شما ایجاد نموده و کالبد روانی شما را با زلال آرامش شستشو خواهد داد.

چقدر-طول-میکشد-تا-من-به-ارزویم-برسم

پیشنهاد من این است که کیفیت درسها و آموزش قانون جذب در این سایت را با این درس محک بزنید.

 

امیدوارم همه ایران با قانون جذب اشنا بشوند. امیدوارم همه ایران ایرادات کاربری قانون جذب رو بیاموزند و اگر مشکلی در کاربرد ان هست این را پای قانون جذب ننویسند. 

به امید ان روز بزرگ.

 

شما براحتی میتوانید، برای پرسش در مورد این درس به تلگرام من پیامک بدید.

لطفا الان کلیک کنید و ابهامات خود را برطرف کنید و این درس و درس های دیگر را حتما تهیه کنید. (https://telegram.me/dr_movafaghiat)

 

 

  آنچه شما با پرداخت تنها 30000 تومان دانلود خواهید کرد:  
  1 
 فایل صوتی 
  13.2MB
  77 دقیقه
  مقدمه استاد و بخش اول سخنرانی
  2
 فایل صوتی 
  14.80MB
  87 دقیقه 
  ادامه گفتگو و 40 راهکار طلایی 
  3
  فایل PDF
  720KB
  28 صفحه
  متن درس و راهکارهای عملی و تمرینات درس 

 با خرید از این سایت شما همیشه برنده خواهید بود.

 

لطفا این پست را با دیگران در فیس بوک، توییتر و تلگرام و اینستاگرام و ... به اشتراک بگذارید، بیایید کمک کنیم تا دوستان بیشتری "موفقیت" و "شادی" رو در زندگی خلق کنند. یادتون باشه هر قدر فراوانی بیشتری برای دیگران خلق کنیم، خودمان بیشتر دریافت می­کنیم.

 

  با انگیزه و عالی بمانید.

    

چقدر-طول-میکشد-تا-رویای-من-محقق-شود        لطفا، همچنان با ما باشید

      سایت راز موفقیت - محمود جولایی

       کانال راز موفقیت

خرید محصول چقدر طول میکشد تا من به آرزویم برسم؟ (درس-15)

با خرید دانلودی این محصول:

1. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
2. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

افزودن به لیست آرزوها

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان

mahdi madadkon در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام و عرض ارادت خدمت استاد جولایی عزیز و سایت موفقیت.
تا الان و با افکاری که تا قبل از شروع این دوره داشتم همیشه برای شاد بودن دنبال دلایل فیزیکی و تحقق یافته بودم.گویی همه ما اینگونه تربیت شده ایم که بی منطق نباید شاد بود.بی منطق و بدون حصول نباید داشته ایی را داشت.اما در این درس و درس های قبلی مهر باطل بر همه تصورات قبلی ما خورده و من خوشحالم.خوشحالم از اینکه میدونم به ارزوهام میرسم.خوشحالم از اینکه میدونم در مسیر صحیح قرار دارم.و مهمتر از همه از این خوشحالم که باید به معنای واقعی شاد و خوب باشی تا خوبی واست بیاد.و این یه اجبار هستش که تا شاد نباشی خوشی به رویت سرازیر نمیشه.پس باید بی دلیل شاد بود.
چه اجبار قشنگی...
مرسی از استاد جولایی عزیز برای این همه درس ماندگار و زندگی اسز.

من این محصول را در تاریخ 1396/02/26 خریده ام

fariba Mozaffari در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام و درود ب استاد عزیز و دوستان سوپر خوشبین و شادم. من تا قبل از خوندن این درس اصلا برای شادی خودم و شاد کردن خودم وقتی نمیذاشتم بعد خوندن درس 15برای شاد کردن خودم برنامه ریختم و امروز با خواهر کوچیکم رفتیم پارک و برعکس قبلن کلی شیطونی و بچگی کردم خیلی خوشگذشت خیلی خوب بود حس خوبی داشتم و کوچکترین کاری ک میتونم برای شادی خودم بکنم اینه ک همیشه لبخند بزنم و خوش و شاد باشم پیروز باشید استاد درسها خیلی نکات ریز و طلایی داره ک باعث میشه درس بزرگی بگیریم و زندگیمون عوض و رنگی بشه .من فریبا شادترین فرد کره ی زمینم

