درمان بیماری با قانون جذب|شفای مریض (درس 13)

تعداد امتیاز: 3

چکیده محصول :

انتشار : 1396/01/30 14 نظر 2,806 بازدید

درمان بیماری با قانون جذب پیچیده ترین و جذابترین موضوع در قانون جذب است. شما از روح خداوند در وجود خود دارید. شما قدرت نامحدودی در وجود خودتان دارید. شما با استفاده از همین قدرت، می­توانید خودتان و حتی دیگران را نیز التیام بخشید. کلید ماجرا این است که بدانید چه کاری باید انجام دهید و چگونه این کار را انجام دهید. ما در این درس این کلید کاربردی را به شما تحویل خوایهم داد.

درمان بیماری با قانون جذب|شفای مریض (درس 13)

درمان بیماری و شفای خود شگفت انگیز نیست؟ ما امروز بهتر از هر زمانی میدانیم که تاثر داروها در درمان درصد بسیار کمی که در برخی تحقیقات تا 30% ذکر شده میباشد. این عجیب است ولی واقعیت دارد ما بیشتر از آنکه با دارو، درمان میشویم، با باور درمانپذیری و باور تاثیر دارو و باور توانمندی پزشک و امکانات مرکز درمانی و در نهایت قدرت و توانایی های بدن خود شفا پیدا میکنیم. تمام بحث این درس تاکید بر این موضوع مهم است که تو میتوانی با شناسایی و تقویت قدرت های ذهنی خود از این نعمت خداوندی بهره ببری. زمانی که خداوند رحمان از روح خود در تو دمید، درواقع به تو قدرت رازگونه ای داد که تا کنون تنها گوشه های بسیار کوچکی از آن شناسایی و بکار گرفته شده است. اینجا ما به شما کمک خواهیم کرد که این قدرت را بیدار کرده و برای درمان بیماری به کمک قانون جذب از آن استفاده کنید. من سالها پیش در کشورهای ارژانتین و برزیل شاهد بودم که به بیماران لاعلاج با استفاده از تکنیک شفا با قدرت ذهن آموزش میدادند که در روند درمان دخالت کرده و فرد رل اصلی فرایند درمان را خود بازی کنید. اینجا این تجربیات را در اختیار شما قرار میدهم.

شما همراه این درس یک فایل دریافت خواهید کرد که حتما غافلگیر می شوید. این فایل دقیقا چون سلاحی قدرتمند در دستان شما بکار گرفته خواهد شد و هر گونه بیماری را با راه اندازی ماشین قدرتمند ذهن شما منهدم خواهید کرد. شما به زیباترین شکل ممکنه کنترل کل سلولهای بدن خود را آگاهانه در کنترل خود خواهید داشت. لطفا این درس را خیلی جدی بگیرید. فراموش نکنید پیشگیری همیشه بهتر از درمان است و شما اگر حتی هیچ بیماری و مشکلی در سلامتی خود ندارید، این فرصت طلایی وجود دارد که با این درس سلامتی خود را بیمه کنید. شما میتوانید سلامتی را عادت خود کنید. لطفا خود را لایق سلامتی ذهن و سلامتی روان و سلامتی جسم بدانید و این را نه تنها باور که ایمان و اعتقاد داشته باشید.

 

آیا شما هم خود را لایق شایسته داشتن جسم و ذهن و روان سالم می دانید؟

 

شما با خواندن این درس و انجام تمرینات آن و بعد تحلیل موضوعات آن، باور سازی دروس ارایه شده و در نهایت بکارگیری آنها در زندگی خود به ‌راحتی قادر خواهید بود با تغییر مسیر فکری در ذهنتان، نگرش، بینش و رفتار خود نسبت به مسائل مختلف زندگی از جمله جذب سلامتی و شفا و درمان بیماری با قانون جذب را تغییر دهید. شما با بکارگیری اموزه های این کتاب سلامتی روان خود را تضمین خواهید کرد:

 

مثل همیشه توصیه می‌کنم کتاب "رازها و نیازهای موفقیت ایرانی" را از طریق سایت انتشاراتی و یا سایت ما تهیه و حتما مطالعه کنید.

