موفقیت، موفقیت-فردی، موفقیت-مالی، موفقیت-شغلی

تقویت سریع عزت نفس (فایل صوتی هیپنوتیزم) - راز موفقیت

تعداد امتیاز: 4

چکیده محصول :

انتشار : 1395/07/22 12 نظر 3,491 بازدید

عزت نفس را در ویکی پدیا خودپنداره و قضاوت فرد نسبت به میزان ارزشمندی خود معنی کرده اند. (دوستان اگر به ویکی پدیا مراجعه کنید این بخش را کتاب قول بنده ثبت کرده اند.) پس عزت نفس فقط یک تصویر مجازی است و نه هیچ چیز دیگر. این تصویر در ضمیر ناخودآگاه شما در سه سال اول شکل میگیرد و بعدها همین تصویر تقویت میشود. من سالها به دنبال راهی برای تقویت عزت نفس بدون تلاش و زحمت و درد تغییر بودم. تا اینکه با ترکیب هیپنوتیزم و مدیتیشن و تلقین روانشناسی و کمی هم تزکیه نفس به گنج بزرگی دست یافتم.

تقویت سریع عزت نفس (فایل صوتی هیپنوتیزم) - راز موفقیت

این فایل برای تقویت عزت نفس چطور عمل میکند؟

شما تنها با گوش کردن به این فایل صوتی وارد ذهن شده و در ضمیر ناخوداگاه خود پنداره و تصویر مجازی خود را تغییر خواهید داد.

زندگی صاحبی دارد و صاحب آن عزت نفس است

 

چقدر عزت نفس یا حرمت نفس داری؟

 • خودتو چجوری تو ذهنت تصور می کنی؟ (خودپنداره عامل افزایش عزت نفس)

 • چقدر خودتو دوست داری؟ (خود دوستی عامل افزایش عزت نفس)

 • چقدر چهره خودت رو دوست داری؟ (پذیرش قیافه عامل افزایش عزت نفس)

 • چقدر نام و نام خانوادگیت رو دوست داری؟ (پذیرش هویت شناسنامه ای عامل افزایش عزت نفس)

 • چقدر اندام و هیکلت رو دوست داری؟ (پذیرش هیکل عامل افزایش عزت نفس)

 • چقدر طنین صدا و حرف زدنت رو دوست داری؟ (پذیرش صوت و شیوه کلام عامل افزایش عزت نفس)

 • چقدر خانواده، شهر، کشوری که توش زندگی میکنی رو دوست داری؟ (پذیرش هویت جغرافیایی عامل افزایش عزت نفس)

 • چقدر دیگران و ارتباط با دیگران رو دوست داری؟ (ارتباط قوی عامل افزایش عزت نفس)

 • چقدر در جمع احساس خوشایند و آرامش داری؟ (ارتباطات اجتماعی افزایش عزت نفس)

 • چقدر احساس صمیمیت میکنی؟ (احساس راحتی در جمع افزایش عزت نفس)

 • چقدر فکر میکنی آدم دوست داشتنی هستی؟ (ایجاد ارتباط صمیمی عامل افزایش عزت نفس)

 • چقدر دیگران رو بهتر، زیباتر، خوش صحبت تر، موفق تر، برتر و قوی تر از خودت تصور میکنی؟ (مقایسه بهترین عامل کاهش هزت نفس)

 • چقدر از درون احساس پوچی، بیهودگی و ناتوانی داری؟ (بی هدفی در زندگی عامل کشنده عزت نفس)

 • چقدر خودت رو لایق آنچه داری و آنچه نداری میدانی؟ (باور شایستگی و لیاقت عامل و اساس تقویت عزت نفس)

 

اگر حتی یک مورد از موارد بالا در ذهن شما به شکل یک چالش دایمی در آمده باشد؛ باید فکر ترمیم عزت نفس یا حرمت نفس خودت را بکنی.

 

عزت نفس از کجا می آید؟

ما بدون عزت نفس یا حرمت نفس به این دنیا نی آمده ایم.

ما با منابع عظیمی از عزت نفس پا به این سیاره زیبا می گذاریم.

اما متاسفانه منابع عزت نفس ما ابتدا توسط والدین و بعدها توسط اطرافیان و مدرسه دچار تغییر جنس و اندازه می شود.

