سلامتی، تناسب اندام و جذابیت با قانون جذب | کاهش وزن با قانون جذب. (درس12)

تعداد امتیاز: 2

چکیده محصول :

انتشار : 1396/01/08 14 نظر 1,437 بازدید

کاهش وزن با قانون جذب و جذب سلامتی، تناسب اندام و جذابیت امروز بیشترین مخاطب دوره های قانون جذب را بخود اختصاص داده است. این درس ترکیب زیبایی از علم تغذیه و قانون جذب و روانشناسی است. هدف این درس ارایه راهکارهای عملی معجز برای ایجاد تغییر در انگاره های ضمیر ناخوداگاه از سلامتی و تناسب اندام است.

سلامتی، تناسب اندام و جذابیت با قانون جذب | کاهش وزن با قانون جذب. (درس12)

کاهش وزن با قانون جذب|

سلامتی، تناسب اندام و جذابیت با قانون جذب

درس 12 از دوره آنلاین اسرار ناگفته قانون جذب

 

سایت  RazeMovafaghiat.com تقدیم می‌کند

 

شما با خواندن این درس و انجام تمرینات آن و بعد تحلیل موضوعات آن، باور سازی دروس ارایه شده و در نهایت بکارگیری آنها در زندگی خود به ‌راحتی قادر خواهید بود با تغییر مسیر فکری در ذهنتان، نگرش، بینش و رفتار خود نسبت به مسائل مختلف زندگی از جمله جذب سلامتی با قانون جذب و همچنین حفظ تناسب اندام را تغییر دهید:

 

مثل همیشه توصیه می‌کنم کتاب "رازها و نیازهای موفقیت ایرانی" را از طریق سایت انتشاراتی و یا سایت ما تهیه و حتما مطالعه کنید.

دانلود-کتاب-رازها-و-نیازهای-موفقیت-ایرانی

اما در این جلسه توصیه جدید دیگری نیز دارم:
لطفا کتاب "تغذیه و رژیمهای غذایی برای همه" را نیز از طریق انتشاراتی ما و شما و یا سایت ما تهیه و حتما مطالعه کنید.

تغذیه و رژیمهای غذایی برای همه ، محمود جولایی

کاهش وزن با قانون جذب و جذب سلامتی، تناسب اندام و جذابیت امروز بیشترین مخاطب دوره های قانون جذب را بخود اختصاص داده است. 

این درس ترکیب زیبایی از علم تغذیه و قانون جذب و روانشناسی است. هدف این درس ارایه راهکارهای عملی معجز برای ایجاد تغییر در انگاره های ضمیر ناخوداگاه از سلامتی و تناسب اندام است.

 

چرا باید کتاب تغذیه و رژیمهای غذایی برای همه را بخوانم؟
این کتاب بی نظیر تمام نیازهای شما برای آگاهی از کارکرد سیستم گوارش و عملکرد گروه های غذایی مختلف در بدن و نیز چگونگی هضم و جذب مواد غذایی رو بطور تخصصی ولی با زبانی بسیار ساده بیان میکند.

همچنین راجب هرم غذایی، انواع گروه های غذایی و عناصر مغزی موجود در مواد غذای مختلف و میزان نیاز بدن به هریک از انها را کامل توضیح می دهد.

این کتاب فرایند کاهش وزن، افزایش وزن و تناسب اندام و بطور کلی علم تغذیه و سیستم سوخت و ساز بدن شما را بصورت خودآموز در اختیارتان قرار میدهد.

 

تفاوت این کتاب با کتاب های مشابه:

تصور کنید شما دنبال مهمترین و کلیدی ترین نکات مربوط به تغذیه و رژیم های غذایی موجود جهان هستید. این کتاب گردآوری بهترین توصیه های متخصصین و مراکز معتبر جهان در تغذیه و سلامتی است.  شاهکار این اثر انجاست که بر اساس توصیه های FDA جداول مقادیر مناسب توصیه شده برای مصرف روزانه افراد از گروه های مختلف غذایی بر اساس هرم غذایی را ارایه کرده است. شما کافی است این جداول را کپی گرفته و روی یخچال خود بچسبانید و با همین کار ساده و آگاهی هایی که این کتاب به شما خواهد داد، شما بهترین مشاور تغذیه خود خواهید شد.