من این محصول را در تاریخ 1396/02/25 خریده ام

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر شما. دقیقا تغییر حال و تغییر زندگی با یک کار ساده آغاز میشه. این که شما تو پارک تاب بازی کنید و احساسی متفاوت از گذشته رو درک کنید این شاید کمترین کاریه که میتونید بکنید. اما خوشحالم متوجه شدین با همین کاری که برخلاف گذشته بوده تغییر شگفت انگیزی در خودتون تجربه کردین. لطفا با ما باشید. لطفا همیشه شاد باشید. 

مرجان شمس عالم در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام .درس پانزده یکی از فوق العاده ترین دروس دوره بوده است .من قبل از شرکت در این دوره فردی منفی و ناامید بودم که حتی آرزوی مرگ داشتم اما بعد از شرکت در دوره معجزات برای من به تدریج ظاهر شد .من تبدیل به فردی سوپر خوش بین شدم و از تک تک لحظات زندگیم لذت میبرم .همه اطرافیان از مصاحبت و همنشینی من لذت میبرند و دوست دارند من برای انها از قانون جذب صحبت کنم .موفقیت در شغلم ظهور کرد و با اخلاق شادی که پیدا کردم توانستم مشتریان زیادی را جذب کنم و همچنین پول بیشتری.در روابطم اصلاحاتی ایجاد کردم و افراد منفی را تا حد امکان از زندگیم بیرون کردم.درس پانزده نیز عالی و شگفت انگیز بود چرا که اگر گاهی دچار تردید میشدم با این درس یاد گرفتم که تردید جایز نیست و من بهترینم و تنها باید با صبوری و شادی منتظر رویاهایم باشم.سپاس از مرد بزرگ قانون جذب ایران جناب جولایی

من این محصول را در تاریخ 1396/02/25 خریده ام

مریم موسوی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

وای استاد عزیز این درس هم مثل درسای دیگه معجزه بود بی نظیر بود استاد شما بی نظیر هستین این درسا فوق العادست خیلی خیلی سپاس از شما و گروه راز موفقیت من پر از حس خوب و شادی و ارامشم مررررسی
پایدار باشین

من این محصول را در تاریخ 1396/02/25 خریده ام

یوسف شرقی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام استاد عزیز
سلام ای مهربان
سلام ای مهر هستی بروی بندگانش
سلام ای قشنگترین رویای زندگی من
روزی بود که همش اه بود و ناله و شکایت
اما الان خوشحالی و خنده و سلامت
احساس الان م مثل بودن در بهشته خدایا شکرت
استاد عزیز درس 15 مانند شروع معجزه جدیدیه تا الان فقط سعی میکردم و سعی و سعی
اما الان دیگر میدونم که سعی و تلاش تنها کافی نیست باید صبر کنی و شاد باشی که به شکر خدا هستم
ممنونم ازت ای مهربان ترین شبنم هستی بر روی گل زندگی من
دیگر نمیتونم بنویسم

من این محصول را در تاریخ 1396/02/24 خریده ام

مسعود مسعودی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

استاد عزیز خوشحالم نفر اولی بودم که این درسو دانلود کردم. ایمان دارم موجزه ای در زندگی رخ داده. معتاد درسها شدم. امیدوارم هیچ وقت تموم نشه. بدونید هر قیمتی و هر جا باشه من درسهاتونو میخرم. مرسی استاد عزیز. بمب انژی ایران

نرم افزار موبایل “ راز موفقیت ”

اپلیکیشن موبایل (آندروید) برای راحتی کاربران سایت و سوپر گروه استاد جولایی را از اینجا دانلود کنید.

** یک پیشنهاد ویژه (دانلود رایگان) **
                 ** یک  پیشنهاد  ویژه (دانلود رایگان) **

10 کتاب برتر جهان در سال 2016 در زمینه روانشناسی موفقیت و کسب ثروت

دریافت بصورت رایگان
Web Statistics