والدین با استفاده از ابزار تربیتی (تنبیه و تحقیر و مقایسه) خیلی زود، احساس آزادی و استقلال کودک را در تلاش برای تجربه جهان پیرامون خود به ترس محدودیت و بسته بودن تبدیل می کنند. کودکان در بازیهای خود به ویژگیهایی در دست خود اشاره می کنند که واقعیت ندارد. در مدرسه معلم عزیز فرزند من و شما را کودن و حیوان خطاب می کند. این اتفاقات حتی یک بار در طول عمر کودک می تواند برای همیشه نظام باورهای کودک را حتی زمانی که به یک غولک تبدیل شده در چنبره قضاوت غیر واقعی از خود فرو برد.

همه ما در همان کودکی و مخصوصا از دوران ابتدایی به تصوراتی از خویشتن خویش می رسیم و آنقدر آن تصویر را در ذهن قوی می کنیم که به باور و بعدها به ایمان تبدیل می شود.

 

ما مادر زاد از خود بیزار نیستیم. ما مادر زاد از دیگران متنفر و گریزان به دنیا نمی آییم.

ما با قدرتمند ترین و بالاترین سطح عزت نفس موجود در جهان زاده می شویم!

تعجب نکنید، خداوند در آفرینش ما همه چیز را بصورت یک برنامه خود تکمیلی در ذهن ما قرار می دهد. همه چیز آماده کار و رشد و جذب موفقیتهای بزرگ است.

 

​روند تخریب عزت نفس توسط والدین و دیگران به چه صورت است؟

 • والدین نادان و نگران در همان سه سال اول زندگی به کودک خود ثابت می کنند که او "خوب و صمیمی و دوست داشتنی" نیست.
 • کودک که فرض می کند بزرگترها بهتر و بیشتر می دانند، این باور را قبول کرده و در ذهن خود بست و گسترش می دهد و در نهایت در 4-3 سالگی به این باور قوی می رسد که من خوب و دوست داشتنی نیستم و صدها دلیل بر :بد "بودن خود دارد. والدین هم تایید کرده اند.

 • با ارتباط بیشتر با دیگران، ذهن آسیب دیده او باورش را از خود به دیگرات تعمیم می دهد. حال او معتقد است دیگران نیز خوب و صمیمی نیستند و صدها دلیل و مدرک نیز در دست دارد.

 • در آغاز نوجوانی نتیجه گیری نهایی بسیار تلخ و خطرناک است: من خوب نیستم. دیگران خوب نیستند. پس ارتباط با دیگران هم خوب نیست.

 

می گویند مهمترین قضاوت یک انسان قضاوتی است که در مورد خود می کند. کیفیت قضاوت ما از چیستی خودمان می شود، عزت نفس!

 

چرا اصلا عزت نفس مهم است؟

عزت نفس تصویر شفافی است که ما از خودمان و هر آنچه مربوط و متعلق به خودمان است در ذهن ساخته ایم.

 • آیا اگر ما تصویر زشت و بد و ضعیف و کوچک و ... از خود در ذهن داشته باشیم می توانیم انتظار داشته باشیم که این موجود بتواند به موفقیتهای با ارزشی برسد؟

 • آیا فردی که در درون از خود بیزار است و خود را بدترین آدم کره زمین می داند، هرگز برای رشد و شکوفایی زندگی خویش گامهای بزرگی برخواهد داشت؟

 • آیا فردی که خود را نالایق می داند، انگیزه ای برای بهتر داشتن یا بهتر شدن خواهد داشت؟

 • آیا شخصی که قداست خود را فراموش کرده، هرگز برای انسان دیگری ارزش قایل خواهد شد؟

 

پس عزت نفس چیست و چه چیزی نیست؟

 • عزت نفس تلقین کشاندن کورکورانه دنیای غیرواقعی بیرون به درون نیست.
 • عزت نفس تخیل احمقانه اینکه همه چیز آرام و خوب است نیست.
 • عزت نفس یعتی من می دانم شرایط خوب نیست ولی بشدت تلاش می کنم اوضاع را تغییر دهم.
 • عزت نفس یعنی من خوبم ولی ممکن است اشتباهی هم کرده باشم.
 • عزت نفس یعنی عزیزم من تو را همچنان از صمیم قلبم دوست می دارم ولی با این اخلاقت مشکل دارم، بیا در موردش کاری بکنبم!
 • عزت نفس یعنی من خوب و صمیمی و دوست داشتنی هستم و می توانم.
 • عزت نفس یعنی دیگران هم خوب و صمیمی و دوست داشتنی هستن. پس ارتباط با دیگران خوب است.

 

افراد با عزت نفس پایین به آنچنان باور غلط و غیر واقعی از خود رسیده اند، سالی یک جراحی صورت انجام می دهند ولی همچنان خود را زشت می بینند.