ما در این کتاب هرگز نمیگیم چی بخور و چی نخور، بلکه آنقدر اطلاعات تخصصی و مفید راجب کارکرد مواد غذایی در بدن شما و فراید سوخت و ساز بدنتان به شما میدیم که ذهن آگاهانه و از روی اختیار رژیم غذایی سلامتی را بجای "رژیم غذایی لاغری" و یا "رژیم چاقی" در پیش میگیرد. شما در این کتاب همچنین میخوانید:

 • طراحی هرم غذایی و رژیم غذایی توسط خودتان
 • جدیدترین توصیه های FDA در مقادیر مصرف مجاز غذاها
 • آیا خوردن مکمل ها لازم است؟
 • آیا با خوردن غذا می توان از بروز بیماری ها پیشگری کرد؟
 • چگونه می توان غذا را جایگزین دارو کرد؟
 • آیا واقعا رژیم غذایی ضد سرطان وجود دارد؟

 

اثرات درس "کاهش وزن با قانون جذب" جذابیت و تناسب اندام با قانون جذب:

کاهش وزن با قانون جذب، تناسب اندام و جذابیت
 

من باور دارم، تو بعد از طی این دوره بی نظیر فردی خواهی شد که به هر کاری دست میزنی از آن سربلند و پیروز و موفق بیرون خواهی آمد و بعد از این درس، سلامتی و جذابیت و تناسب اندام خودت را بدست میاری. تو بعد از این دوره فردی شاد و راضی و شکرگزار خواهی شد که در زندگی پر معنای خود غرق در رویاهای خویش در سلامتی و تناسب اندام لذت خواهی برد. تو بعد از این دوره بی نظیر کاپیتان سلامتی و بدن خویش خواهی بود. این درس عزت نفس تو را بشدت افزایش خواهد داد چون تو عاشق ترکیب بدن و اندام خود خواهی شد. چون تو خودت را بیش از پیش خواهی شناخت. چون تو انچه هستی را پذیرفته و حتی فراتر رفته و دوست خواهی داشت. چون تو "سلامتی جسم" رو جذب خواهی کرد که بطور مستقیم روی "سلامتی روان" تو اثر خواهد گذاشت.

 • شما بعد از این تمرینات خودت مربی تناسب اندام خودت خواهی شد.
 • شما قدردان و شکر گزار سلامتی خودت و خانواده ات خواهی بود.
 • تمرکز ذهن تو از رژیم لاغری و رژیم چاقی به رژیم سلامتی و طول عمر تغییر خواهد کرد.
 • شما بخاطر ایرادات غیر واقعی که در ترکیب بدن خود می بینی، هرگز خودت را سرزنش نخواهی کرد.
 • تو تک تک اندامت را میپرستی و دوست میداری.

 

"کاهش وزن یا افزایش وزن با قانون جذب! مگه میشه؟؟"
"چگونه باید از قانون جذب برای جذب سلامتی استفاده کنم؟"

لطفا جلسه دوازدهم را نیز با ما باشید.

من، مطلب جلسه یازدهم را دانلود کرده، خوانده و تمرینات را انجام داده‌ام.
امضا


کاهش وزن با قانون جذب|سلامتی، تناسب اندام و جذابیت با قانون جذب!

آیا شما نیز درگیر رژیم‌های سخت و طاقت‌فرسای لاغری و چاقی بودید و هستید؟
آیا کاهش وزن برای شما یک کار تقریبا غیر ممکن شده؟
آیا از اندام خود راضی نیستید؟
آیا هیکل خود را بد ترکیب و نا متناسب میدانید؟
آیا در صورت و اندام خود چند عمل جراحی انجام دادید ولی همچنان تصور میکنید که چندد تغییر دیگر لازم است؟
آیا قدرتمندترین عبارات تاکیدی کاهش وزن برای دستیابی به سلامت را میدانید؟
آیا فکر میکنید کاهش وزن و داشتن سبک زندگی سالم کار مشکلی است؟
آیا سال هاست که روشها و لوازم لاغری را بکار گرفته اید، اما نتیجه ای نداشته؟
آیا چندین مرتبه رژیمهای غذایی متخصصین معروف تغذیه را امتحان کرده اید اما شکستت خورده اید؟

آیا هرگز کاهش وزن با قانون جذب را نیز امتحان کرده اید؟
آیا سلامتی شما در خطر است و پزشک شما توصیه اکید به کاهش وزن کرده؟
 آیا فاکتورهای خونی شما خیلی بالاتر از حد مجاز رفته و این بشدت نگرانتان میکند؟

پیشنهاد می شود برای اطلاعات بیشتر "لاغری، سلامتی و تناسب اندام با فایل صوتی شگفت انگیز خودهیپنوتیزم" را نیز از سایت تهیه کنید.