دانلود-کتاب-رازها-و-نیازهای-موفقیت-ایرانی

اما در این جلسه توصیه دیگری نیز دارم:

لطفا کتاب "تغذیه و رژیمهای غذایی برای همه" را نیز از طریق "انتشاراتی ما و شما" و یا سایت ما تهیه و حتما مطالعه کنید.

تغذیه و رژیمهای غذایی برای همه ، محمود جولایی

چرا باید کتاب "تغذیه و رژیم های غذایی برای همه" را بخوانم؟

این کتاب بی نظیر تمام نیازهای شما برای آگاهی از چگونه سالم غذا خوردن و چگونه سلام نگه داشت جسم را بطور تخصصی ولی با زبانی بسیار ساده بیان میکند.
همچنین شما در این کتاب اطلاعات بیشماری از تاثیر غذا بر سیستم روان و احوال خود دریافت میکنید.

این کتاب فرایند کاهش وزن، افزایش وزن و تناسب اندام و بطور کلی علم تغذیه و حفظ سلامتی بدن شما را بصورت خودآموز در اختیارتان قرار میدهد.

در واقع این کتاب را اینجا برای آن بخش پیشگیری از بیماریها در وحله اول و درمان با پرهیز غذایی در مرحله دوم خدمت دوستان توصیه کردم.

 

درمان بیماری با قانون جذب|شفای مریض

درس 13 از دوره آنلاین اسرار ناگفته قانون جذب

درمان بیماری با قانون جذب|شفای مریض

 • آیا در بیماری سختی بسر میبرید؟

 • آیا بیماری لاعلاجی دارید؟
 • آیا پزشکان شما را جواب کرده اند؟
 • آیا عزیزی دارید که یکی از مشکلات بالا را دارد؟
 • چقدر خودتونو باور دارید؟
 • چقدر به تواناییهای خودتون ایمان دارید؟
 • چقدر با دنیای ماوراء الطبیعه آشنا هستید؟
 • چقدر تا حالا شاهد شفای بیماران لاعلاج بودی؟
 • چقدر تا حالا به بیمارستانهای محک سر زدی و شاهد جشن شفای کودکان عزیز بودی؟ 
 • چقدر در خودت تردید میبینی که بتونی با بیماری خودت بجنگی و شکستش بدی و چقدر اصولا خودتو قویتر از بیماریت میدونی؟

 

ما تا قبل از این در تمام درس های گذشته، بر قدرت اثربخشی خارق العاده ذهن بر پیکر روانی و توانایی های عملکرد او در ایجاد نتایج بیرونی تمرکز کردیم. ما دیدیم که اگر بتوانیم انرژی این ماشین قدرتمند تولید فرکانس را بر هر موضوعی متمرکز کنیم، حتما در آن موضوع اتفاقات شگفت انگیزی در پیش روی ما قرار می‌گیرد.

ما اثرات تمرکز فکر را در همه چیز دیدیم و اتفاقات باورنکردنی بیشماری را هم در دوستان شاهد بودیم.

دیدیم که اگر انسان بتواند بر ثروت و فروانی متمرکز شود، چطور پول به زندگی او جاری میشود.

دیدیم که اگر بر خانواده، ارامش درون، معنویات و یا کسب و کار خود و هر چیز دیگری متمرکز شود چطور شرایط خود و پیرامون خود دگرگون می‌شود.

اما در اینجا نیز به شما می آموزیم که دقیقا چطور بر شفای یک بیماری و جذب سلامتی از طریق قدرت نامحدود ذهن تمرکز کنید. شما قادر خواهید بود تمام قدرت وجود خود را به زره بینی تبدیل کنید که بر بیماری و درد در پیکر شما متمرکز شده و عوارض بیماری را سوزانده ونابود کند.

 

شما واقعا دوای دردها را با خود و دردرون خود دارید.