همه اطرافیان و دوستان به او می گویند که بینی تو خوب است و ما هرگز متوجه ایرادی در آن نشده ایم ولی قدرتی از درون او را وادار می کند که این کار را بکند.

وارد جمع می شود و تصور می کند همه افراد آنجا همه چیز او را زیر نظر گرفته اند. همه حضار ایرادات او را می بینند. اما دریغا که نمی داند همه آمده اند خود را ارایه دهند و هیچکس توجهی به او ندارد.

من با دانشجوی دکترای مهندسی مواجه شدم که هر بار وارد کلاس می شد؛ دچار تشنج و حال بد می شد. همیشه تعجب می کردم چگونه تا این سطح آمده و یا در واقع چقدر عذاب کشیده. او می گفت هر بار قرار بود کنفرانسی ارایه کند، باید از قبل قرص و دارو می خورد و از یک هفته قبل آماده حضور در جمع می شد و بیشتر مواقع هم غیبت می کرد و بسیاری از مواقع ترم را بخاطر فرار از حضور در مقابل سایر دانشجویان از دست می داده است.

 

خود هیپنوتیزم چگونه اختلال عزت نفس منفی را بهبود می بخشد؟

دوستان همه ما عزت نفس داریم. همه ما حرمت نفس داریم. تعجب می کنید؟

ما عزت نفس مثبت یا منفی داریم. کافی است زمینه های مثبت را شناخته و تقویت کنیم و موارد منفی را با معادل مثبت آن جایگزین کنیم.

مثال: مراجعی داشتم که نامش محسن بود. ما متوجه شدیم که او به سبب اتفاقی و آسیبی که در کودکی بشدت از نام خود متنفر شده بود. خوب با مشخص شدن مشکل کار راحت تر می شود. ما در جمعی پرسش کردیم، دوستان به نظر شما محسن چگونه نامی است؟ عجیب بود که علی رقم آنکه همه می گفتند این نام را دوست دارند و یکی از نامهای خوب و مورد علاقه آنها است، ولی هیچ تغییری در باور او نمی شد. این اتفاق مرا بر آن داشت که با هیپنوتیزم او را با زیباترین نام مردان مواجه کنم. جلسه اول مقاومتش را کاملا می توانستم در چهره اش ببینم. در جلسه دوم او را متقاعد کردم که خودش نام محسن را برای خود انتخاب کند. کار سخت بود اما کم کم مقاومتش شکست. در جلسات بعد او را بصورت مجازی وارد صحنه ای می کردم که همه منتظر بودند محسن وارد جمع شود تا فرد خوشبختی که نامش محسن است را ببینند و به او تبریک بگویند. البته در بیداری نیز تمریناتی از جمله تکرار نام خود با صدای بلند. گفتن نام خود در خیابان به افراد غریبه و نوشتن و نقاشی نام خود و ... برایم خیلی عجیب بود که چقدر باور انسان می تواند در اعماق وجودش ریشه دوانده باشد؟؟؟

محسن نام خود را به عنوان یک نام معمولی و لایق خود پذیرفت و ما سراغ موارد دیگری مثل احساس خود چاق بینی در ایشان رفتیم و همینطور موارد دیگر ... که یکی یکی بیرون می زد و ما مجبور می شدیم محسن را هیپنوتیزم کرده و با ضمیر ناخودآگاه او به گفتگوی منطقی بنشینیم و باور غیر واقعی و مخرب او را با واقعیت جدید خوبی جایگزین کنیم.

 

آیا فایل خود هیپنوتیزم معجزه می کند؟

دوستان واقعیت آن است هیچ کس و هیچ چیز نمی تواند کوچکترین تغییری در شما بوجود آورد، مگر آنکه شما خود بخواهید و پذیرای آن باشید.

عامل دوم در اثرگذاری و ماندگاری هر تغییر در ذهن و عملکرد هر انسانی، تکرار، تحمل و صبر و حوصله اوست. کاملا طبیعی است که یک جلسه هیپنوتیزم اثری مدت دار بستگی به تجربه هیپنوتیزور و اثرپذیری سوژه دارد.