اپیدمی جهانی لاغری!!!


امروز بیشتر از هر دورانی "اندام لاغر" و "توصیه های عجیب و غریب برای کاهش وزن" در میان ملل مختلف هفت اقلیم محبوبیت یافته است. علت هم بیشتر بخاطر آگاهی بشر امروز از ارتباط لاغری با سلامتی و شاید کمی هم تغییر "مد" باشد. در دورانی انسان فربه نماد تمول و شادابی و موفقیت بود. اما امروز ادم لاغر را کسی میدانیم که برای سلامتی خودش وقت و انرژی زیادی صرف میکند. یعنی اهمیت زیادی به "خود" میدهد. یعنی فهمیده است که همه چیز دنیا را در یک واژه جمع کنید، ان یک واژه با یک ثانیه "سلامتی" و "طول عمر بیشتر" قابل قیاس نیست.

 

ارتباط سلامتی و تناسب اندام:

یافته های جدید متخصصین بخش سلامت، ثابت کردند:
سلامتی و طول عمر با فاکتورهایی ارتباط ثابت شده ای دارد. در افرادی که تجمع چربی کمتری در اندام مختلف خود دارند، فاکتور های سلامتی بیشتر بچشم میخورد. اینطوری بود که در میان مردم جهان لاغری، مثل یا معادل سلامتی تداعی و ترویج شد.

امروز چاقی مفرط را ما در بسیاری از بیماریها میدانیم و بدتر از آن اینکه بسیاری از متخصصین خود چاقی را بیماری خاموش مینامند.
همین شد که لاغری بیشتر و بیشتر تبلیغ شد و البته  عده ای سودجو هم هرچقدر میتوانستند از این بازار بزرگ پول مردمان تنبل را به یغما ببرند. ویروس لاغری در سرتاسر جهان بصورت اپیدمی خوشایند، فراگیر شده و همه به دنبال راهی سریع و اسان برای جذب تناسب اندام هستند.

کاهش-وزن-با-استفاده-از-قانون-جذب

ما در ایران هم بسیاری افراد را می‌بینیم که سالهاست تصمیم دارند روزی وزن خود را کاهش و یا افزایش دهند. همه جا صحبت از لاغری است. هر فردی که اضافه وزن دارد میخواهد وزنش را کاهش دهد. حتی سوپر استارها لاغر شده اند تا با این خواست عمومی همرنگ باشند. شما قانون جذب را میدانید. شما در این درس تغذیه و رژیم سلامتی را می اموزید. پس تکنیک کاهش وزن با قانون جذب را نیز خواهید آموخت.

 

چرا اکثرا در اقدام برای کاهش وزن شکست میخورند:

همه میخواهند اندامی در بهترین شکل و حالت داشته باشند، اما بسیاری از افراد در بدست آوردن آن شکست میخوردند. دلیل ان هم پر واضح است. تغییر الگوی لذت به درد سخت است و افراد در مرحله اقدام و عمل برای جذب تناسب اندام نیاز به همت عالی دارند.
دوست خوب من، اگر شما نیز قبلا بارها تلاش کرده اید و شکست خورده اید یا اگر برای اولین بار است که می خواهید این کار بزرگ را امتحان کنید، در این درس میتوانید راه کارهای امتحان شده و پاسخ تمام سوالاتتان را بیابید.

 

چطور از این درس بیشترین نتیجه را بگیریم: (کاهش وزن با قانون جذب)

لطفا تصور کنید این تنها راه شماست و هیچ راه دومی ندارید. شما باید دلیلی برای کاهش و یا افزایش وزن داشته باشید. اگر دلیلی نداشته باشید با مواجه با سختیهای راه تغییر الگوی غذایی حتما کار را رها میکنید. شما باید در ذهن و ضمیر خود الگوی درد و لذت را تغییر بدهید.
من به شما این بینش و آگاهی را میدهم که چرا شکست میخورید و چگونه میتوانید عادتهایی را که باعث شکستتان میشود تغییر دهید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که متن درس را با دقت بخوانید. بعد فایل های صوتی که حاوی مثالهای واقعی از اقدامات کاهش وزن در خودم و انتقال تجربیات دوران تحقیقات مدت دار و  فعالیت بنده در یک مرکز کلینیک لاغری است را گوش کنید و تمرینات آن را انجام داده و از طریق تلگرام برای من ارسال کنید. این درس را تنها یک ماه انجام بدین، افکار مثبت سلامتی و تناسب اندام در تو شکل و قوت میگیرد و تغییر در این مسیر ادامه خواهد داشت.

