>>اینجا >> اینجا > اینجا اینجا ">

چرا به رویاهایتان نمی‌رسید؟ (درس5)

تعداد امتیاز: 5

چکیده محصول :

انتشار : 1395/09/18 80 نظر 2,609 بازدید

چرا به رویاهایتان نمی‌رسید؟ (درس5)

چرا به رویاهایتان نمی‌رسید؟

سایت  RazeMovafaghiat.com تقدیم می‌کند

قانون-جذب،راز-موفقیت،اسرار-قانون-جذب،محمود-جولایی

شما با خواندن این کتاب کوچک و انجام تمرینات آن و بعد تحلیل موضوعات آن، باور سازی دروس ارایه شده و حضور در جلسات آنلاین شبانه از ساعت21 -23 هر شب در سوپر گروه: "شرکت کننده گان دوره آنلاین 21 جلسه ای اسرار ناگفته قانون جذب" و در نهایت بکارگیری آنها در زندگی خود به ‌راحتی قادر خواهید بود با تغییر مسیر فکری در ذهنتان، نگرش، بینش و رفتار خود نسبت به مسائل مختلف زندگی را تغییر دهید:

قانون-جذب

درود بر شما خوبان و شرکت کننده گان در دوره آنلاین اسرار ناگفته قانون جذب.

من محمود جولایی هستم، مدیر سایت "RazeMovafaghiat.com" و اپلیکیشن موبایل راز .

بیش از 12 سال تجربه تحقیق، تالیف، تدریس و ترجمه کتاب‌های موفقیت و روانشناسی و زبان انگلیسی را دارم.

مثل همیشه توصیه می‌کنم کتاب "رازها و نیازهای موفقیت ایرانی" را از طریق سایت انتشاراتی و یا سایت ما تهیه و حتما مطالعه کنید.

رازها-و-نیازهای-موفقیت-ایرانی

خوشحالم فرصت دیگری پیش آمده تا برای یک دوره کاربردی متفاوت دیگر در خدمت شما باشم.

امیدوارم مطالب و ایده‌هایی که در اینجا مطرح می‌شود همانطور که توانسته به من و هزاران نفر دیگر کمک کند، برای شما نیز موثر و مفید باشد.

من باور دارم، تو بعد از طی این دوره بی نظیر فردی خواهی شد که به هر کاری دست میزنی از آن سربلند و پیروز و موفق بیرون خواهی آمد و بعد از دوره خواهی آموخت که چرا تا قبل از این در حسرت تحقق رویاهایت بودی. تو بعد از این دوره فردی شاد و راضی و شکرگزار خواهی شد که از زندگی پر معنای خود غرق در رویاهای خویش لذت می بری.

پس لطفا گذشته خود و اتفاقات مختلف مربوط به اکنون خود را فراموش کن و پرتوان و پر انگیزه دوره قانون جذب را با امید و عشق به خداوند آغاز کن. بدان که این خواست خداوند بوده که تو اکنون این مطالب را میخوانی...

  هیچگاه، هیچگاه و هیچگاه خودتو دست کم نگیر و ضعیف، ناتوان و حقیر ندان، بیاد داشته باش که خداوند پس از ساختن "تو "به خود تبریک گفت!

میدانی چرا؟ چون تو بهترین آفریده و بهترین عزیز خدایی.

قانون-جذب

معرفی درس 5 از "دوره آنلاین اسرار ناگفته قانون جذب"

سلام دوست جادویی من

حالتان چطور است ؟

قبل از هر چیز بابت ایمیل‌ها و نظرات بسیار زیبایتان در شبکه‌های اجتماعی و سایت نهایت تشکر و قدردانی را دارم. هرگز تصور نمیکردم در عرض دو روز اینقدر دوستان مشتاق و علاقمند پیام بدهند و بدون تصمیم قبلی بطور خودجوش سوپر کانال "شرکت کنندگان در دوره اسرار ناگفته قانون جذب" تشکیل بشه و تا به امروز 380  نفر آدم عاشق مباحث موفقیت و قانون جذب در یک جا دور هم جمع بشوند:

لطفا اگر با موضوع دوره آشنا نیستید >>>اینجا <<< را کلیک کنید.

اگر جلسه سوم را مطالعه نکردین لطفا>>>> اینجا <<<را کلیک کنید.

اگر جلسه چهارم را مطالعه نکردین لطفا>>>> اینجا <<<را کلیک کنید.

پس لطفا، جلسه پنجم را نیز با ما باشید.

من، مطلب جلسه چهارم را دانلود کرده، چندین بار خوانده و تکالیف و تمرینات را انجام داده‌ام.                                 امضا

گارانتی تضمین بازگشت شهریه کل دوره:

راز-موفقیت، قانون-جذب، دوره-آنلاین-قانون-جذب

دوست من ما قرارمون و تضمین من برای اثر بخشی این دوره در زندگی تو، تنها به شرط انجام تمام تمرینات و تکرار کافی آن‌ها بوده و خواهد بود. پس اگر تمرینات درس‌ قبل را انجام نداده‌اید، لطفا >>> اینجا <<< را کلیک کنید و بروید و مجددا درس قبل را بخوانید.

قانون چهارم جذب: در قانون جذب محدودیت و کمبود معنی ندارد. فراوانی در همه زمینه‌ها عالم گیر است. اگر شما به دیگران کمک کنید و یا دیگران از شما پیام خوب بگیرند این به این معنی است که شما زیاد دارید و این خود در کاینات این انگیزه را ایجاد می‌کند که بیشتر از همان به شما بدهد. پس بدون نگرانی و برای اینکه بخود ثابت کنید، قانون فراوانی را قبول دارید و برای شما این یک اصل پذیرفته شده است، می توانید دوستانتان را نیز دعوت کنید که به دوره آنلاین "اسرار ناگفته  قانون جذب" بپیوندند. حضور آنها نه تنها مانع جذب رویاهایتان نمی‌شود، بلکه کاینات را وادار می کند تا سرعت جذب را برای شما افزایش دهد.

آیا از سفر با قانون جذب لذت می‌برید؟

قانون-جذب 

آیا به سوپر گروه: "شرکت کنندگان دوره آنلاین اسرار ناگفته قانون جذب" پیوسته‌اید؟

آیا می‌دانید برنامه و اهداف این گروه چیست؟

در شب‌های فرد هفته راس ساعت 9 همه گروه که الان 1400 نفر شدن تو یک سوپر گروه تلگرامی دور هم جمع می‌شوند و موارد زیر و با هم مورد بررسی قرار می‌دهند:

1- دوستان اتفاق‌ها و رویدادهای خوبی که در روز گذشته جذب کرده و شکار فرصت‌های طلایی خود را تعریف می‌کنند.

2- در ادامه برنامه‌های دیگری مثل "تکرار عبارت تاکیدی" و ارایه موضوعات انگیزشی و مهم دیگر بحث و تبادل نظر با اعضا را جدی‌تر به نتایج و بازخوردهای ذهنی می‌کشاند.     

3- مطالب روز و سوالات بچه‌ها رو استاد پاسخ می‌دهند.

4- استاد یک پرسش مهم و چالش برانگیز که در واقع بر اساس تجربه سوال ذهنی بیشتر افراد نیز هست را در رابطه با موضوع خلق آرزوها مطرح می‌کنند و بعد از مطرح شدن پرسش، بلافاصله شرکت کنندگان شروع به پاسخ بصورت چت می‌کنند. استاد پاسخ‌ها را ارزیابی و گاه اصلاح می‌کنند و به پاسخهای مناسب‌تر هم با پیام تایید و ستاره اشاره می‌کنند. در پایان بعد از اینکه کلیه دوستان نظرات خود را اعلام کردند، همه ساکت و بگوش به پشتی صندلی خود تکیه می‌دهند و استاد پاسخ مناسب و جمع بندی مطالب را اعلام و موضوع را ریشه‌ای تحلیل می‌کنند.

5- در مرحله بعد موضوعات مربوط به دروس 21 جلسه‌ای سایت مورد بحث و تبادل نظر قرار می‌گیرد. دوستان تمرینات و تکالیف را ارایه کرده و استاد نظرات دوستان دیگر را ارزیابی قرار می‌دهند.

6- یک گروه ویژه از دوستانی که درسهای 3 به بعد را مرتب تهیه میکنند هم تشکیل شده و در آن استاد به درسهای 21 گانه پرداخته و تک تک اعضا فرصت مطرح کردن مسایل پیرامون قانون جذب و تمرینات درس‌ها را خواهند داشت. (این گروه در حال حاضر تشکیل و در حال افزایش است. اگر درسهای سه به بعد را مرتب تهیه میکنید لطفا تقاضای عضویت در گروه VIP را به ادمین اعلام کنید.)

7- مطالب درسهای اولیه بصورت فایل پی دی اف بوده و به تدریج فایل صوتی استاد و فایل خود هیپنوتیزم و فایل مدیتیشن و برنامه های دیگر اموزشی نیز تدارک دیده شده است.