ما در خود هیپنوتیزم این دو عامل را به خدمت می گیریم. وقتی شما خودتان و در واقع توسط خودتان هیپنوتیزم می شوید، در واقع به خود می قبولانید که من تصمیم خود را گرفته ام و همچنین آمادگی و شرایط پذیرش تغییر را دارم. همچنین با توجه به هزینه بالای جلسات هیپنوتیزم، امکان مراجعات طولانی بسیار کاهش می یابد و در بیشتر موارد کار در نیمه راه رها می شود، حال انکه در خودهیپنوتیزم شما فایل صوتی را می توانید هرچند بار که لازم بدانید استفاده کنید. زمانهای تلف شده رفت و آمد و انتظار مشاوره را هم در این شیوه ندارید و شما هر زمان اراده کنید می توانید کار را انجام دهید.

با تکرار زیاد ، اثرگذاری و ماندگاری تغییر را می توانید صدها برابر افزایش دهید و این معجزه روش خود هیپنوتیزم است.

 

یک سورپرایز ویژه برای دوستانی که محصول "خود هیپنوتیزم شخصی" سایت را تهیه می کنند:

خود هیپنوتیزم شخصی یعنی برای یک مشکل خاص و شخصی شما بعد از مشاوره فایل صوتی شخصی مناسب درمان مشکل شما طراحی، اجرا و تست شده و تحویل شما میشود.

کلیه عزیزانی که محصولات خود هیپنوتیزم سایت استفاده میکنند و نتایج خوبی می گیرند و تصمیم نهایی می گیرند که یک فایل خود هیپنوتیز شخصی برای مشکل خاص خودشون رو هم سفارش بدهند(که هزینه جداگانه داره)، این دوستان یک جلسه مشاوره کوتاه در تلگرام با استاد جولایی در موضوع و مشکلی که می خواهند با هیپنوتیزم شخصی اونو برطرف کنند هدیه می گیرند.

جهت هماهنگی مشاوره، ، لطفا از طریق کانال "راز موفقیت" و یا در زیر همین قسمت، کامنت بگذارید تا هماهنگ شود.

همچنین میتوانید از طریق تلگرام شماره تلفن (09121752854) پیام بگذارید تا با شما هماهنگ شود.

 

هیچ موفقیتی اتفاقی نیست. هیچ تغییری بدون اقدام و عمل خود فرد صورت نمی گیرد. شما به دلیلی به این سایت کشانده شده اید. اتفاق هدفمند خوب زندگیت را اکنون رقم بزن.

 

سوالات متداول شما بازدیدکنندگان محترم سایت:

 

 • من قبلا تجربه هیپنوتیزم رو ندارم. خطری نداره؟

نه هیچ خطری وجود نداره. امواج مغزی شما در حد خاصی و کنترل شده کاهش میابد و شما دقیقا زیباترین خواب مغناطیسی جهان رو با حال خوب و شادی خاصی تجربه می کنید.

 • برای همه جواب میده؟

بله در هیپنوتیزم عمومی من این کارو کردم. جنس و سن تفاوتی ایجاد نمی کند و یادتون باشه اینجا ما کار درمانی و یا تغییری ناخواسته در فرد انجام نمی دهیم. همه به خودباوری می رسند. هرچقدر متمرکز تر و تکرار بیشتر نتیجه خارق العاده تر. اما اگر مشکلات مزمن تنفسی، قلبی، ریوی، فشارخون بالا، اسم، اسکیزوفرنی و ... دارید، توصیه میشه قبلش با پزشک خود مشورت کنید و در طول برنامه کسی در کنارتان باشد.

 • آیا اثرات دیگری هم دارد؟

بله استرس و اضطراب و نگرانی های بی مورد حتما کاهش می یابد. شما به باور من هم می توانم می رسید و عزت نفس و اعتماد بنفس تان در این زمینه افزایش می یابد.

 

 • روش استفاده و کجاها میتونم استفاده کنم؟

روش خیلی ساده است. دراز کشیده و هدفون را در گوشتان می گذارید و با صدای کم فایل را گوش می کنید و باقی کار اتومات انجام می شود. همه جا به شرطی که وسط کار قطع نشود می توانید این کار را انجام دهید. البته بجر پشت فرمان و یا جایی که هوشیار باید باشید. اگر هم وسط کار قطع شد و حواستان پرت شد. مجددا از اول گوش می کنید. ولی این اتفاق را پیشگیری کنید چون تمرکز مجدد سخت خواهد بود.

 • اگر وسط برنامه خواستم تکان بخورم و یا بیدار بشم؟

شما در تمام مراحل برنامه نیمه هوشیار هستید و حتی میتوانید تکان بخورید. مشکلی از این بابت نیست. اما اینکار بی شک تمام تمرکز شما را بهم خواهد زد. یهتره قبل از شروع برنامه تمام احتمالات برهم خوردن تمرکز و توجهتون مثل خاموش کردن گوشی و زنگ منزل و ... را برطرف کنید.