 

آیا من متخصص تغذیه هستم؟
من در دانشگاه از رشته تغذیه فارق التحصیل نشدم. پس حتما می‌پرسید: چرا من در موردد تغذیه هم باید بتونم محصول دیجیتالی تولید کنم؟!
پاسخ این پرسش شما توضیح بسیار جالب و مفصلی دارد که خواهش میکنم از لینک زیر در پست مربوط به توضیح کتاب دیگر من با عنوان "تغذیه ورژیمهای غذایی برای همه" را مطالعه کنید. البته در فایل صوتی نیز توضیح داده شده است.

این کتاب در سال 89 چاپ شده اما همچنان یکی از کتاب‌های مرجع تغذیه بشمار میرود. لطفا داستان شکل گیری این کتاب رو بخوانید تا متوجه بشید من برای این کتاب مجبور شده سالها در مورد تغذیه و رژیمهای غذایی مطالعه و تحقیق کنم. حتی با مشاورین تغذیه به بحثهای علمی نشستم و جالب بود غالب ذهن ریاضی و فیزیک من و عشق و عطش آموختن مرا وسواس گونه بر این موضوع متمرکز کرده بود که حاصل آن این کتاب ارزشمند است. خوشحالم کتاب توسط انتشاراتی بزرگ "ما و شما" ممیزی شد و برای چاپ و بخش پذیرفته شد.
دوستانم امروز ما میدانیم که بیشتر افراد مشهور و متخصص در موضوعات آموزشی رشته های مختلف، متاسفانه افراد فارغ التحصیل آن رشته نیستند. دلیلش هم مشخص است. اول آنکه دانشگاه فقط راه را نشان می‌دهد و راهکار ندارد. دوم بیشتر افراد به دلایلی غیر از عشق و علاقه شخصی واقعی وارد رشته های دانشگاهی میشوند.

از طرف دیگر امروز تحقیقات نشان داده اگر فردی در زمینه مشخصی بیش از 300 جلد کتاب بخواند،توانایی و تخصصی معادل لیسانس و اگر بیشتر بخواند معادل مدارک دانشگاهی تکمیلی بالاتر سواد و تخصص دارد. این اعداد در تحقیقات مختلف کمی با هم تفاوت داشته اما کلیت موضوع بسیار جالب و واقعیت امروز جامعه اموزش ما شده است.

 

چگونه این محتوای اموزشی ادعا دارد موثرترین روش کاهش وزن و رژیم سلامتی میباشد.
چون در این درس شما با فردی با شرایط و ویژگی‌های زیر همراه خواهید بود:
کسی که خود مشکل اضافه وزن داشت.
کسی که نتایج آزمایشات پزشکی او در محدوده ریسک و پرخطر بود.
کسی که پزشک بشدت او را ترسانده بود.
کسی که تصمیم ناگهانی برای تغییر وضعیت و شرایط سلامتی خود گرفته بود.
کسی که دیوانه وار کتاب خوان است.
کسی که سوالاتش را بجای پرسیدن، از لابلای کتابها کشف میکند.
کسی که چالش آگاهی بیشتر را سرلوحه تمام فعالیتهای آموزشی خود کرده است.
کسی که اگر به موضوعی گیر بدهد، حتما در اندازه متخصص آن موضوع اطلاعات جذب میکند.
کسی که برای جذب سلامتی خود 3 سال و نیم وقت گذاشت و کتابی کاملا تخصصی ولی به زبانی بسیار ساده را اول "لایف استایل" خود کرد و بعد تقدیم به مردم خوب کشورش کرد.
کسی که "قانون جذب را با روانشناسی عمومی" آمیخته و امروز تصمیم دارد در سفر "جذب سلامتی" بیشتر با ایجاد انگیزه پولادین برای "کاهش وزن با قانون جذب" و جایگزینی "رژیم سلامتی" با "رژیم لاغری" یا "رژیم چاقی" در کنارتان باشد.