8- فاصله جلسات با توجه به سرعت انجام تمرینات توسط متوسط افراد گروه پیش خواهد رفت.

 تمام هدف این گروه ایجاد این باور است که شما صاحب این زندگی هستید و قدرت خداگونه ای دارید و براحتی میتوانید رویاهای خود را زندگی کنید.

دوست خوب من، شما عالی هستید، برای اینکه در این سفر هستید تا زندگیتان را جادویی و عالی کنید. از شما متشکریم که همچنان با ما هستید.

موضوع اصلی درس پنجم

 • میدانم شما نیز اغلب از خودتون میپرسین:
 • من که همه چیز رو درست انجام میدم، ولی چرا به رویاهام نمیرسم؟
 • من به کائنات باور دارم، ولی چرا هیچ وقت نتایج مورد دلخواهم رو به من نمیده؟
 • من مدتی طولانی قانون جذب رو بکار گرفتم، ولی چرا کار نمیکنه؟
 • چطور بقیه به رویاهاشون میرسن، اما من نه؟
 • من کاری رو اشتباه انجام میدم یا کائنات و قانون جذب واقعا وجود ندارن؟

دوست خوب من، من همه ی این سوالات رو از رویاپردازان زیادی شنیدم. اگر سوالات بالا برای شما هم آشناست. اگر این چالش ذهنی شما نیز هست، اینجا در این درس می‌توانید پاسخ خودتان رو پیدا کنید.


موضوع درس پنجم

چرا به رویاهایتان نمی‌رسید؟؟

سایت Razemovafaghiat.com تقدیم می‌کند

شما همه کارهای لازمه را انجام میدین! شما شکارچی رویاهاتون هستین که ایمان دارین و قانون جذب رو بکار می‌برین، اما رویاهاتون به واقعیت تبدیل نمیشن، چرا؟

 • من همه چیز رو درست انجام میدم، ولی چرا به رویاهام نمیرسم؟
 • من به کائنات باور دارم، ولی چرا هیچ وقت، نتایج دلخواهم رو به من نمیده؟
 • من مدتی طولانی قانون جذب رو بکار گرفتم، ولی چرا کار نمیکنه؟
 • چطور بقیه به رویاهاشون میرسن، اما من نه؟
 • من کاری رو اشتباه انجام میدم یا این جهان و قانون جذب، واقعا وجود ندارن؟

دوست خوب من، من همه این سوالات رو از افراد بسیار زیادی شنیدم. اگر سوالات بالا برای شما آشناست. پس شما دارین مسیر رو درست میرین، دو راهی تردید پیش روی شما کاملا درست است. اما در این درس شما می‌آموزید خودتان در دوراهی (آیا قانون جذب عمل می‌کند؟)، مسیر درست را تشخیص دهید.

 آیا قانون جذب فقط برای چیزهای کوچک عمل می‌کند؟

نه فقط شما، بلکه هر کسی که زندگی خودش رو در تلاش برای رسیدن به رویاهاش میگذرونه، همیشه ممکنه وارد این حالت بشه و سوالات زیادی در ذهن داشته باشه.

مخصوصا زمانی این وضعیت اتفاق می‌افته که تلاش می‌کنید تا رویای بزرگی رو محقق کنین. این رویا ممکنه شغل، تحولی در کسب و کار، ازدواج با فرد ایده آل، داشتن بچه، رسیدن به سلامتی کامل، درمان معجزه آسا یک بیماری مخوف یا خیلی ساده زندگی بدون استرس و همراه با شادی باشه.


اهمیتی نداره که چی رو می‌خواهید با قانون جذب دنبال کنید، وقتی رویای بزرگی برای خودتون قرار میدین، این مسائل ذهنی در راه شما ظاهر میشن. همه شما از فیلم راز یا منابع معتبر دیگه، در مورد قانون جذب اطلاعاتی دارین و اون رو بکار میبرید و در برخی موارد هم نتایجی رو بدست میارین. اما در مورد رویاهای بزرگ به نتیجه مطلوبتون نمی رسید و معمولا وقتی به خط پایان نزدیک میشین این موضوع سخت تر به نظر میرسه.

اما اینها همه زاده ذهن محدود ماست. قانون، "قانون" است. بزرگ و کوچک ندارد. قانون جذب محدودیت نمی‌شناسد. قانون جذب از کیسه خود نمی‌بخشد. چیزی است که در جهان هستی وجود دارد و فقط باید به عدالت بین مردم تقسیم شود. عدالت کائنات، قانون دارد. قانون آن همان قانون جذب است. قانون جذب یعنی هر کسی واقعا و از صمیم قلب خواست و خود را لایق قرار داد، شایسته دریافت آن است. در این میان کم و زیاد، بزرگ و کوچک در ذهن افراد شکل می‌گیرد و ترس از عدم تحقق، تنها عامل کم و کوچک خواهی افراد است و هیچ ربطی به توان کائنات ندارد.

قانون-جذب،راز-موفقیت،اسرار-قانون-جذب،محمود-جولایی،مثبت-اندیشی

قانون-جذب،راز-موفقیت،اسرار-قانون-جذب،محمود-جولایی

امتحان قانون جذب!!!

در ابتدا، میخوام بهتون بگم که کائنات وجود دارن. قانون جذب همیشه کار میکنه، بهش ایمان داشته باشین و هرگز شکی به دلتون راه ندین.

میخوام بگم تردید تا کی؟

میخوام ازتون یک لحظه به این موضوع فکر کنید که پذیرش و یا عدم پذیرش این موضوع چه نتایجی برای شما داشته و یا خواهد داشت؟

بیایید با هم این موضوع بسیار مهم را بررسی و تحلیل کنیم:

دو نفر را در نظر می‌گیریم. "خانم فریبا قدیم" که به هیچ وجه این قانون و نتایج آن را نمیپذیرد. "خانم فریبا جدید" که بشدت به این قانون باور و اعتقاد دارد.

زندگی و شرایط "خانم فریبا قدیم" رو در نظر بگیرید که همان شرایط گذشته تا کنون شما می‌باشد که سال‌ها بدون استفاده از این قانون در مسیری (خوب یا بد) بودید.

 اگر راضی بودید که اینجا نبودید. اگر خوب بودید که تو فکر تغییر نبودید. اگر کامل بودید که به دنبال چیز دیگر نبودید. پس اون دوران کلا و یا حداقل، چندان رضایت بخش نبوده و امروز به دنبال ایجاد تغییر، تفاوت و بهبود در زندگی هستید.

قانون-جذب،راز-موفقیت،اسرار-قانون-جذب،محمود-جولایی

اما شرایط "خانم فریبا جدید" بر اساس آموزه های این دوره در رابطه با قانون جذب کاملا خاص و متفاوت است:

1- او سوپر خوش بین است:

(برخی مزایای ویژگی خوشبینی در خانم فریبا جدید)

 • خوش بینی ایجاد آرامش و خود شکوفایی می‌کند.
 • فرد خوش بین ترس ندارد و ریسک معقول می‌کند و ذهنش برای هر ایده جدیدی باز است.
 • او متنوع فکر می‌کند و شرایط دو پهلو را در هر انتخابی درک می‌کند و بهترین را سریع برمی‌گزیند.
 • او فردی انعطاف پذیر و آماده هر موقعیت خاصی است و هرگز احساس بد شانس بودن و یا بد اقبالی نمی‌کند.
 • او همیشه نیمه پر لیوان را می بیند، در نتیجه شکارچی فرصت است.
 • نتیجه را شکست یا موفقیت نمی‌پندارد، بلکه موفقیت یا کمی نزدیک به موفقیت می‌بیند.
 • خوش بینی احساس امکان ایجاد تغییر شرایط را در ذهن فرد تقویت می‌کند.
 • جالب تر آنکه اشـخاص خوش بین در برابر بیماری‌های عفونی و مسری مقاوم تر بوده و بهتر می‌تواننـد امراض مزمن را از خود دفع کنند. در یک مطالعه علمی، محققان 96 مردی که یک بار دچار حمله قلـبی شـده بودند را مورد بررسی قرار دادند، بعد از طی مدت هشت سال، از هر 16 مرد بـدبیـن، 15 نفرشان جان باختند و از هــر 16 نــفـر مــرد خــوش بـیـن فـقـط پــنج نفرشان از دنیا رفتند.)

2- او مثبت نگر است:

(برخی مزایای ویژگی مثبت اندیشی در خانم فریبا جدید)

 • آدم مثبت نگر از هر فرصتی به دنبال جذب یک سود است، همه چیز را به خیر و نفع خود می‌پندارد.
 • مثبت اندیشی راحت‌ترین تکنیک کاهش استرس و فشارهای عصبی است.
 • آدم مثبت اندیش روی راه حل متمرکز است و نه مشکل.
 • همیشه می‌داند یا راهی هست و یا راهی باید بسازد.
 • در ارتباطات بسیار تواناست و با دوستان خود روابط عمیق‌تری دارد.
 • با برنامه پیش میرود و برای اتفاقات ممکنه آمادگی دارد.
 • او باور دارد چیزهای زیادی برای خوشحالی و لذت بردن وجود دارد.
 • ثابت شده افراد مثبت نگر، بیشتر عمر میکند.
 • در کارهای گروهی و مدیریتی بسیار بهتر عمل میکند.
 • مثبت اندیشی او کلید دروازهای شهر موفقیت است.
 • ادم مثبت اندیش مورد توجه دیگران است و همه این ارتباط رو دوست دارند.

