سمینار-رایگان-آنلاین-قانون-جذب-استاد-جولاییکانال-راز-موفقیت-محمود-جولاییکانال-راز-موفقیت-استاد-جولاییکانال-راز-موفقیت-محمود-جولایی

چطور پس از طلاق یا قطع رابطه زندگی را ادامه دهیم!

تعداد امتیاز: 1

چکیده مطلب :

انتشار : 1395/11/28 7 نظر 1,881 بازدید

چطور پس از طلاق یا قطع رابطه زندگی را ادامه دهیم!

 

 ما در این مقاله دنبال ایجاد افکار تصادفی و تخیلی ساختگی در ذهن شما نیستیم.

ما ابتدا با آسیب شناسی جدایی در یک ارتباط شرایط را برای یک تغییر آگاهانه آماده کرده و سپس با آشکار کردن ریشه تمام ناکامیهای ارتباط بعد از یک رابطه خراب، شما را در پذیرش روش کارکرد صحیح قانون جذب در ذهنتان برای خلق یک آگاهانه و یک رابطه رویایی راهنمایی می کنیم.

 

 

طلاق و یا قطع یک رابطه خراب، خوب نیست اما گاهی تنها راه و آخرین روش مناسب برای شرایط طرفین است.

 قطع یک رابطه خراب، بدترین اتفاق است اما می‌تواند بهترین کاری باشد که شما در شرایط خاص باید انجام دهید.

 قطع ارتباط و طلاق حتما باعث آسیب به طرفین خواهد شد، اما فراموش نکنیم که ما از یک "رابطه بیمار" و غیر قابل ترمیم گفتگو می‌کنیم،

که اگر ادامه یابد باعث آسیب های گسترده و جدیتری به طرفین خواهد گردید.

 طلاق برای کودکان مخصوصا در سنین کم بشدت آسیب رسان است، اما فراموش نکنیم طلاق یک شبه ایجاد نشده و در همان دوره زایش و پرورش طلاق،

آسیب را بر پیکر روان کودک خود وارد کرده اید. شاید جدایی شما مانع اسیب‌های جدی‌تری در آینده شود.

 جدایی یک راه کار و انتخاب نیست، جدایی گاهی راهکار اجباری و در واقع نتیجه یک انتخاب بد و غلط است. 

 

برخورد با طلاق‌ها و شکست‌های عاطفی می‌تواند سخت باشد، اما باید بدانید که وارد شدن افراد به زندگی شما دلیل دارد. شما آزادانه انتخابی را سنجیده و انجام می‌دهید ولی بواسطه ضمیر ناخودآگاه خود به یک رابطه کشیده و کشانده می‌شوید.

گاهی وارد رابطه ای در زندگی مان می شویم تا چیزی را از کسی یاد بگیریم، یا اینکه شما آنجا هستید تا چیزی را به کسی یاد بدهید وقتی درسش را گرفت، این رابطه از هم پاشیده می شود. هیچ آدم طلاق گرفته ای نداریم که بعد از طلاق، به شرطی که مراحل جدایی و قطع عاطفی ارتباط صحیح طی شده باشد، از آن حادثه کوله باری از تجربیات را همراه نداشته باشد.

 

 

روابط گذشته به شما کمک می‌کند تا تصویری واضح از جایی که در زندگی تان هستید و کسی که قرار است در آینده وارد رابطه با شما شود خلق کنید.

بنابراین نباید وقت‌ تان را با تنفر از فردی که احساس خوبی نسبت به او ندارید هدر دهید، برای اینکه در حقیقت آنها به شما کمک کرده اند تا درک کنید که در رابطه بعدی تان چه چیزی را می خواهید یا آرزو دارید. البته همه این ها به شرطی درست است که شما سلامت روان خود را داشته و در زمان جدایی و بعد از حادثه طلاق مشاوره و کمک تخصصی گرفته باشید و ابعاد مختلف این موضوع برای شما مشخص و نقاط آسیب دیده پیکر روانی تان ترمیم یافته باشد.

این یعنی شما باید با آدم قبل از رابطه فرقی کرده باشید.

کسی که خود هزاران مشکل و اختلال شخصیتی دارد و بی حساب وارد یک ارتباط می شود و بی حساب هم از آن ارج می شود، چه بسا در صد ارتباط بعدی هم چیزی مثبت و مفید برای ارتباط بعدی نیاموخته باشد.

 

 

جایگاه احساس در رابطه

ما می‌دانیم که احساس در بکارگیری قانون جذب در ارتباطات نیر یک اصل است. این تمرین خوبی است که افکار و احساساتتان را قبل از اینکه وارد رابطه ای شوید به جایگاه اوج احساسی خودتان برسانید. بنابراین از این طریق می توانید کسی را جذب کنید که در فرکانسی مانند شما باشد.

اگر احساس ناامنی می کنید یا افکار منفی دارید، این نقطه نظر و دیدگاه جذب شماست و فردی با همین نگرش را به زندگیتان جذب خواهید کرد.