کاهش-وزن-با-قانون-جذب ، محمود-جولایی

آنچه شما در این درس میخوانید:
شما در پاسخ پرسشهای زیر را دریافت میکنید و با انجام تمرینات موجود در آن؛ آموزههای آن را در ذهن خود به یک عادت همیشگی تبدیل میکنید:
1- چگونه سلامتی را به زندگی خود و خانواده جذب و حفظ کنیم.
2- ایرادگیری از اندام و چهره خود را کنار گذاشته و عاشق انچه هستید و آنچه دارید خواهید شد. (عامل افزایش عزت نفس و حرمت نفس)
3- شما خود را صمیمانه دوست خواهید داشت.
4- راهکارهای کنترل وزن و پرهیز غذایی را میاموزید.
5- با خواندن کتاب تغذیه، سبک مصرف غذایی شما و اطرافیانتان تغییر خواهد کرد.
6- شما خط قرمزی برای مصرف مواد غذایی مختلف تعیین خواهید کرد.
7- شما مجسمه خود را دقیقا مثل یک پیکر تراش ماهر دوباره طراحی خواهید کرد.
8- هیکل و تیپ شما همان میشود که در رویاهایتان میخواستید.
9- شما بهترین و موثرترین راهکارهای سلامتی و تناسب اندام را یاد خواهید گرفت.

10- قانون جذب برای کاهش وزن و افزایش وزن و جذب سلامتی عادت شما خواهد شد.

سوالات متداول شما بازدیدکنندگان محترم سایت:

 

 • من قبلا تجربه هیپنوتیزم رو ندارم. خطری نداره؟

نه هیچ خطری وجود نداره. امواج مغزی شما در حد خاصی و کنترل شده کاهش میابد و شما دقیقا زیباترین خواب مغناطیسی جهان رو با حال خوب و شادی خاصی تجربه می کنید.

 • برای همه جواب میده؟

بله در هیپنوتیزم عمومی من این کارو کردم. جنس و سن تفاوتی ایجاد نمیکند و یادتون باشه اینجا ما کار درمانی و یا تغییری ناخواسته در فرد انجام نمی دهیم. همه به خودباوری میرسند. هرچقدر متمرکز تر و تکرار بیشتر نتیجه خارق العاده تر. شما انگیزه افزایش فعالیت فیزیکی و کاهش مصرف مواد غذایی در خودت خواهی دید. حتی تنفر از برخی غذاها و عادات تغذیه ای در شما رخ خواهد داد. اینها کمترین اثرات این فایل صوتی است. اما اگر مشکلات مزمن تنفسی، قلبی، ریوی، فشارخون بالا، اسم، اسکیزوفرنی و ... دارید، توصیه میشه قبلش با پزشک خود مشورت کنید و در طول برنامه کسی در کنارتان باشد.

 • آیا اثرات دیگری هم دارد؟

بله اسرس و اضطراب و نگرانی های بی مورد حتما کاهش میابد. شما به باور من هم میتوانم میرسید و عزت نفس و اعتماد بنفستان در این زمینه افزایش میابد.

 

 • روش استفاده و کجاها میتونم استفاده کنم؟

روش خیلی ساده است. دراز کشیده و هدفون را در گوشتان میگذارید و با ولوم کم فایل را گوش میکنید و باقی کار اتومات انجام میشود. همه جا به شرطی که وسط کار قطع نشود میتوانید این کار را انجام دهید. البته بجر پشت فرمان و یا جایی که هوشیار باید باشید. اگر هم وسط کار قطع شد و حواستان پرت شد. مجددا از اول گوش میکنید. ولی این اتفاق را پیشگیری کنید چون تمرکز مجدد سخت خواهد بود.

 • اگر وسط برنامه خواستم تکان بخورم و یا بیدار بشم؟

شما در تمام مراحل برنامه نیمه هوشیار هستید و حتی میتوانید تکان بخورید. مشکلی از این بابت نیست. اما اینکار بی شک تمام تمرکز شما را بهم خواهد زد. یهتره قبل از شروع برنامه تمام احتمالات برهم خوردن تمرکز و توجهتون مثل خاموش کردن گوشی و زنگ منزل و ... را برطرف کنید.