3- امیدوار است و با انگیزه:

(برخی مزایای ویژگی امید و انگیزه در خانم فریبا جدید)

 • امید، قدرت مقابله با موانع و مشکلات را در فرد افزایش می‌دهد.
 • امیدوار، هرگز شکست را نمی‌پذیرد و دوباره و حتی صد باره شروع می‌کند.
 • امید، حرکت ایجاد میکند و آدم امیدوار آغازگر خوبی است.
 • او می‌داند که امید، یعنی احتمال اینکه در آینده به آرزویم برسم بسیار زیاد است. پس همیشه تلاشگر خوبی است.
 • امید، یعنی رویای بیدار. این گفته ارسطو است. پس امیدوار رویاهایش را قبل از وقوع زندگی می‌کند.
 • او وقتی انگیزه و امید داشته باشد‌، هرگز از تلاش باز نخواهد ایستاد.
 • او با انگیزه به یک جنگاور قدرتمند بدل میشود که هیچ مانعی جلودارش نیست.
 • امید او بیشتر است. همه ما امید داریم. مگر میشود بدون امید لحظه‌ای زندگی کرد. (آن زندانی که امیدی به آینده خود نداشت محکوم به فنا بود(.
 • امید، ایمان ایجاد می‌کند و ایمان داشتن یعنی مطمئن بودن از چیزهایی که به آن امیدواریم، بخصوص چیزهایی که قادر به دیدن آنها نیستیم. (نسخه شاه جیمز از انجیل)
 • آیا شما تابحال آدم با انگیزه و امیدوار دیدید که از زندگیش راضی نباشه یا شاد و خوشحال نباشه یا خودشو شکست خورده فرض کنه؟

4- هدفمند است:

(برخی مزایای ویژگی هدفدار بودن در خانم فریبا جدید)

 • هدف مسیر مشخصی را پیش روی فرد می‌گذارد، پس او دقیقا می‌داند به کدام سو باید در حرکت باشد.
 • ادم هدفمند همیشه خود را یک قدم جلوتر می‌بیند.
 • آدم هدفمند خود را محکوم به موفقیت می‌پندارد.
 • هدف رویاها و آرزوهای فرد را در بر دارد پس زندگی را بسیار ارزشمند فرض می‌کند و در او عزت نفس و اعتماد بنفس بالایی از درون بوجود می‌آورد.
 • او زیبا و با شکوه زندگی میکند، چون هدفمند است.
 • او دقیقا میداند چه میخواهد، واضح و روشن. پس قطعا به آن میرسد.
 • او گامهای بزرگی بر میدارد، چون هدفهای بزرگی را انتخاب کرده.
 • او آدم عمل‌گرایی است چراکه تا هدف تعیین شد، انگیزه حرکت پیدا می‌شود.
 • آدم هدفمند احساس سردرگمی و ناامیدی نمیکند.
 • آدم هدفمند هر لحظه مسیر حرکت خود را تصحیح می‌کند و کوتاهترین مسیرها را اختیار می‌کند. در نتیجه زودتر هم به مقصد میرسد.
 • وقتی شخصی به انجام کار و هدف خود اقدام می کند، در این راه و مسیر، نتایج فرعی دیگری هم کسب خواهد کرد. در واقع مهمترین اصل، نیل به اهداف نیست، بلکه میزان یادگیری و رشد ما در طی راه است. "باک مینستر فولر"
 • او هدفمند است پس و راضی. او احساس خشنودی و کمال جویی دارد.

5- عملگراست:

(برخی مزایای ویژگی عمل گرا بودن در خانم فریبا جدید)

 • او بلافاصله بعد از هر هدف گذاری و تصمیم، اقدام میکند.
 • چون او عملگراست، همیشه فعال و پرانرژی خواهد بود.
 • عملگرایی، او را موفق تر از دیگران خواهد کرد.
 • عملگرا همیشه ایده های کوچک را به نتایج بسیار بزرگ تبدیل میکند.
 • او رضایت نسبتا بالایی از زندگی دارد. چون نتایج درخشانی را هر روز شاهد است. هر اقدامی یک نتیجه دارد.
 • او بخاطر اقدام و عمل، خود را راضی و امیدوار تر از هرکسی می‌داند.

و بسیاری تغییرات دیگر در "خانم فریبا جدید" خواهیم دید. از جمله اشتیاق سوزان او به موفقیت، توجه به سلامتی جسم و روان، انتظار اتفاقات خوب و سازنده، خود دوستی و رضایت از گذشته خود، توجه بیشتر به علایق و تلاش برای دست یابی به آرزوها در او در اوج قرار دارد.

قانون-جذب،راز-موفقیت،اسرار-قانون-جذب،محمود-جولایی،راز-قانون-جذب

حال سوال بسیار مهم اینه:

آیا این تغییرات خوبه یا بد؟

آیا این فرد نسبت به گذشته حالش بهتره یا نه؟

آیا حتی اگر جزئی از این تغییرات در شما صورت گیرد، کافی نیست که قانون جذب را جدی دنبال کنید؟

آیا ارزش دارد که بخاطر داشتن بخشی از این تغییرات آدم بپذیره که این قانون خوب و مفیده و سازنده زندگی است؟

آیا اگر حتی تغییر بسیار کوچکی در این راستا، در زندگی شما روی دهد، بهتر از گذشته نخواهد بود؟

لطفا به تمام این پرسش‌ها جواب دهید. ایمان دارم شوق و اشتیاق بیشتری برای ادامه درسها در شما ایجاد خواهد کرد.

قانون-جذب،راز-موفقیت،اسرار-قانون-جذب،محمود-جولایی

آیا آموزه های قانون جذب تضمین دستیابی به یک زندگی خوب نیست؟

از طرف دیگه، گذشته ما همراه با کمی بد بینی و کمی منفی نگری و کمی نا امیدی و کمی .... بوده است .

 این‌ها هرگز ما را به جایی خوب نمیبرند. اینها هرگز حال ما را خوب نمیکنند. اینها هرگز نویدبخش زندگی بهتر نمی‌توانند باشند. این‌ها سرنوشت ما را به سرزمینی سرد و تاریک میبرد که "خانم فریبا قدیم" در آن احساس تنهایی و ناامیدی و بدشانسی و بی‌انگیزگی می‌کرد.

دوستان من، کمی منصف باشید. شما الان نسبت به قبل از این دوره ، تغییرات خود را احساس میکنید؟

دوست دارم جواب این پرسش را در قسمت نظرات سایت در زیر همین درس ببینم. این مهمترین تمرین این درس است. اگر هنوز روند تغییر را کند می پندارید. به قانون ربطی ندارد. مشکل در دیر باوری شماست. مشکل این هست که هنوز دارید قانون جذب رو آزمایش میکنید و به عنوان یک قانون به هیچ وجه قبولش ندارید!!!!

قانون-جذب،راز-موفقیت،اسرار-قانون-جذب،محمود-جولایی،راز-قانون-جذب

مقاومت‌ها را باید در خود بشکنید.

 باید تغییرات خوب را در خود بزرگ کنید و ببینید.

باید مدام گفتگوی درونی خود را مورد ارزیابی و تغییر مسیر قرار دهید. ف

کار دیگری نمیتوانید انجام دهید. آهسته و پیوسته، این باورها با درسها در شما شکل میگیرد، نگرانی بخود راه ندهید. کمی هم خوب است به خودتان زمان دهید. شما سالها با اون باورها زندگی کردید. طبیعی است کمی زمان ببرد. طبیعی است ذهن و ضمیر شما مقاومت نشان دهد. طبیعی است، هر لحظه که در فشار قرار میگیرید، دیو تردید در شما بیدار شود. باید تصمیم قطعی به موفقیت با هر شرط و با هر مشکلی که ایجاد شود، را در خود گرفته باشید. شما جنگاور درون را به جنگ دیو سیاه تردید فرستادید، عقب نشینی معنی ندارد. محکم با اراده جنگاور خود را حمایت کن. سخت است میدانم. درد دارد میدانم. عزیز من اما راه دیگری نیست. من 12 سال به دنبال راه راحت‌تری بودم اما نیست. نیافتم.

تازه کار تو راحت است. من در این مسیر تنها بودم. در دیار غربت بودم. بلده راه نداشتم. اما شما آدم بسیار خوش‌شانسی هستید. من در کنارت هستم. من با تو خواهم بود. ما تازه به ایستگاه پنجم رسیده ایم. باید بلند تر فریاد بزنی که :

...................................جنگ جنگ تا پیروزی. جنگ جنگ تا پیروزی....................................