 

 

به همین دلیل بسیار مهم است که پس از یک قطع رابطه همه روانشناسان و مشاورین ازدواج تاکید دارند که باید به خودتان فرصت فکر کردن بدهید که واقعا چه چیز را می خواستید که آن اتفاق را جذب کردید و اکنون قبل از اینکه بخواهید وارد رابطه، دیگری بشوید، چه چیز را باید بخواهید.

باید فرکانس خود را با فکر کردن به چیزهایی خوبی که هم اکنون از مرد یا زنی می خواهید تغییر دهید. بنابراین تنها با این تغییر تاکتیک ساده شما می توانید فردی که آرزویش را دارید جذب کنید.

افکار مربوط به رابطه و یا ارتباطهای قبلی تان را رها کنید. آیا این افکار مثبت و بدرد بخور هستند؟ با فکر مداوم در مورد شکست ها و چیزهایی که دوست ندارید آن افکار را در فرکانس خود فعال نگه می دارید و بدون آنکه بخواهید و یا متوجه شوید، در رابطه بعدی تان از همان نوع ارتباط دوباره برایتان پیش خواهد آمد.

زمانی که شما به نقطه ای از تغییر نگرش برسید که دیگر غالبا به آن افکار منفی نیندیشید، آنگاه در نقطه ای خواهید بود که آنچه را می خواهید به زندگی خود جذب کنید.

اگر شما می خواهید آینده شما مساوی گذشته شما نباشد، تنها یک کار باید بکنید: افکار منفی و مخرب و محدود کننده گذشته را با افکار جدید و زیبای مثبتی جایگزین کنید. سخت است اما چاره ای ندارید. شما برای تغییر ساخته شده اید و نه تقدیر.

صدمات یک رابطه بد و خراب

همیشه در رابطه شما داد و ستد روانی و عاطفی همزمان دارید. اگر کالای مورد معامله خوب باشد، رشد می کنید و لذت می برید. اما اگر جنس رد و بدل شده از جنس بدترین احساسات عاطفی باشد، شما صدمات وحشتناکی خورده اید.

وقتی افراد در رابطه ای ضربه می خورند، به عنوان مثال می گویم، اگر احساس کنند که فریب خورده اند و یا خیانت دیده اند. سپس شروع به این فکر می کنند که همه مردها و زن ها دروغگو و خائن و فریب کارند.

پس فکر نکنید اثرات و صدمات یک رابطه در همان رابطه می ماند. اگر مشاوره نکنید انچه بد بود را با خود همراه دارید و در هر رابطه بعدی با خود وارد می کنید.

و با این افکار فعال دقیقا به همان چیزی که فکر می کنید آن را جذب می کنید، و سبب می شود که دقیقا همان افراد و شرایط را دوباره به زندگیتان جذب کنید.

جالب است نه، شما به دلیل فریب و دروغ از یک رابطه خارج می شوید و جفت پا در رابطه دیگری فرود می آیید که همان شرایط و حتی بدتر را برای شما، به دنبال دارد.

 

بعد از یک شکست و قطع رابطه زمان بگذارید و عشق قبلی تان را برای هر آنچه که احساس می کنید ممکن است در ارتباط با شما انجام داده باشد ببخشید. دوست خود را برای واکنشی که گاه ناخواسته در مقابل کنش شما از خود بروز داده تا آخر عمر ملامت نکنید. خشم و تنفر را از قلب خود خارج کنید چون فقط سبب درد شما می شود و نه دیگران.

یادآوری مداوم همه چیزهایی که در ارتباط قبلی تان اتفاق افتاده فقط شما را در آن احساس منفی نگه می‌دارد.

هر بار که به لحظات تلخ و مسموم رابطه قبلی فکر می کنید، شما همان سم را با دستان خود در کام خود می ریزید. همیشه هم انتخاب با خود شماست. این کار را می توانید نکنید. بهانه بس است.

 

 

تمرین:

در اینجا تمرین خوبی است برای اینکه فرکانس منفی را پاک کنید. این تمرین شما را در شرایط و فرکانس احساس بهتری قرار می دهد.

باید نامه ای بنویسید. تمام درد گذشته خود را روی کاغذ بیارید. شما آزادید تا اشکهای نریخته آن دوران را اکنون روی کاغذ بریزید و خود را آسوده و آزاد کنید. آغاز نامه زمان بر است اما از جایی شروع کنید. شروع شد دیگر نمی توانید جلوی بیرون ریزی جوهر سیاه وجودتان را بگیرید.

 

 

می توانید با نوشتن همه چیزهایی که در رابطه قبلی تان دوست نداشته‌اید شروع کنید و سپس نامه را با تمام درد و رنجی که برده اید نابود کنید. خودتان را ببخشید و سپس دیگران ر ا ببخشید و تمام تلاشتان را بکنید تا از این وضعیت گذر کنید باید افراد دربند از ارتباط قبلی را آزاد کنید تا ذهنتان آسوده و آرام شود.