 

شما قدرت نامحدودی در وجود خودتان دارید. ما امروز میدانیم که افرادی نابغه که توانستند در سرنوشت جهان تاثیر بگذارند و افرادی که دگرگونی ها و اکتشافات علمی بزرگی در قرن حاضر داشتند و همه افرادی که سوپر باهوش خطاب میشوند، همه و همه نتوانستند بیش از  10% تواناییهای ذهنی خود را بکار گیرند. بله دوستان بشر تا کنون نتوانسته از همه توان قدرت ذهنی خود استفاده کند و تمام تحقیقات و مطالعات برای رسیدن به 50 درصد از این قدرت شگفت انگیز در جریان است. شما یک همچون ابر کامپیوتری در ذهن خود دارید. شما بینظرترین مخلوق خداوند هستید که این ماشین با قدرت نامحدود در شما قرار داده شده است. این عبارت را مجددا بخوانید و به این پرسش فکر کنید که اگر روزی بشر بتواند از 100% قدرت ذهنی خود استفاده کند چه اتفاقاتی در زندگی شما رخ خواهد داد؟

آری دوست من شما نیز این قدرت نامدود را در ذهن خود آماده دارید و منتحی باید این قدرت را در درون خود شعله ور کنید تا تنور وجودتان را گرما بخشد و با این آتش براحتی می­توانید بیماری را بسوزانید و سلامتی خودتان را بازیابید. شما با خواست خود و ایجاد ارتباط با خداوند رحمان از طریق ضمیرناخوداگاه و کاینات، بیشترین اثربخشی درمان را در جسم و روان خود شاهد خواهید بود. 

 

آیا با این روش می توان در روند درمان عزیزان و دوستانمان نیز مداخله کرد؟

شگفت انگیزترین بخش این ماجرا آنجاست که شما با استفاده از همین قدرت، می­ توانید دیگران را نیز التیام بخشید. آری با قدرت شفای ذهن، شما با تمرکز آگاهانه و هدفمند بر بیماری عزیزانتان که در حال درد کشیدن هستند روند درمان را کوتاه تر و یا موثر تر کنید. و جالبتر این که من کار را برایتان آسانتر کردم و در فایل همراه برایتان سورپریزی دارم که شما میتواند براحتی این قدرت و توان را به دیگران نیز توصیه کنید. شما لازم نیست در این راه چندان کار سختی انجام دهید و تنها کافیست این هدیه من را بپذیرید و بکارگیرید.

درمان-بیماری-با-قانون-جذب|شفای بیمار

این روند پیچیده نیست. با دنبال کردن قانون جذب، تصویرسازی، شکرگزاری و جملات تاکیدی به روشی خاص و راهکارهای دیگری که در انجا برای اولین بار در یک سایت ایرانی ذکر خواهد شد، می­توانید خود و دیگران را در جریان نور تشعشعات رحمت الاهی قرار دهید. سورپریز ما برای شما نیز کاری ماورای تصویر سازی و سایر تکنیکهای قانون جذب است. 

 

کلید ماجراش شفای بیماری خود و دیگران این است که بدانید چه کاری باید انجام دهید و چگونه این کار را انجام دهید.

 

ایا مثالهایی از افرادی که شفا یافتن دارید؟

از زمانی که من مردم را در این مسیر راهنمایی می­کنم، می ­بینم که نتایج جادویی اتفاق افتاده است. دوستان من نتایج در این تکنیک غیر قابل باور هست. میدانید چرا چون برای قدرت ذهن بشر حد و حدود نمیتوان قایل شد و کسی تاکنون نتوانسته مرزی برای این توانایی خرقالعاده مشخص کند. ما تا قبل از این درس دیدیم که در دوره انلاین دوستان شرکت کننده مشکلاتی در حد بیماری ام اس و افسردگی مزمن را براحتی درمان کردند و این کاملا برای کمسیون پزشکی فوق تخصصی بیمار غیر قابل باور بود. ما شاهد درمان اختلالت شدید گروارشی بودیم که سالها با دارو و درمان تحت کنترل قرار گرفته بود و این روش درمانی برای پزشک و اطرافیان غیر قابل باور بود. ما دیدیم که بساری افرادی که با عوارضی مثل استرس و اضطراب و خشم و عصبانیت و حال بد مواجه بودند علارغم بطور باورنکردنی و در مدت کوتاهی تغییر کردند. ما در دوستی دیدیم که بیماری سرطان را در فرزند خودش کنترل و درمان کرد و نتایج موجب شگفتی پزشکان شد. ما دیدیم که بینی شکسته در شرایطی خاص البته با کمک دکتر (در حد گچ گرفتن و انتظار برای زمان جراحی) بطور معجز ترمیم شد و موجب شگفتی اطرافیان و دکتر معالج شد. (رجوع به فایل صوتی همراه این محصول) این سه مثال مختلف برای شما کافی نیست؟