 • اگر در زمان خرید و پرداخت مشکلی پیش امد، تکلیف چیست؟

شما در هر مرحله با مشکلی مواجه شدید از طریق شماره تلگرام (09121752854)

میتونید پیام بدید و یا حتی تماس بگیرید، حتما در اسرع وقت پیگیری می شود.

 

 • اگر در زمان دانلود مشکلی پیش آمد:

لینک دانلود از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود.

همچنین در پروفایل شخصی شما (روی اسم خودتون در بالای صفحه کلیک کنید) در قسمت "سفارشهای من" لینکهای محصولاتی که شما از این سایت خریداری کنید برای همیشه محفوظ است. هر موقع دوست داشتید، میتو انید فایلهای خود را مجددا دانلود کنید.

 • اگر امکان دانلود و یا خرید از سایت نداشتم ؟

شما میتونید از طریق شماره تلگرام (09121752854) تقاضا کنید تا فایل از طریق ایمیل و یا تلگرام و یا هر روش دیگری برای شما ارسال شود.

برای پرداخت هم هر جور شما راحت باشید، از طریق لینک پرداخت انلان و یا کارت به کارت می توانید پرداخت کنید.

 • حجم، زمان و فرمت فایل چقدر است؟

حجم فایل راهنمایی و نحوه استفاده: 11.9 مگابایت و زمان آن 35 دقیقه.

حجم فایل اصلی نیز در همین حدود است.

فرمت فایلها mp3 بوده و برای راحتی دانلود و استفاده، فشرده سازی شده است. این فایل در تمام گوشی ها و پلیرها قابل پخش هست.

 

 • آیا قیمت کمی بالا نیست؟

هزینه یک جلسه هیپنوتیزم حضوری حدود 200000 تومان میباشد.

تازه در یک جلسه هرگز اتفاق موثر ماندگاری صورت نمی گردد و باید تکرار شود.

شما یک فایل دقیقا برای مشکل مشخص خودتان دارید و هر چند بار لازم باشد می توانید تکرار کنید تا به نتیجه دلخواه برسید.

قیمت آن را باید بعد از یکبار استفاده قضاوت کنید.

 • چقدر باید ادامه بدهم و بهترین زمان استفاده؟

بستگی به خودت دارد. در فایل هم توضیح دادم.

اما نباید کمتر از یک ماه روزی دو بار شب قبل از خواب و صبح بلافاصله بعد از بیداری و قبل از برخواستن از بستر.

 • اگر در زمان استفاده خوابم برد؟

این بی شک ارام ترین و عمیقترین خواب زندگی شما خواهد بود.

اما ترجیحا با تلقین به خود اجازه این اتفاق را ندهید.

شما با چند روز استفاده کنترل اوضاع را در دنیای نیمه هوشیار هیپنوتیزم بدست می گیرید.

نگران خواب رفتن و یا گز گز شدن جایی از بدن و یا کرختی و شل شدن عضلات خود نباشید.

 

 • آیا می توانم اگر سوالی داشتم بپرسم؟

بله. شما میتوانید پرسشهای مرتبط با این محصول را از طریق بخش نظرات در زیر این پست و یا سیستم چت انلاین سایت (از من بپرس) و یا منوی پرسش و پاسخ سایت و یا تلگرام 09123363718 مطرح کنید.

 

 

لطفا، همچنان با ما باشید

سایت راز موفقیت - محمود جولایی

کانال راز موفقیت

عضو کانال "راز موفقیت" شوید و اگر از خواندن این مطلب لذت بردید، حتما آنرا از طریق لینک شبکه های اجتماعی زیر به اشتراک بگذارید و بدانید که من همیشه منتظر نظرات راه گشایتان در زیر این پست هستم.

خرید محصول تقویت سریع عزت نفس (فایل صوتی هیپنوتیزم) - راز موفقیت

با خرید دانلودی این محصول:

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

افزودن به لیست آرزوها

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان

ندا در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر استاد گرامی.الان میخام این فایل رو تهبه کنم ..میدونم ک جواب میگیرم...

من این محصول را در تاریخ 1396/03/08 خریده ام

zahra hesari در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام استاد خوبم، فایل خودهیپنوتیزم عزت نفستون عالی بود.ممنونم

mahdi madadkon در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام.من از این فایل خود هیپنوتیزم استفاده کردم.اوایل یکم با خود هیپنوتیزم مشکل داشتم وقتی طولانی میشد اما حالا خیلی خوبه و راضیم.این فایل هم که معجزه میکنه.ممنونم.