 • اگر در زمان خرید و پرداخت مشکلی پیش امد، تکلیف چیست؟

شما در هر مرحله با مشکلی مواجه شدید از طریق شماره تلگرام (09123363718)

میتونید پیام بدید و یا حتی تماس بگیرید، حتما در اسرع وقت پیگیری میشود.

 

 • اگر در زمان دانلود مشکلی پیش امد:

لینک دانلود از طریق ایمیل برای شما ارسال میشود. همچنین در پروفایل شخصی شما (روی اسم خودتون در بالای صفحه کلیک کنید) در قسمت "سفارشهای من" لینکهای محصولاتی که شما از این سایت خریداری کنید برای همیشه محفوظ است. هر موقع دوست داشتید، میتوانید فایلهای خود را مجددا دانلود کنید.

 • اگر امکان دانلود و یا خرید از سایت نداشتم ؟

شما میتونید از طریق شماره تلگرام (09121752854) تقاضا کنید تا فایل از طریق ایمیل و یا تلگرام و یا هر روش دیگری برای شما ارسال شود. برای پرداخت هم هر جور شما راحت باشید، از طریق لینک پرداخت انلان و یا کارت به کارت میتونید پرداخت کنید.

 • حجم، زمان و فرمت فایل چقدر است؟

حجم فایل راهنمایی و نحوه استفاده: 11.9 مگابایت و زمان آن 35 دقیقه.

حجم فایل اصلی: تنها 4.87 مگابایت و زمان ان 41 دقیقه.

فرمت فایلها mp3  بوده و برای راحتی دانلود و استفاده، فشرده سازی شده است.

 

 • ایا قیمت کمی بالا نیست؟

هزینه یک جلسه هیپنوتیزم حضوری حدود 200000 تومان میباشد. تازه در یک جلسه هرگز اتفاق موثر ماندگاری صورت نمی گردد و باید تکرار شود. شما یک فایل دقیقا برای مشکل مشخص خودتان دارید و هر چند بار لازم باشد میتوانید تکرار کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. قیمت ان را باید بعد از یکبار استفاده قضاوت کنید.

 • چقدر باید ادامه بدهم و بهترین زمان استفاده؟

بستگی به خودت دارد. در فایل هم توضیح دادم. اما نباید کمتر از یک ماه روزی دو بار شب قبل از خواب و صبح بلافاصله بعد از بیداری و قبل از برخواستن از بستر.

 • اگر در زمان استفاده خوابم برد؟

این بی شک ارام ترین و عمیقترین خواب زندگی شما خواهد بود. اما ترجیحا با تلقین به خود اجازه این اتفاق را ندهید. شما با چند روز استفاده کنترل اوضاع را در دنیای نیمه هوشیار هیپنوتیزم بدست میگیرید. نگران خواب رفتن و یا گز گز شدن جایی از بدن و یا کرختی و شل شدن عضلات خود نباشید.

 • ایا میتوانم اگر سوالی داشتم بپرسم؟

بله شما هر سوالی مرتبط با این محصول داشتید میتوانید از طریق شماره تلگرام (09123363718) بپرسید. حتی اگر از این محصول راضی بودید و خواستید محصول دیگری مشخصا برای مشکل شخصی سفارش بدهید، نیز میتوانید پیام بدهید.

 

 

یادت باشه اگه امروز برای سلامتیت کمی هزینه نکنی. چه بسا در آینده ای نه چندان دور چندین برابر برای درمان مجبور میشی هزینه کنی.
یادت باشه اگه امروز برای سلامتی و تناسب اندام وقت نداری، زیاد نمیگذره که مجبور میشی تمام کارهاتو رها کنی و برای درمان تمام وقتتو بذاری.
امروز بگذره کمی دیر شده. پس همین الان در باشگاه نزدیک منزل یا محل کار ثبت نام کن و فقط هفته ای سه بار و هر بار فقط یک ساعت جدی وقت بذار. این واقعا حداقل کاری که همه باید بکنیم.

در نهایت شما و اندام شما همان میشود که همیشه در حسرتش بودید.

شما براحتی میتوانید، برای پرسش در مورد این درس به تلگرام من پیامک بدید.

لطفا الان کلیک کنید و ابهامات خود را برطرف کنید و این درس و درس های دیگر را تهیه کنید. (https://telegram.me/Jooulaei)

 

 

آنچه شما با پرداخت تنها 15000 تومان دانلود خواهید کرد:

 

 1

 فایل صوتی 1

 5.82MB

 51 دقیقه

 بخش اول و دوم- معرفی و مثال از خودم و ...