 

درمان-بیماری-با-قانون-جذب-محمود-جولایی

 • ما در این درس این کلید کاربردی را به شما تحویل خواهیم داد.
 • ما در این درس راز بزرگ، "روش شفای خوزه سیلوا" را برای شما افشاء میکنیم.
 • ما در این درس جنبه دیگری از تصویر سازی خلاقانه را به شما خواهیم اموخت که در درس‌های قبل هرگز تجربه نکردین. اینجا همچنین روش ساخت "تابلوی آرزوها" را بطور عملی خواهید آموخت.
 • ما در این درس شما را از بیرون به درون میبریم و بر تک تک سلولهای جسمتان حاضر و شاهد قرار میدهیم.
 • شما از این پس با این درس آگاهانه و خلاقانه بر شرایط بهبود و سلامتی متمرکز میشوید و تمام نگرانی ها در شما به سوپر خوشبینی در مورد عارضه و مشکل سلامتی تبدیل خواهد شد.
 • قدرت اثر بخشی طب و علوم مختلف پزشکی در شما صدها بار قویتر خواهد شد چون شما از طب مکمل استفاده میکنید.
 • حداقل تاثیر این درس، ایجاد وجد و شادی درون و انگیزه و امید درمان در افرادی خواهد بود که خیلی بیش از واقعیت و خیلی پیش از وقوع، نگران عوارض و بیماری ها هستند.
 • حداقل تاثیر این درس، گرفتن تمرکز شما از بیماری و نگرانی و متمرکز کردن شما بر سلامتی و آرامش خواهد بود. لطفا در این مسیر با ما همراه باشید.

 

در نهایت شما با استفاده از بخش کوچکی از ظرفیت های بالغوه ذهن خود بزرگترین نعمت الاهی یعنی سلامتی را بخود و زندگی عزیزانتان جذب میکنید.

شما براحتی میتوانید، برای پرسش در مورد این درس به تلگرام من پیامک بدید.

لطفا الان کلیک کنید و ابهامات خود را برطرف کنید و این درس و درس های دیگر را حتما تهیه کنید. (https://telegram.me/Jooulaei)

 

 

آنچه شما با پرداخت تنها 25000 تومان دانلود خواهید کرد:

 1

 فایل صوتی 

 5.82MB

 51 دقیقه

 سورپریز و هدیه بی نظیر من به شما

 4

 فایل PDF

 309KB

 9 صفحه

 خلاصه کتاب دستان شفابخش - خوزه سیلوا

 5

 فایل PDF

  669KB 

 27 صفحه

 توضیح و متن درس و تمرینات درس 13

 

 با خرید از این سایت شما همیشه برنده خواهید بود.

 

لطفا این پست را با دیگران در فیس بوک، توییتر و تلگرام و ... به اشتراک بگذارید، بیایید کمک کنیم تا دوستان بیشتری "سلامتی و جذابیت" و شادی رو در زندگی خلق کنند. یادتون باشه هر قدر فراوانی بیشتری برای دیگران خلق کنیم، خودمان بیشتر دریافت می­کنیم.

 

  با انگیزه و عالی بمانید.

    

درمان بیماری با قانون جذب|شفای مریض         لطفا، همچنان با ما باشید

      سایت راز موفقیت - محمود جولایی

       کانال راز موفقیت

 

 

خرید محصول درمان بیماری با قانون جذب|شفای مریض (درس 13)

با خرید دانلودی این محصول:

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

افزودن به لیست آرزوها

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان

محبوبه پورمند در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰


سلام خدمت استاد بهترین درسها
درس13مثل بقیه دروس پرازمعجزه وخوبیه اما برای من معجزه شگفت انگیزشفارو داره
برای اولین باربااینکه تمرکزم روی قسمت آسیب دیده بدنم نبود اماشفارودرک کردم،من شفاوبرای روان وروحم هم درک کردم وبدست آوردم،اول ازخداممنونم وبعدازشما استادبزرگوارم