من این محصول را در تاریخ 1395/10/19 خریده ام

اعظم اعلمی دوست
اعظم اعلمی دوست در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

فوق العاده بود استاد

من این محصول را در تاریخ 1395/11/18 خریده ام

mohammad babakazemi در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام و تشکر از زحمات شما، من محصول را خریداری کردم و بعد از چند بار استفاده چند تا سوال به ذهنم رسید می خواستم ببینم این جا باید یپرسم یا جای دیگری، موفق و سربلند باشید

من این محصول را در تاریخ 1395/11/06 خریده ام

mohammad babakazemi در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام و تشکر از زحمات شما، من محصول را خریداری کردم و بعد از چند بار استفاده چند تا سوال به ذهنم رسید می خواستم ببینم این جا باید یپرسم یا جای دیگری، موفق و سربلند باشید

من این محصول را در تاریخ 1395/11/06 خریده ام

mohammad babakazemi در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام روز بخیر، من می خواستم از بین عزت نفس و یا اعتماد به نفس یکی را تهیه و شروع کنم، می توانم نظر سما را در مورد این که کداک برای شروع بهتر است را بدانم، سپاسگذارم

من این محصول را در تاریخ 1395/11/06 خریده ام

مدیر سایت جولایی
مدیر سایت جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

درود بر شما. همیشه آغاز با عزت است. عزت نفس پایه و اساس نظان روانی شماست. عزت نفس موتور قدرتمند جمبوجت اعتماد بنفس شماست. عزت نفس اعتقاد و اعتماد شما بخود است. برای هر شرعی دوست من از عزت نفس آغاز میکنیم. لطفا با ما باشید.

mahdi madadkon در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

مرسی از محصولات خوبی که دارید.

من این محصول را در تاریخ 1395/10/19 خریده ام

میترا سهی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

بسیار عالی بود واقعا احساس خوبی بعد از گوش کردن پیدا کردم اما اگه کمی کوتاه تر بود بهتر بود البته نمیدونم میشد یا نه

مهری نوری در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

من فایل خودهیپنوتیزم رو گرفتم و استفاده کردم عالیه روزهامو با حس قدرت و شادی شروع میکنم ازتون ممنونم استاد گرامی

من این محصول را در تاریخ 1395/10/02 خریده ام

مدیر سایت جولایی
مدیر سایت جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

فایلهای خود هیپنوتیزم سایت با روش خاصی طراحی و با استفاده از 4 تکنیک اجرا شده برای همین هم اینقدر متفاوت و موثر هستند. . هر روز شب قبل از خواب و صبح دقیقا بلافاصله بعد از بیداری باید استفاده شوند. این کار باید حداقل یک ماه و بعد ها هم هر زمان لازم شد استفاده شود.

مرضیه الف در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۳

فایل های خود هیپنوتیزم شما عالی

مدیر سایت
مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۳

درود بر شما. سپاسگذارم توجهتونو جلب کرده. شاید دلیلش استفاده از چهار تکنیک مدیتیشن، تزکیه نفس، هیپنوتیزم و تلقین روانشناختانه در این محصولات باشه. من سالها در حال بهبود روش کارم بودم و امروز تصور میکنم این تکنیک ساختار دقیق و مشخص خاصی از ذهن و ضمیرو مورد حمله قرار میده و بعد از ایجاد تغییر از محل خارج میشه. واقعا هر بار استفاده از این فایلها این کارو تکرار میکنه تا به یک عادت بدل بشن. لطفا همچنان با ما باشید.

مرضیه الف در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۳

عالی استاد فوق العاده بود.

مدیر سایت
مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۳

درود بر شما. خوشحالم مفید و موثر بوده. لطفا همچنان با ما باشید

نرم افزار موبایل “ راز موفقیت ”

اپلیکیشن موبایل (آندروید) برای راحتی کاربران سایت و سوپر گروه استاد جولایی را از اینجا دانلود کنید.

دانلود رایگان 10 کتاب برتر و پر فروش حوزه موفقیت
دانلود رایگان 10 کتاب برتر و پر فروش حوزه موفقیت

این 10 کتاب را همه افراد موفق خوانده اند. آیا شما نمیخواهید این کتاب های سرنوشت ساز را بخوانید؟

دریافت بصورت رایگان
google-site-verification: google8c33fceebbf75d7d.html