موفقیت سرنوشت توست. زندگی رویایی در ایستگاه 21 منتظر توست.

برای خواندن ادامه مطالب و راهکارهای مفید این درس لطفا درس را از قسمت خرید محصول تهیه کنید. از توجه و لطفتون سپاسگذارم.


محمود جولایی

 

سوالات متداول شما بازدیدکنندگان محترم سایت:

 

 • من قبلا تجربه هیپنوتیزم رو ندارم. خطری نداره؟

نه هیچ خطری وجود نداره. امواج مغزی شما در حد خاصی و کنترل شده کاهش میابد و شما دقیقا زیباترین خواب مغناطیسی جهان رو با حال خوب و شادی خاصی تجربه می کنید.

 • برای همه جواب میده؟

بله در هیپنوتیزم عمومی من این کارو کردم. جنس و سن تفاوتی ایجاد نمیکند و یادتون باشه اینجا ما کار درمانی و یا تغییری ناخواسته در فرد انجام نمی دهیم. همه به خودباوری میرسند. هرچقدر متمرکز تر و تکرار بیشتر نتیجه خارق العاده تر. شما انگیزه افزایش فعالیت فیزیکی و کاهش مصرف مواد غذایی در خودت خواهی دید. حتی تنفر از برخی غذاها و عادات تغذیه ای در شما رخ خواهد داد. اینها کمترین اثرات این فایل صوتی است. اما اگر مشکلات مزمن تنفسی، قلبی، ریوی، فشارخون بالا، اسم، اسکیزوفرنی و ... دارید، توصیه میشه قبلش با پزشک خود مشورت کنید و در طول برنامه کسی در کنارتان باشد.

 • آیا اثرات دیگری هم دارد؟

بله اسرس و اضطراب و نگرانی های بی مورد حتما کاهش میابد. شما به باور من هم میتوانم میرسید و عزت نفس و اعتماد بنفستان در این زمینه افزایش میابد.

 

 • روش استفاده و کجاها میتونم استفاده کنم؟

روش خیلی ساده است. دراز کشیده و هدفون را در گوشتان میگذارید و با ولوم کم فایل را گوش میکنید و باقی کار اتومات انجام میشود. همه جا به شرطی که وسط کار قطع نشود میتوانید این کار را انجام دهید. البته بجر پشت فرمان و یا جایی که هوشیار باید باشید. اگر هم وسط کار قطع شد و حواستان پرت شد. مجددا از اول گوش میکنید. ولی این اتفاق را پیشگیری کنید چون تمرکز مجدد سخت خواهد بود.

 • اگر وسط برنامه خواستم تکان بخورم و یا بیدار بشم؟

شما در تمام مراحل برنامه نیمه هوشیار هستید و حتی میتوانید تکان بخورید. مشکلی از این بابت نیست. اما اینکار بی شک تمام تمرکز شما را بهم خواهد زد. یهتره قبل از شروع برنامه تمام احتمالات برهم خوردن تمرکز و توجهتون مثل خاموش کردن گوشی و زنگ منزل و ... را برطرف کنید.

 • اگر در زمان خرید و پرداخت مشکلی پیش امد، تکلیف چیست؟

شما در هر مرحله با مشکلی مواجه شدید از طریق شماره تلگرام (09123363718)

میتونید پیام بدید و یا حتی تماس بگیرید، حتما در اسرع وقت پیگیری میشود.

 

 • اگر در زمان دانلود مشکلی پیش امد:

لینک دانلود از طریق ایمیل برای شما ارسال میشود. همچنین در پروفایل شخصی شما (روی اسم خودتون در بالای صفحه کلیک کنید) در قسمت "سفارشهای من" لینکهای محصولاتی که شما از این سایت خریداری کنید برای همیشه محفوظ است. هر موقع دوست داشتید، میتوانید فایلهای خود را مجددا دانلود کنید.

 • اگر امکان دانلود و یا خرید از سایت نداشتم ؟

شما میتونید از طریق شماره تلگرام (09121752854) تقاضا کنید تا فایل از طریق ایمیل و یا تلگرام و یا هر روش دیگری برای شما ارسال شود. برای پرداخت هم هر جور شما راحت باشید، از طریق لینک پرداخت انلان و یا کارت به کارت میتونید پرداخت کنید.

 • حجم، زمان و فرمت فایل چقدر است؟

حجم فایل راهنمایی و نحوه استفاده: 11.9 مگابایت و زمان آن 35 دقیقه.

حجم فایل اصلی: تنها 4.87 مگابایت و زمان ان 41 دقیقه.

فرمت فایلها mp3  بوده و برای راحتی دانلود و استفاده، فشرده سازی شده است.

 

 • ایا قیمت کمی بالا نیست؟

هزینه یک جلسه هیپنوتیزم حضوری حدود 200000 تومان میباشد. تازه در یک جلسه هرگز اتفاق موثر ماندگاری صورت نمی گردد و باید تکرار شود. شما یک فایل دقیقا برای مشکل مشخص خودتان دارید و هر چند بار لازم باشد میتوانید تکرار کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. قیمت ان را باید بعد از یکبار استفاده قضاوت کنید.

 • چقدر باید ادامه بدهم و بهترین زمان استفاده؟

بستگی به خودت دارد. در فایل هم توضیح دادم. اما نباید کمتر از یک ماه روزی دو بار شب قبل از خواب و صبح بلافاصله بعد از بیداری و قبل از برخواستن از بستر.

 • اگر در زمان استفاده خوابم برد؟

این بی شک ارام ترین و عمیقترین خواب زندگی شما خواهد بود. اما ترجیحا با تلقین به خود اجازه این اتفاق را ندهید. شما با چند روز استفاده کنترل اوضاع را در دنیای نیمه هوشیار هیپنوتیزم بدست میگیرید. نگران خواب رفتن و یا گز گز شدن جایی از بدن و یا کرختی و شل شدن عضلات خود نباشید.

 • ایا میتوانم اگر سوالی داشتم بپرسم؟

بله شما هر سوالی مرتبط با این محصول داشتید میتوانید از طریق شماره تلگرام (09123363718) بپرسید. حتی اگر از این محصول راضی بودید و خواستید محصول دیگری مشخصا برای مشکل شخصی سفارش بدهید، نیز میتوانید پیام بدهید.

 

 

        لطفا، همچنان با ما باشید

      سایت راز موفقیت - محمود جولایی

       کانال راز موفقیت

عضو کانال "راز موفقیت" شوید و اگر از خواندن این مطلب لذت بردید، حتما آنرا از طریق لینک شبکه های اجتماعی زیر به اشتراک بگذارید و بدانید که من همیشه منتظر نظرات راه گشایتان در زیر این پست هستم.

قانون-جذب،راز-موفقیت،اسرار-قانون-جذب،محمود-جولایی

خرید محصول چرا به رویاهایتان نمی‌رسید؟ (درس5)

با خرید دانلودی این محصول:

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

افزودن به لیست آرزوها

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان

اطهره قادری در تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

خدایا به خاطر احساس آرامشی که می کنم تورا سپاسگزارم.

اطهره قادری در تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من برای اینکه هم اکنون تمام رویاهام به آسانی و بدون زحمت برآورده شدن بسیار شاد وسپاسگزارم.من برنده رویاهایم هستم.من جادویی ام.من فراوانی و برکت هستم.

فرزانه کرمی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

خدایا من فرزانه کرمی از اینکه کمکم کردی نگرشمو نسبت به زندگیم تغییر بدم ازت ممنون و سپاسگذارم
و از اینکه کمکم کردی تمام منفی های زندگیمو دفع و نابود کنم و گره هارو باز کنم ازت ممنون و سپاسگذارم

فرزانه کرمی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من فرزانه کرمی برای اینکه هم اکنون تمام رویاهام به آسانی و بدون زحمت برآورده شدن بسیار شاد و سپاسگذارم
من برنده رویاهام هستم
من جادویی ام من نماد فراوانی و برکت هستم

atefeh moftakhari در تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من برای اینکه هم اکنون تمام رویاهایم به آسانی و بدون زحمت برآورده شدن بسیار شاد و شکرگزارم . من برنده رویاهایم هستم من جادویی هستم من فراوانی و برکت هستم.

من این محصول را در تاریخ 1396/07/14 خریده ام

امید گندمی
امید گندمی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من امید برای اینکه هم اکنون تمام رویاهایم به آسانی و بدون زحمت برآورده شدن بسیار شاد وشکرگزارم.
من برنده رویاهام هستم
من جادویی ام من فراوانی و برکت هستم
خدایاااا با تمام وجودم شکرگزارررررررررم

من این محصول را در تاریخ 1396/07/11 خریده ام

مریم رحیمی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من مریم برای اینکه هم اکنون تمام رویاهایم به آسانی و بدون زحمت بر آورده شدن بسیار شاد شاد و شکرگزارم.من برنده رویاهایم هستم.من جادویی ام.من فراوانی و برکت هستم.