مرجان رییسی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام استاد عزیز من ... هستم که به لطف خدا سه تا از درسهارو قبلا خریدم مدت دو هفته هست که به خاطره دیسک کمرم و مشکل رگ سیاتیکم پای چپم بی حس شده و به سختی راه میرم و درد دارم اما به خاطره مشکلات مالی نمی تونم درمان انجام بدم از کسی هم نمی تونم کمک بخوام .واسه کار جایی تقاضا دادم امیدوارم درست بشه و از این وضعیت بد اقتصادی بیرون بیام ،من میخواهم درس خود هیبنوتیزم واسه درمان و شفا رو تهیه کنم

Fariba Abbasi در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام و عرض ادب به استاد بینظیر و دوست داشتنی..
این درس کاری بامن کرد که اصلا درد خودم یادم رفت...
چند سال درگیر یک بیماری هستم..و تحت نظر پزشک..از شبی که این درس,خوندم یه باور دیگه پیدا کردم..
کامل خوب نشدم ولی خیلی بهتر از چند ماه پیش شدم..روخیم بهتره..و فهمیدم که اول باید خودم به خودم کمک کنم...
پ رپز به روز داره این حس بیشتر میشه و بیشتر به کارای روانه میرسم..
واقعا ممنون در حد نظر و وصف نیست.وتشکر کم از شما..
امیدوارم..روزی نام شما اوازه ایران بشه..
و ما با افتخار بگیم ما شاکرد استاد بودیم و هستیم....
به امید ان رپز بزرگ.......

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر شما. سپاس از پیامهای ارزندتون. 

دوست من همیشه توکلت بر خدا باشد اما هرگز تسلیم نشو. من دردناکترین درد جسمی را مدتها تحمل مرد. من 21 بار جراحی شدم. اما هر بار به اطاق عمل میرفتم به "پروفسور وفایی" و تیمش دلداری میدادم و تاکید میکردم که این اخرین باره من میدونم. به شما پیشناد میکنم در کنار درمان کلاسیک و بکارگیری بروزترین متدهای طب، حتما فایل خود هیپنوتیزم شفا را از سایت تهیه کنید. میدانیم که دارو و جراحی درصد بسیار کمی از فرایند درمان را پیش میبرد. این ذهن و ضمیر شماست که کار اصلی را انجام میدهد. این شمایید که باید انگیزه و احساس خوب را به امید تبدیل کنید. اگر بیماری به پزشک خود ایمان نداشته باشد هرگز داروهای ان پزشک تاثیری نخواهد داشت. در بسیاری مواقع درمان یک پزشک معروف بخاطر ایمانی است با تلقین در ذهن بیمار ایجاد میشود. ما منکر تاثیر سواد و تخصص و تجربه پزشک نیستیم ، اما میدانیم بارها شده به مطب پزشک وارد شدیم و حتی داروهارو نخوردیم ولی خوب شدیم. این فایل خود هیپنوتیزم ذهن را به موتور قدرتمند خود درمانی و خود ترمیمی تبدیل میکند.

فاطمه غلامی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام به ابر مرد استاد جولایی
استاد عزیز این درس رو میشه گفت گل سر سبد درسهای دیگه هست همه درسها عالی و معجزه هستن ولی این درس چون معجزه شفا برای بیماریها هست میگم گل سر سبد هست استاد من با خوندن این درس وگوش دادن به فایل خودهیبنوتیزم خودم و دخترم که مدتها بود از درد زانو رنج میبریم خوب شدیم عالی بود واقعا که بسیار اثر بخش هست ممنون و سپاسگزارم