حال باید همه آن چیزهایی را که می خواهید در رابطه ی جدیدتان داشته باشید را نیز بنویسید، از جملات منفی مانند نمی خواهم استفاده نکنید.

باید چیزهایی مانند، من فردی درستکار، با ایمان، حامی، سرگرم کننده و شاد را در زندگیم می خواهم؛ به جای آنکه بگویید من یک فریبکار دروغگو نمی خواهم استفاده کنید.

مثبت بنویسید و با احساس و قاطعانه درخواست خود را ثبت کنید.

باید جملات منفی را از فرهنگ لغات خود حذف کنید چون با گفتن نمی خواهم بر آنچه که نمی خواهید بیشتر از آنچه که می خواهید تمرکز می کنید. بنابراین طبیعی است آنچه را که نمی خواهید به زندگیتان جذب می کنید.

کائنات به احساسات و فرکانس پاسخ می دهد، پس از این کار لیست خود را بنویسید (تکرار میکنم، واژه های منفی را رها کنید). لیست را بارها و بارها برای خودتان بخوانید، حداقل دو تا سه بار در روز تا خودتان را به جایگاه احساس خوب و باور اینکه فرد مناسب برای شما وجود دارد برسانید.

باور فکری است که مرتبا به آن می اندیشید. بنابراین اگر مرتبا به افکار خوب در روابط بیندیشید، شروع به باور آن می کنید و نقطه جذب و فرکانس شما تغییر می کند.

 

دوست من شما مجبورید خود و دیگری را ببخشید. نه بخاطر آن بخاطر خودت هم شده این کار را باید بکنید. بنابراین باید افکار منفی را پس از قطع رابطه رها کنید و چون این افکار ارزشی ندارند و کمکی به تغییر زندگی شما در آن جهتی که دوست دارید نمی کند.

خداوند رحمان و کائنات از قبل می دانند که شما چه می خواهید، بنابراین اگر شما بتوانید افکاری را که احساس خوب به شما می دهد را تمرین کنید. همه چیزهای که آرزویش را دارید و نه فقط ارتباط، بلکه همه چیزهای خوب تبدیل به واقعیت زندگی شما می شوند.

 

محمود – جولایی

 Click here to download article file

 

از طریق لینک زیر یکی از اعضاء سوپر گروه شرکت کننده گان دوره آنلابن اسرار ناگفته قانون جذب ما باشید.

سوپر کانال شرکت کننده گان در دوره قانون جذب: 

https://telegram.me/joinchat/BmquOD8WOHYJ18wNJpo0gA

 سایت بزرگ راز موفقیت: www.RazeMovafaghiat.com

کانال راز موفقیت: tlgrm.me/razemovafaghiat_

اینستاگرام: https://www.instagram.com/raze.movafaghiat

 

 

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان

معصومه کامل در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام استاد
مقاله رو خوندم بسیار عالی بود و پر از نکته های آموزنده در ارتباط با موضوع ارتباطات و جذب فرد مناسب در زندگی می باشد از شما تشکر میکنم

منیره حشمتی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام استاد
مقاله رو خوندم. عالی بود عالی.....
بابت ارزشی که برای همه ما قائلید ممنونم
منیر

fariba Mozaffari در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام استاد مقاله عالی بود سپاسگزارم ک در مورد هر موضوع زندگی. مقاله های زیبا و کاربردی بهمون هدیه میدید

fariba Mozaffari در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام استاد مقاله عالی بود سپاسگزارم ک در مورد هر موضوع زندگی. مقاله های زیبا و کاربردی بهمون هدیه میدید

اعظم اعلمی دوست
اعظم اعلمی دوست در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام
مقاله رو چند روز پیش گرفتم
چند بار خوندم و تمرینش رو هم انجام دادم
الان بعد از انجام تمرین حس بهتری دارم
سپاسگذارم استاد
من تمام کسانی را که به من بدی کرده اند می بخشم و به خدا می سپارم . (کتاب رازها و نیازهای موفقیت ایرانی)

منیر عرب صفری در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام به استاد گرامی این عالی بود استاد خیلی به دردم خورد عین ی مشاوره تو وجودم نشست
همین الانشم اشکم در امد چه برسه به اینکه تمرینو بنویسم ممنون و سپاسگذارم خدایااااااااااااا
شکرت زندگی من هرو روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشه

سپیده م در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

خیلی خوب و عالی
دقیقا چیزی که به اون نیاز داشتم و دنبال راه حل توی کتاب ها و سایت ها بودم

نرم افزار موبایل “ راز موفقیت ”

اپلیکیشن موبایل (آندروید) برای راحتی کاربران سایت و سوپر گروه استاد جولایی را از اینجا دانلود کنید.

** یک پیشنهاد ویژه (دانلود رایگان) **
                 ** یک  پیشنهاد  ویژه (دانلود رایگان) **

10 کتاب برتر جهان در سال 2016 در زمینه روانشناسی موفقیت و کسب ثروت

دریافت بصورت رایگان
Web Statistics