مژگان عرب پور در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

من"مژگان" برأی اینکه هم اکنون تمام رویاهایم ب اسانی وبدون زحمت براورده شدن بسیار شاد و شکرگزارم.
من برنده رویاهام هستم.
من جادویی ام من فراوانی و برکت هستم.
سپااااااسگزارممممم..سپاااازگزااااارم.سپاسگزاااااارم

من این محصول را در تاریخ 1396/06/12 خریده ام

مژگان عرب پور در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من بسیار راضی و خوشحالم از داشتن سلامتی ک دارم زیرا میتوانم با شادی زندگی کنم واز سلامتیم لذت ببرم..خدایا سپاسگزاااااارم..سپاااااازگزارممم..سپاسگزااااااارممممممم

من این محصول را در تاریخ 1396/06/12 خریده ام

fatima hekmati در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من فاطمه برای اینکه هم اکنوم تمام رویاهام به اسانی و بدون زحمت براورده شدن خوشحال و شکرگزارم. من جادویی ام من فراوانی و برکت هستم

nilu Far در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من نیلوفر برای اینکه هم اکنون تمام رویاهایم به اسانی وبدون زحمت براوده شدن بسیارشاد وسپاسگزارم
من برنده رویاهایم هستم من جادویی ام من فراوانی و برکت هستم

بنت الهدی راه پیما در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من هدی برای اینکه هم اکنون تمام رویاهایم به آسانی و بدون زحمت براورده شدن بسیار شاد و شکرگزارم و از زندگیم لذت می برم
من برنده رویاهام هستم
من جادویی ام
من فراوانی و برکت هستم
سپاسگزارم کاینات
شکرگزارتم خدای مهربان من
خدایا بابت تمام نعمتهایی که بهم دادی سپاسگزارن ممنونتم که هر لحظه لبخندی از ته اعماق وجودم را بر لبانم می نشانی و از درون احساس شور و شعف میکنم سپاسگزارم کاینات شکرگزارتم خدای خوب من

سمیه رسولی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من از کائنات در خواست دارم پول و قروت به زندگی من نیز جریان یابد. من خود لایق فراوانی و زندگی در رفاه می دانم. سپاس گزارم کائنات، شکر گزارتم خدای مهربان من

سپیده م در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

درود بر شما
از لحظه ای که با جدیت شروع به نوشتن تمرینات کردم حالم تغییر کرده، بسیاری از مسائل اذیت کننده به طور معجزه آسا از زندگی من و ذهن من خارج شدند مسائلی که خیلی از من انرژِی می گرفتند.
برکت و نشاط بیشتر رو دارم و از همه ارزشمندتر حس و حال خوبم به خودم و به همه آدم های دور برم...
نوشتن معجزه می کنه. تمارین معجزه می کنند. مداومت در انجام تمارین شگفتی رو وارد دنیای ما می کنه

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر شما. این معجزه قانون جذب هست. تغییرات همیشه باورنکردنی و شگفت انگیز هست. خوشحالم انجام تمرینات درسها اینقدر موثر میباشد. لطفا ادامه راه را با ما باشید.

محمد الیاسی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من برای اینکه هم اکنون تمام رویاهایم به آسانی و بدون زحمت برآورده شدن بسیار شاد و شکر گذارم . سرنوشت من شادی و موفقیت است.من برنده رویاهایم هستم . من جادویی ام و من نماد فراوانی و و برکت هستم

esmat shahi در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من برای اینکه هم اکنون تمام رویاهایم به آسانی و بدون زحمت برآورده شدن بسیار شاد وشکرگزارم.
من برنده رویاهام هستم. من جادویی ام. من فراوانی و برکت هستم.

مرضیه اسفندیاری در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

خدای مهربونم و کائنات بخشنده از شما بابت اینکه به تمام رویاهای کوچک و بزرگم دست یافته ام سپاسگزارم خدایا شکرت ممنون که با رسوندنم به تمام خواسته هام بهم ثابت کردی قانون جذب حقیقت محضه حتی اگه هیچ کس باورم نکنه.خدایا عاشقتم دوست دارم سپاسگزارم

من این محصول را در تاریخ 1395/12/06 خریده ام

مرضیه اسفندیاری در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من مرضیه برای اینکه هم اکنون تمام رویاهایم به آسانی و بدون کوچکترین زحمت بر آورده شدن بسیار شاد و سپاسگزلرم من برنده رویاهایم هستم من جادویی ام من فراوانی و برکت هستم
خدایا شکرت

من این محصول را در تاریخ 1395/12/06 خریده ام

عزیز جوادی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود و سلام بر شما دوست عزیز.

خیلی خوشحالم که درسها اینقدر تونسته در زندگی و افکار و باورهای انها تاثیرات مثبت و سازنده بذاره.  هدف اصلی تمام این درسها ابتدا تغییر حال بد به حال خوب و بعد ایجاد خوباوری که تو هم اگر بخواهی میتوانی. لطفا ادامه درسهارا با ما باشید. معجزات در راه است. 

مهدیه ش در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من مهدیه خیلی خیلی خوشحالم. من برای اینکه هم اکنون تمام رویاهام به آسانی و بدون زحمت برآورده شدن بسیار شکرگزارم. من برنده رویاهام هستم. من جادویی ام. من فراوانی و برکت هستم. خدایا شکرت

من این محصول را در تاریخ 1396/02/03 خریده ام

parinaz najafi در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من برای اینکه هم اکنون تمام رویاهایم به آسانی و بدون زحمت برآورده شدن بسیار شکرگزارم من برنده رویاهایم هستم.من جادویی ام. من فراوانی و برکت هستم.

من این محصول را در تاریخ 1396/01/10 خریده ام

منیره حشمتی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

من منیره برای اینکه هم اکنون تمام رویاهام به آسانی و بدون زحمت برآورده شدن بسیار شاد و شکرگزارم. من برنده رویاهام هستم. من جادویی ام. من فراوانی و برکت هستم.
من فرا.ااااانی و برررکت هستم. شکررررت خدای من. سپاسگزارم کائنات.

منیره حشمتی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

استاد عزیز سلام
این درس خیلی زیبا و عمیق بود مخصوصا قسمت آزمون چک کردن صبر ما، فوق العاده بود. این خودش به آدم یک انگیزه میده که با شادی و نشاط منتظر تحقق رویاش باشه و این یعنی همون باورررر
هر چقدر تشکر کنیم از شما باز هم کمه. خیلی زحمت میکشید اینو همه ما میدونیم. و فکر میکنیم بهترین پاسخ به زحمات شما و همکارانتون شکارهای عالی و بی نظیر ما در ابرگروه هست.
خدا قوت میگم بهتون.
مچکرم

منیره حشمتی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام به خدی مهربانم، به کائنات عزیر و زندگی زیبام
خدایا هر چقدر شکر کنم برای اتفاقایی که تو این مدت برام افتاده بازم کمه، اینو میدونم.
کائنات خیلی خیلی خیلی سپاسگزارم که منو تا رسیدن به تمام رویاهام همراهی میکنی و همقدم با من تا دریافت هدیه و رویام هستی. ازت خیلی خیلی ممنونم که داری به من درست خواستن و راه درست بدست آوردن اهداف و رویاهام رو یاد میدی. من میدونم که تو این مسیر من برنده هستم و از آزمون صبر هم سربلند و با خوشحالی بیرون میام. من تا رسیدن به رویاهام آرام و صبور هستم و با شادی هر روز منتظر وقوع معجزه هستم.
خیلی شکرگزار و سپاسگزارم....

نسیم سلام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

خدایا شکرت که مرا در مسیر رسیدن به موفقیت هایم یاری میرسانی ، کاینات ازت متشکرم . من میدانم به هر آنچه میخواهم میرسم چون من لایق بهترین ها هستم ، من رویاهایم را زندکی میکنم ، من شاد و صبورم و برای رسیدن به رویاهایم میجنگم تا به پیروزی برسم و هیچ شکی به قانون جذب ندارم ، خدایا شکرت ، کاینات سپاسگزارم مرا دریاب و زودتر مرا به آرزوهایم برسان و جا داره از زحمات شما استاد بزرگوار نیز تشکر کنم

من این محصول را در تاریخ 1395/11/07 خریده ام

masoud nazari در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

واقعا این درس بینظیره ممنونم از شما استاد عزیز
من مطمئنم تمام سختی های مسیر با باور قویی که به مرور در من ایجاد میشه به آسانی مبدل میشه و تا اونموقع صبوری میکنم البته با اشتیاق
من تمام رویاهامو به حقیقت تبدیل میکنم چون چاره ای جز موفقیت ندارم من محکومم به موفقیت و از این بابت خدا رو هزاران با شاکرم
ممنونم کائنات ،ممنونم خدای بزرگ و ممنونم از شما استاد عزیز

masoud nazari در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من مسعود برای اینکه هم اکنون تمام رویاهایم به آسانی و بدون زحمت برآورده
شدن بسیار شاد و شکرگزارم. من برنده رویاهام هستم. من جادویی ام، من فراوانی و برکت هستم

parinaz najafi در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

با سلام خدمت استاد عزیز
من تغییرات زیادی در خودم حس میکنم حالم خیلی عالیه حتی اطرافیانم هم متوجه شدن ازتون سپاسگزارم واقعا درس ها عالین

من این محصول را در تاریخ 1396/01/10 خریده ام

سپیده ... در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من برای تمام نعمت هایی که میدونم دارم و تمام اونایی که دارم و نمیشناسم شکرگزارم. من برای اینکه قدرت و توانایی رسیدن به تمام رویااهامو دارم سپاسگزارم. از اینکه رویاهام به سادگی و با سرعت متجلی میشن سپاسگزارم. من صاحب فراوانی و برکت هستم

من این محصول را در تاریخ 1395/12/25 خریده ام

سپیده ... در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

حالم در همه زمینه ها خیلی خیلی بهتره . ممنونم

من این محصول را در تاریخ 1395/12/25 خریده ام

Sheyda Khosravi در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۲ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

من برای اینکه هم اکنون تمام رویاهایم به آسانی وبدون زحمت برآورده شدن بسیارشادوشکرگزارم.من برنده رویاهام هستم.من جادویی ام،من فراوانی وبرکت هستم.