من این محصول را در تاریخ 1396/02/03 خریده ام

مرضیه منعمی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

استاد عزیز میخواستم ازتون تشکر کنم درسها واقعا معجزه میکنه من حدود 3 ماه میشه که بخاطر حادثه که تو ورزش واسم پیش امد اسیب خیلی بدی به زانو و کمر وارد شد که دکتر به کلی ورزش کردن رو واسم منع کرد حتی به سختی میتونستم راه برم حدود دو هفته میشه که با تمرکز و اعتماد کامل تمرینهارو انجام دادم و همیشه باور داشتم که من در سلامت کامل هستم امروز که واسه چکاب به دکتر مراجعه کردم دکتر گفت که هیچکونه محدودیتی وجود نداره و هرنوع ورزشی که بخوای میتونی انجام بدی اینقدر خوشحالم که تمام مسیرو تا خونه دویدم واقعا این سلامتی رومدیون زحمات شما هستم سپاگذارم

راضیه سهرابی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰


شبی که بااولین بارگوش دادن فایل درس 13حس شفا رو درک کردم
متوجه شدم خدا درهایی رو بازمیکنه،به من سختی داد تا خودم بشم شفاگر
استاد همیشه بهترینهابرای شماست همیشه همیشه

ندا در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

خدمت مرد معجزه ، استاد عزیزم ..معجزه زندگیم سلام میکنم..بی صبراته منتظر برگزاری همایش یا سمینار تون هستم ک شرکت کنم استاد
الان مبخام درس سیزده رو تهیه کنم و میدونم مثل همبشه و مثل بقیه درس ها تاثیر شگفت اوری تو زندگیم داره.
خداقوت استاد.

من این محصول را در تاریخ 1396/02/11 خریده ام

shandiz amidi در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود به استاد عزیز
من واقعا باورم نمیشه که با خوندن این درس چقدر هر روز انرژی دارم. هرروز در سلامتی کامل بیدار میشم و هرروز احساس میکنم که حالم بهتر و بهتر میشه و تمام چیزایی که دوس ندارم در بدنم در حال تغییر و بهبودن. واقعا خوشحالم که این درس رو تهییه کردم و به همه هم توصیه میکنم که تهیه کنن و دکتر خودشون بشن. چون تغییر واقعا از درون ما اتفاق میفته فقط کافیه باور داشته باشیم

من این محصول را در تاریخ 1396/02/01 خریده ام

منیر عرب صفری در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام به استاد گرامی خدا قوت میگم به این درس عالیتون و بی نظیرتون . من وقتی این درس و کامل خوندم و فایل سوتی رو گوش دادم و شروع کردم انقدر سبک شده بودم که انگار تو اسمونهام بعدش تو اون لحظه یاد برادرم افتادم اخه اونم ضایع نخاعیه و اون قسمت کیک و تصور کردم که با برادرم وارد مهمونی شدیم و روی پای خودش بود و منم اشک شوق میریختم واقعا حس غریبی بود انقدر خوشحال بودم که همش اشک میریختم استاد ممنونم که این حس و حال خوب رو به ما هدیه دادین من خودم هم دیگه اون دردهای کهنه پام هم کامل خوب شده و دیگه بهش فکر نمیکنم جز جز این حس و حال و مدیون شمام و همیشه و همیشه سلامت باشبن

Nahid Heidary در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درورد فراوان به استاد موفقیت
با تمام وجود میتونم بگم که این درس یکی از بهترین هاست
شفا و درمان,کاش همه اونایی که در بستر بیماری هستند و ااز دردی جسمی رنج میبرند این درس رو تهیه کنند,نه این درس بلکه همه درس ها,و خودشون با قدرت ذهن و با روش های گام به گام درس سیزده خودشون رو شفا بدن,واقعا چطور ذهن ما اینقدر قدرتمنده
چرا بعضی ها از این اگااه نیستن
و خدا رو هزار مرتبه شکر میکنم که ما اگاه شدیم
راجب درس سیزده یه چیزی رو تجربه کردم که عجیبیب بود,من چند شب پیش دل درد شدیدی داشتم که با قرص هم خوب نشدم
و همچنان که درد داشتم از فایل خود هیپنوتیزم شفای این درس استفاده کردم,عجیب بود که وقتی هیپنوتیزمم تموم شد هیچ دردی رو حس نمیکردم,یک بار دیگه قدرت ذهن رو عجبیب حس و لمس کردم
این درس عالیه,شما عالی هستید
بینهایت سپاس گزارم
و خوشحالم که سوار این قطار بیستو یک جلسه ای هستم