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

خوشحالم از این همه شور و هیجان و انگیزه و اشتیاق. همیشه باید سپاسگذار رحمت الاهی باشیم تا زندگی شما رویاییتر گردد. لطفا با ما باشید.

shandiz amidi در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من برای اینکه هم اکنون تمام رویا هایم به آسانی و بدون زحمت براورده شده اند ینهایت شاد و سپاسگزارم. من برنده ی رویاهایم هستم. من جادویی ام. من فراوانی و برکت هستم.

shandiz amidi در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر شما استاد عزیز
من از وقتی که با سوپر گروه شما اشنا شدم، خیلی تغییر کردم. اما وقتی وارد گروه ویژه شدم و تمریناتو دنبال کردم، تغییر اصلی تازه اونجا در من شکل گرفت. وقتی وارد گروه ویژه شدم و دیدم که همه ی دوستان بابت کوچکترین چیز ها هم سپاسگزاری میکنن، تازه به خودم اومدم و فهمیدم توی زندگیم چه قدر اتفاقات خوب میفته که من نسبت بهشون بیتوجهم و تازه فهمیدم که چرا تا الان نتونستم اونی که میخوام باشم. تازه یاد گرفتم که باید سپاسگزار باشم.
خیلی خوشحالم که وارد گروهتون شدم

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۹ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

خوش امد میگم حضور شمارو تو گروه ویژه. این گروه پر انرژیترین افراد کرده زمین رو داره و طبیعیه هر کسی وارد میشه انرژی و انگیزه بگیره. لطفا با ما باشید.

زینب موسوی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من برای اینکه هم اکنون تمام رویاهایم به آسانی و بدون زحمت برآورده شدن بی نهایت شاد و سپاسگزارم. من برنده رویاهایم هستم، من جادویی ام. من فراوانی و برکت هستم.

من این محصول را در تاریخ 1395/12/18 خریده ام

سپیده م در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

برای اینکه هم اکنون تمام رویاهایم به آسانی و بدون زحمت براورده شدن بسیار شاد و شکرگزارم.من برنده رویاهام هستم.من سپیده جادوئی ام.من سپیده فراوانی و برکت هستم

ziba mojiri در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

من برای اینکه هم اکنون تمام رویاهایم به آسانی و بدون زحمت برآورده شدن بسیار شاد وسپاسگزارم

یوسف شرقی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

من یوسف از خداوند مهربان و کاینات که بدون تلاش و زحمت فراوان من را به خواسته هایم رساندند سپاسگذارم
عالی بود استاد

من این محصول را در تاریخ 1395/12/14 خریده ام

meisam yegani در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

من میثم سپاسگذار خداوند و کایناتم که مرا بسمت بهترینها میبرد
من برای اینکه هم اکنون تمام رویاهایم به آسانی و بدون زحمت برآورده شدن بسیار شاد و سپاسگذارممن برنده رویاهایم هستم، من جادویی هستم، من خود فراوانی هستم.
برای تمام داشته هایم سپاسگذارم و هر آنچه دارم برای خلق فراوانی کافیست ایمان دارم که میتوانم.

من این محصول را در تاریخ 1395/12/04 خریده ام

منیر عرب صفری در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

من برای اینکه هم اکنون تمام رویاهایم به اسانی و بدون زحمت بر اورده شدن بسیار شاد و سپاسگذارم من برنده رویاهام هستم من جادویی هستم من فراوانی هستم

fariba Mozaffari در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

من برای. اینکه هم اکنون تمام رویاهایم ب اسانی و بدون زحمت بر اورده شدن بسیار شاد و شکر گزارم من برنده ی رویاهایم هستم

Maryam Sorami در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰


من مریم هم اکنون ایمان را بجای ترس جایگزین میکنم برای رسیدن به آرزوها و اهدافم چون میدانم و یقین دارم که اگر بیشتر از اونی که زمان برده و طول کشیده و هنوز به اهداف و آرزوهام نرسیدم این آزمونی برای ایمان و صبر من است پس از آنچه که دارم و دارایی ام محسوب میشود هر روز و شب و هر لحظه سپاسگزار کائنات و خدای خوبم هستم و مطئنم که خداوند آدم قدرشناس را دوست دارد کائنات ماموریت دارد به من از چیزایی که بابت آنها ابراز شکر و سپاس میکنم بیشتر و بیشتر بدهد من آدم سپاسگزاری هستم.
متشکرم کائنات

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سپاس از لطف و خوبیتون. خوشحالم همه دوستان زحمات برای تهیه درسها و سمینار رو درک کرده و قدرشناسند. لطفا همچنان با ما باشید

 

Maryam Sorami در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

Maryam1359
من برای اینکه هم اکنون تمام رویاهایم به آسانی و بدون زحمت برآورده شدن بسیار شاد و شکرگزارم من برنده رویاهایم هستم من جادویی هستم من فراوانی و برکت هستم

masi safarniya در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من بخاطر اینکه به همه ارزوهام رسیده ام خدارا شکر میکنم .ممنونم کائنات من جادوئیم من پراز فرواوانی هستم من یک سوپرخوشبین با انگیزه هستم

مریم موسوی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من پر از حس خوبم حالم عالیه استاد ممنونم من برای اینکه هم اکنون همه رویاهایم به آسانی و بدون زحمت برآورده شدند بسیار شاد و شکرگزارم . من برنده رویاهایم هستم . من جادویی ام ، من فراوانی و برکت هستم .

من این محصول را در تاریخ 1395/10/26 خریده ام

مریم موسوی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من پر از حس مثبتم میدونم که به همه ارزوهام میرسم مرسی استاد عزیز که کنارمون هستین مرسی

من این محصول را در تاریخ 1395/10/26 خریده ام

فاطمه محمدکمالی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من برای اینکه هم اکنون تمام ارزوهایم به اسانی و بدون زحمت براورده شدن بسیار شاد و شکرگذارم من برنده رویاهام هستم من جادویی ام من فراوانی و برکت هستم خدایا برای تمام نعمت هایت شکر

افسانه ذکریایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من جادویی ام من برکت و فراوانی هستم...من حالم خوبه و بزودی اتفاقای خوب و عالی برام میافته و کارت گواهینامه ام تو دستمه..بابتش هم شکرگزارم..

منیر عرب صفری در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

اعتماد به نفس بالاتری در من ظاهر شده و مشتاقم به ادامه راه هر لحظه رویاهامو تو تصوراتم میبینم و نزدیک خودم حس میکنم خیلی مثبت اندیش شدم و ارامش بیشتری رو تو خودم حس میکنم ممنونم استاد خدا رو هزاران بار شکر که من رو با شما اشنا کرد

منیر عرب صفری در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

اسمان و زمین مال من است زیباییهاش مال من است کاعنات با تمام زیباییهایش مال من است ..زندگی زیبا مال من است خدا میشنوی ؟؟این همه زیبایی رو برای من خلق کردی این همه نعمت را به فراوانی برای تحقق من افریدی کاعنات رو افریدی من بنده مخلص تو هم اکنون سر تعظیم فرود میاورم و سپاس حق تعالی رو به جای میاوردم و زمزمه میکنم شکرالله شکراللاه از شما استاد گرامی هم سپاس که راه را به من نشان دادی هزاران درود بیکران نثار شما

منیر عرب صفری در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

من برای اینکه هم اکنون به تمام ارزوهام به اسانی و بدون زحمت براورده شدن بسیار شاد و شکر گزارم من برنده رویاهام هستم من جادویی ام من فراوانی و برکت هستم

مریم موسوی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من برای اینکه الان همه رویاهام به اسانی و بدون زحمت برآورده شدن بسیار بسیار شاد و شکرگزارم من برنده رویاهام هستم من جادویی ام من فراوانی و برکت هستمممممم.

من این محصول را در تاریخ 1395/10/26 خریده ام

مریم موسوی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

خدایا شکرت که منو با این استاد بی نظیر آشنا کردی من سالها بود دنبال این معجزه بودم خدایا شکرت الان حس میکنم میتونم همه آرزوهامو زندگی کنم ممنونم خداااااا

من این محصول را در تاریخ 1395/10/26 خریده ام

مدیر سایت جولایی
مدیر سایت جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

بسیار خوشحالم در این دوره دوستان خوبی مثل شما شرکت کرده اند. حتما میتونید. لطفا ادامه راه رو محکمتر و قدرتمندتر با ما باشید.

مرجان شمس عالم در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

من برای اینکه هم اکنون تمام رویاهام براورده شدن بسیار شاد و شکرگذارم.من برررررنده رویاهام هستم.من جادویی هستم . من برکت و فراوانی هستم

من این محصول را در تاریخ 1395/10/18 خریده ام

مرجان شمس عالم در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

ای خداوند عزیزم و ای کائنات از شما سپاسگزارم .من به راحتی و آسانی به رویاهایم رسیدم.من خالق رویاهایام هستم .از شما ممنونم که من را در رسیدن به رویاهایمم کمک کردید .من آدم قدرشناسی هستم.سپاس سپاس سپاس

من این محصول را در تاریخ 1395/10/18 خریده ام

somayeh kordlo در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام کائنات مهربون.
بخاطراینکه تمام رویاهایم هم اکنون به آسانی وبدون زحمت برآورده شدن بسیارشادوشاکر وسپاسگزارم.
من جادوی ام من برکت وفراوانی هستم.
من حالم خیلی خوبه وباور دارم بزودی اتفاق های عالی برام میافته،
استاد یکدنیا ازتون ممنونم

مدیر سایت جولایی
مدیر سایت جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر شما. خوشحالم درس 5 اینقدر مورد توجه دوستان قرار گرفته. تغییر حال و احساس اصلی ترین هدف این دوره است. اگر تا درس 5 اینقدر تغییر رو در خودتون احساس میکنید ایمان داشته باشید که تا درس 21 زندگی شما شگفت انگیز خواهد شد. لطفا با ما باشید.

رعنا کلاهدوزی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من رعنا برای اینکه هم اکنون تمام رویاهایم به آسانی و بدون زحمت برآورده شدن بسیااااار شاد و شککککککر گزارم. من برنده رویاهایم هستم. من جادویی ام. من نماد برکت و فراوانی هستم. سرنوشت من شادی و موفقیت است. من تارسیدن به رویاهایم آرام و صبورم...خداوندا شکرت شکرت شکرت...
با تشکر ویژه از استاد عزیز

من این محصول را در تاریخ 1395/10/16 خریده ام

مدیر سایت جولایی
مدیر سایت جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

خدارو شکر از این همه پیامهای مثبت و انگیزشی. زندگی زیبایی در انتظار شماست. لطفا ادامه راه رو با ما باشید.

سارا دلفانی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام کائنات
من به خاطر اینکه تمام رویاهام به آسانی و بدون زحمت برآورده شده اند بسییییییییار شاد و شکرگزارم. من برنده رویاهایم هستم. من جادویی ام . من فراوانی و برکت هستم.

من این محصول را در تاریخ 1395/09/19 خریده ام

mahdi madadkon در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

من برای اینکه هم اکنون تمام رویاهام به آسانی و بدون زحمت براورده شدند بسیار شاد و شکر گزار هستم.من برنده رویاهام هستم.من جادوییم.من فراوانی و برکت هستم.

من این محصول را در تاریخ 1395/10/03 خریده ام

mahdi madadkon در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

خدارو شکر میکنم که دانش و علمی بهم داده که بتونم باهاش زندگی خوب و راحتی واسه خودم و خانوادم رقم بزنم.

من این محصول را در تاریخ 1395/10/03 خریده ام

مرضیه الف در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

من برای اینکه تمام رویاهایم به آسانی و بدون زحمت برآورده شده اند. بسیار شاد و شکرگزارم. من برنده رویاهام هستم. من فراوانی و برکتم.

من این محصول را در تاریخ 1395/09/22 خریده ام

ندا در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

وای استاد شما عالی هستین.این دوره عالیه...من هم عالی ام...ینی عالی شدم...این دوره بی نظیرترین اتفاق زندگی ام بود..ممنون.

من این محصول را در تاریخ 1395/09/24 خریده ام

فریبا در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

من فریبا خانم جدید هستم من. یک سوپر خوشبین با انگیزه و امیدوار و خوشبخت و شاد هستم استاد عزیز تشکر فراوان میکنم از شخص خودتون و تجربه های مفید و ارزشمندتون ک در اختیار ما گذاشتید و پاب پا مارو همراهی میکنید

Nahid Heidary در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

من ناهید برای اینکه هم اکنون تمام رویاهایم به آسانی و بدون زحمت براورده شده اند,بسیار شاد و شکرگذارم.من برنده رویاهایم هستم,من جادویی هستم,من فراوانی و برکت هستم

مجتبی زمانی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

درود بر شما.از زحمات بی منت شما سپاسگزارم.هر چه پیشتر میریم من شادتر و پرانرژی تر و خوشبین تر میشوم.بابت همه چیز سپاسگزارم استاد خوبم.و خدا را شاکرم که شما را سر راهم قرار داد.

من این محصول را در تاریخ 1395/09/19 خریده ام

مدیر سایت جولایی
مدیر سایت جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

درود بر شما. خیلی خوشحالم که درس پنج بیشترین توجه رو تا کنون جلب کرده. لطفا درسها رو تا آخر پیگیری کنید. من هم شاکرم دوستان این گروه رو در مسیر آموزش های قانون جذب قرار داده است.

فاطمه غلامی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام استاد عزیز از اینکه این درسها رو در اختیار ما گذاشتین بینهایت سپاس گذارم بازم میگم این یک معجزه بود که من وارد این گروه عالی شدم انگار با خوندن هر درسی بزرگ و بزرگتر میشم آخه تجربه کسب میکنم تازه حالا میفهمم که چطور زندگی کنم چطور به آینده نگاه کنم چطور رویاهایم به حقیقت بپیونده چطور هر روز با شکرگزاری به خداوند نزدیک و نزدیکتر بشم خداوند ا تو را سپاس
من برای اینکه رویاهایم همین الان به حقیقت پیوسته خدارو با تمام وجودم شکر میکنم
من خداوند و کائنات رو در زندگیم دارم و این برای خلق فراوانی کافیست من خوش شانس ترین وقویترین انسان هستم

من این محصول را در تاریخ 1395/09/19 خریده ام

majid sarvestany در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

من برای اینکه هم اکنون تمام رویاهایم به آسانی و بدون زحمت براورده شده اند بسیار شاد و شکر گزارم.من برنده رویاهایم هستم. من جادویی ام . من فراوانی و برکت هستم.

من این محصول را در تاریخ 1395/09/24 خریده ام

majid sarvestany در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

عرض ادب خدمت استاد جولایی و همکاران گرامی ایشون.من بسیار خوشحالم که جزء دسته ای هستم که تا اینجای راهو اومدن. من همینک احساس خوبی دارم و خوشحالم اونم بدون دلیل خاصی.از خدای خودم و کائنات بی نهایت ممنون و سپاس گذارم

من این محصول را در تاریخ 1395/09/24 خریده ام

مدیر سایت جولایی
مدیر سایت جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

درود بر شما. خیلی خوشحالم که همچنان با ما هستید و مباحث درسهارو با جدیت تمام دنبال میکنید. احساس خوب بی دلیل یعنی شادمانگی درونی و این زیباترین احساسی است که ما همیشه به دنبال ایجاد آن هستیم. درس 5 واقعا عالی و اثر بخشه. این درس اصلیترین دلایل عدم توفیق در جذب رویاها رو تشریح و راهکارهای طلایی ارایه میده. تمرینات رو انجام بدین و برای من بفرستید. موفقیت هیچ وقت اتفاقی نیست. لطفا ادامه راه را با ما باشید.

لادن ... در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من برای اینکه هم اکنون تمام رویاهایم به آسانی و بدون زحمت برآورده
شدن بسیار شاد و شکرگزارم. من برنده رویاهام هستم. من جادویی ام، من فراوانی و برکت هستم."

Fatemeh Musavi در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۲۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من برای اینکه هم اکنون تمام رؤیاهام به آسانی و بدون زحمت برآورده شدن بسیار شاد و شکرگذارم ،من برنده رؤیاهام هستم ،من جادویی هستم من فراوانی و برکت هستم.

من این محصول را در تاریخ 1395/09/24 خریده ام

در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۲۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

انقدر شاد و خوشحالم بابت خواندن درس پنجم و آنقدر ایمان و اعتقاد قلبی به معجزه کاینات دارم که به آسونی و بدون زحمت تمام رویاهای من رو برآورده شدند.خدایااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی شکر شکر شکر من به همه آرزوهام رسیدم.من یک فرد هدفمند خوشبخت شاد خشنود ثروتمند و موفق ایرانی هستم.