من این محصول را در تاریخ 1396/01/30 خریده ام

نسیم سلام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

با سلام ، استاد این درس فوق العاده ست ، من با خواندن این درس قدر سلامتیم را بیشتر میدانم و سلامتی خودم را تضمین میکنم و میدانم که این نور سفید الهی در من احاطه میشود و من همیشه شاد و سرحال و پر از انرژی زندگی میکنم ، من از این روش برای شفای حال عزیزانم استفاده میکنم و آنها را هم اکنون شفایافته میبینم و این خیلی حس قشنگیه و جا داره اینجا بگم که سلامتی روحیم را مدیون شما هستم چون من توسط درسها و اموزه های شما بزرگوار حالم راتغییر دادم و این حس خیلی خوبیه ، و از زحمات شما بزرکوار نهایت تشکر را دارم و هر روز داره به اطلاعاتم افزوده میشه ، بهتر از این نمیشه ، خدا جونم شکرت

من این محصول را در تاریخ 1396/01/31 خریده ام

مرجان شمس عالم در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام خدمت استاد بزرگ قانون جذب در ایران عزیز
درس سیزده خودش یه معجزه س و دوستم که سرطان داره رو میخام باهاش شفا بدم و ایمان دارم میتونم اینکارو بکنم و خبرش رو بزودی بهتون میدم .این درس خودش شفا هست و خوشحالم که اونو دارم
استاد جونم سپاسگزارم

من این محصول را در تاریخ 1396/01/31 خریده ام

fariba Mozaffari در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام و درود ب استاد عزیز و دوستان سوپر خوشبینم درس 13 رو. خوندم واقعا عالیه و خداراشکر خودم سالم و پر انرژی هستم ولی سلامتیم با خوندن و تمرین این درس تا اخر عمرم تضمین میکنم و روز ب روز سالم تر میشم و تکنیک ارتعاش شفا رو برای مادرم حتما استفاده میکنم و مطمینم ک مادرم سلامتیش بهش برمیگرده الان با چشم میبینم و حس میکنم ک مادرم در سلامتی کامله .حتما خبر سلامتی مادرم رو همینجا اعلام میکنم .سپاسگزارم کاینات شکرگزارتم خدای مهربانم سپاسگزارم استاد ✌✌

من این محصول را در تاریخ 1396/01/30 خریده ام

یوسف شرقی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۱ ۰

با سلام خدمت استاد جولایی بزرگوار
درس 13 میتواند برای همه معجزه باشد چون از زبان کسی بیان میشود داخل گود قرار گرفته و از درون بیماری عبور کرده
من هم به اعتدال در تمام مراحل زندگی معتقدم زندگی خود یک ثروت است از میان میلیاردها اسپرم فقط ما لایق زندگی در این جهان شده ایم
از تمامی دوستان تقاضا مندم تمامی درس های استاد رو جدی بگیرید اگر در مدرسه نیاموختیم لا اقل اینجا استفاده کنیم درس ها باید تبدیل به عادت شود صرف یک نظر گذاشتن یه تمرین کردن ما موفق نمیشیم هر روز هروز مانند تنفس اکسیژن هوا باید درس ها رو تمرین کنیم باید عادت تمرین رو در خودمان بوجود بیاوریم اگر یک شب تا صبح تونستید حتی یک ثانیه نخوابید این درس ها رو هم ول کنید دوستان عزیز این درس ها باید مانند خواب و غذا برایمان مهم باشد
ممنون از همه
البته این برداشت من است
شاید شما این برداشت رو نداشته باشید

من این محصول را در تاریخ 1396/01/30 خریده ام

نرم افزار موبایل “ راز موفقیت ”

اپلیکیشن موبایل (آندروید) برای راحتی کاربران سایت و سوپر گروه استاد جولایی را از اینجا دانلود کنید.

** ارزش واقعی این پکیج 30000 تومان میباشد**
 ** ارزش واقعی این پکیج 30000 تومان میباشد**

دو جلسه از دوره "اسرار ناگفته قانون جذب" (رایگان) + 10 کتاب پرفروش (2017) حوزه موفقیت (رایگان)

دریافت بصورت رایگان
google-site-verification: google8c33fceebbf75d7d.html