من این محصول را در تاریخ 1395/09/21 خریده ام

مدیر سایت
مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۲۸ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

خیلی خوشحالم که درس پنج اینقدر تونسته مفید و موثر واقع شده باشه. موفقیت هرگز اتفاقی نیست. لطفا منتظر معجزه ای به نام درس شش باشید.

در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۲۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من برای اینکه هم اکنون تمام رویاهایم به آسانی و بدون زحمت برآورده شدن شاد و شکرگزارم.من برنده رویاهایم هستم،من جادویی ام،من فراوانی و برکت هستم.

من این محصول را در تاریخ 1395/09/21 خریده ام

در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۲۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من برای اینکه هم اکنون تمام رویاهایم به آسانی و بدون زحمت برآورده شدن بسیار شاد و شکرگزارم .من برنده رویاهام هستم .من جادویی ام ، من فراوانی و برکت هستم .

من این محصول را در تاریخ 1395/09/20 خریده ام

ندا در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۲۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

گروه و کلاس که عالی...استاد و بچه ها هم عالی تر...حال منم روز به روز بهتر و پرانرژی تر.مثبت تر...مرسی استاد جولایی عزیز...واقعا باید قدر این دوره رو بدونبم و تلاش کنیم...مرسی ک هستین.خداروشکر

من این محصول را در تاریخ 1395/09/24 خریده ام

مدیر سایت
مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۲۸ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

خوشحالم اینقدر قدرشناسید. درسها واقعا اسرار آمیزن و تاثیر اونهار من گارانتی کرد. لطفا ادامه راه را نیز با ما باشید.

hadis abazari در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۲۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من خیلی خوشحالم از اینکه توی این گروه هستم و درسهارو با شوق و با جدیت دنبال میکنم....من میدونم به همه خواسته هام میرسم و با بودن تو این کلاس حال عالیییییییییییییی ای دارم ،یک حال وصف نشدنی پیدا کردم که تا بحال تجربه نکرده و بودم ...

من این محصول را در تاریخ 1395/09/23 خریده ام

طلیعه نقدی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من برای اینکه به تمامی آرزوهایم بدون تاخیر و بسیار سریع دست مییابم شکر گذارم . من برای محقق شدن رویاهام شکر گذارم . کاینات منتظره آرزوهای جدید منه تا اونها رو بدون تاخیر برآورده کنه . حس فوق العاده ایه که منتظر لمس آرزوهات باشی. برای همتون آرزوش میکنم

من این محصول را در تاریخ 1395/09/22 خریده ام

مدیر سایت
مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۲۸ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر شما. خیلی خوشحالم این پیام شما رو میخونم. کافی است به باور برسید که خداوند رحمان همه شرایط را برای رشد و بالندگی شما فراهم کرده و کاینات برای خدمت به شما همیشه اماده است. موفقیت جایی همین نزدیکیهاست.

مهری نوری در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

دهم اذر مهمترین و بهترین روز زندگی منه روزی که من با شما استاد جولایی عزیز اشنا شدم از اون روز به بعد من یاد گرفتم شاد باشم و برای بهتر شدن زندگیم تلاش کنم و روزبه روز این احساس در من قویتر میشه با خواندن درسهای جدید و پشتیبانی شما استاد عزیز .ممنونم به خاطر بودنتون و خدا رو شکر میکنم که شما رو سر راه زندگی من قرار داد با وجود شما حضور خدا رو کنار خودم بیشتر حس میکنم موفق باشید استاد پرانرژی و سوپرخوشبین من

من این محصول را در تاریخ 1395/09/22 خریده ام

مدیر سایت
مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۲۸ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر شما. من هم خوشحالم هر روز تعداد ما بیشتر میشه. سپاسگذار لطفتون هستیم. لطفا محکمتر از قبل اماده درس شش باشید. خیلی خوشحالم این دوره و درسها اینقدر مورد توجه قرار گرفته است.

azita ramezani در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام
از اینکه اتفاقی وارد این گروه شدم و با شما آشنا شدم‌خدا رو شکر می کنم ,من قبلا با قانون جذب آشنایی داشتم ولی کاربردش رو نمیدونستم و ازش نا امید میشدم ولی الان که همه درسها رو دارم با شما جلو میرم واقعا نظرم عوض شده و از اینکه به خواسته هام نزدیک و نزدیک تر میشم خدا رو‌شکرمی کنم ممنون از شما بخاطر وقتی که میذارید

من این محصول را در تاریخ 1395/09/19 خریده ام

مدیر سایت
مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

خیلی عالیه. درسها واقعا موجزست من هم با شما موافقم. لزفا ادامه درسهارو پیگیری کنید.

ernika hm در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام استاد عزیز که با نوشتن این درسها به ما انگیزه و انرژی زیادی میدید..واقعا از شما سپاسگزارم
من جدیدا به معجزه سپاسگزاری خیلی اعتقاد پیدا کردم..در طول این دوره من هر روز تمرین نوشتن روزی 5شکر رو انجام میدادم..هر روز که میگذشت زندگی بیشتر بر وفق مرادم میشد تا حدی که من حدود 4-5روز فرصت نکردم به دفترم سر بزنم...
انگار که توجه خدا و کائنات هم بهم کمتر و کمتر میشد..تا اینکه دو روزه که دوباره شکرگزاری رو شروع کردم...دوباره دررحمت به روم باز شده و زندگی هر روز داره بهتر و بهتر میشه و اینو خودم کاملا درک کردم که شکرگزری واقعا یک معــــــــــــــــجزست... به همین خاطر هم شما خیلی روی این تمرین تاکید دارید..
من برای اینکه هم اکنون تمام رویاهایم به آسانی و بدون زحمت برآورده شدن بسیــار شاد و شکرگزارم. ...من برنده رویاهام هستم. من جادویی ام، من فراوانی و برکت هستم.
من خوششششششبخت ترینم.
بازهم از زحمات شما استاد عزیز نهایت سپاس رودارم

من این محصول را در تاریخ 1395/09/19 خریده ام

مدیر سایت
مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

درود بر شما. درسها معجزست. درسها شگفت انگیزه. خوشحالم به معجزه شکرگذاری ایمان آورده ای. خوشحالم متوجه شدی شکر گذاری به تنهایی نیمی از قانون جذب است. امیدوارم با شکر بیشتر، بیشترین را جذب خود کنید. خداوند افراد سخاوتمند را بیشتر دوست دارد لطفا با ما باشید.

bahar moghadam در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام به همه ی سوپرخوشبین ها
نمیدونم چه رازی تو این درس ها هست که از لحظه ای که شروع به خوندن میکنم ، حالم خوب میشه و ناخودآگاه لبخند روی لبام نقش میبنده
زندگی خیلی زیبا هست . همه چیز عالیه .
من مطمئنم به زودی با راهکارهای استاد جولایی به تمام خواسته هام میرسم . اگر این قانون درست نبود پس چطور ادم های بزرگ دنیا ( نیوتن هوگو شکسپیر ادیسون و ..... ) این قانون رو قبول داشتن ؟؟؟ من مطمینم به همه ی رویاهام میرسم . استاد جولایی شما عاااااااااااالی هستید . شما حاصل سالها تجربه و تحقیق و سمینار و .... رو به راحتی در اختیار ما گذاشتید . این کار شما خیلی خیلی ارزشمنده . من واااااقعا نمیدونم چجوری باید تشکر کنم . شما خیلی خوبید . زندگی خیلی خوبه . همه چیز عاااااااااالیه . خدایا شکرت

من این محصول را در تاریخ 1395/09/19 خریده ام

مدیر سایت
مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

واقعا نمیدونم چطور باید اینهمه احساسات خوب و زیبا رو شکرگذاری کنم. درسها واقعا معجزست. درسها پر از اسرار بزرگ و ناگفته های تمام تاریخ آدمهای موفقه. امیدوارم حاصل سالیان سال تجربه و تحقیق رو که بسیار ارزان در اختیار دوستان قرار دادم ، قدر و منزلت بدونند و برای تحقق رویاهاشون دوستان  از اونها استفاده کنند.

bahar moghadam در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام به همه ی سوپرخوشبین ها
نمیدونم چه رازی تو این درس ها هست که از لحظه ای که شروع به خوندن میکنم ، حالم خوب میشه و ناخودآگاه لبخند روی لبام نقش میبنده

من این محصول را در تاریخ 1395/09/19 خریده ام

نرم افزار موبایل “ راز موفقیت ”

اپلیکیشن موبایل (آندروید) برای راحتی کاربران سایت و سوپر گروه استاد جولایی را از اینجا دانلود کنید.

** ارزش واقعی این پکیج 30000 تومان میباشد**
 ** ارزش واقعی این پکیج 30000 تومان میباشد**

دو جلسه از دوره "اسرار ناگفته قانون جذب" (رایگان) + 10 کتاب پرفروش (2017) حوزه موفقیت (رایگان)

دریافت بصورت رایگان
google-site-verification: google8c33fceebbf75d7d.html