 2

 فایل صوتی 2

 3.97MB

 35 دقیقه

 بخش سوم - ده گام طلایی و...

 3

 فایل صوتی 3

 9.58MB

 1 ساعت و      24 دقیقه

 بخش چهارم و پنجم - نتیجه گیری و ...

 4

 فایل PDF

 309KB

 9 صفحه

 جدول ارزش غذایی مواد غذایی مختلف

 5

 فایل PDF

  669KB 

 27 صفحه

 توضیح درس و تمرینات 

 

 با خرید از این سایت شما همیشه برنده خواهید بود.

 

لطفا این پست را با دیگران در فیس بوک، توییتر و تلگرام و ... به اشتراک بگذارید، بیایید کمک کنیم تا دوستان بیشتری "سلامتی و جذابیت" و شادی رو در زندگی خلق کنند. یادتون باشه هر قدر فراوانی بیشتری برای دیگران خلق کنیم، خودمان بیشتر دریافت می­کنیم.

محمود جولایی – سایت راز موفقیت

  با انگیزه و عالی بمانید.

    

        لطفا، همچنان با ما باشید

      سایت راز موفقیت - محمود جولایی

       کانال راز موفقیت

 

خرید محصول سلامتی، تناسب اندام و جذابیت با قانون جذب | کاهش وزن با قانون جذب. (درس12)

با خرید دانلودی این محصول:

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

افزودن به لیست آرزوها

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان

شیوا شیوا در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام
من امروز درس رو خریدم
اما در صفحه دانلود فقط سه لینک فایل های صوتی برام نمایش داده میشه و دو لینک فایل های PDF رو ندارم.
لطفا بررسی بفرمایید.
با تشکر

من این محصول را در تاریخ 1396/05/31 خریده ام

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر شما.

مشکل از ارتباط اینترنت شماست. نگران نباشید اولا لینک دانلود براتون ایمیل شده. دوما لینک دانلود در فروفایل شما در سایت هست روی اسمتون بزنید و برید و مجددا هر کدوم رو ندارید دانلود کنید.

در نهایت اگر هر مشکلی داشتید از طریق تلگرام به شماره 09121752854 پیام بدین بلافاصله براتون ارسال میشه.

ما همیشه در کنارتون هستیم.

ziba mojiri در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام استاد عزیز
این درس کمک کرد که من بتونم یک سایز لاغر بشم و به سلامتیم و خودم بیشتر اهمیت بدم.
ازتون ممنونم استاد مهربان و دلسوز

فاطمه کریمی پور
فاطمه کریمی پور در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام و درود بر استاد گرامی .من درس 12روخوندم .فایل صوتی رو گوش کردم .من اون ذهنیتی که ازقبل نسبت ب کاهش وزن داشتم تغییر کردکه ب وسیله ذهن هم میشه تلقین کرد و لاغرشد .هریک از دروس خوبیهای خودشونا دارن این درس هم فوق العاده است .من هم دیگه با چای قهرکردم باآب آشتی وهمین طور غذاهای چرب و شکر ونمک .....درضمن این درس خوبی دیگرهم داشت که باعث میشه آدم احساس باورداشته ب خودش .بدنش و همین خلاص شدن استرس .درپایان صمیمانه تشکر میکنم واسه درسها مخصوصا این درس .ممنونم از زحماتی که میکشیدخدا عمرباعزت و پایدار بهتون عطاکنه

مرضیه منعمی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

با سلام به استاد عزیز
من هربار درسی رو که می خونم به وجود دایره االمعارف بزرگی پی میبرم که خداوند بزرگ قسمت ما کرده واز خداوند مننان میخوام که این منبع علم ودانش ((استاد عزیز))را که تمام سعی تلاشش همه و همه برای راهنمایی ما میباشد حفظ وسلامت نگهدارد استاد واقعا بینظیر هست درس 12من چندین سال هست که رژیمهای مختلفی گرفتم ولی به خاطر استرس اضطرابی که داشتم اگر هم وزن کم میکردم باز برمی گشت الان دقیقا فهمیدم که باید چکار کنم واز طریق قانون جذب چطور تصویر سازی کنم و عبارتهای تاکیدی رو انجام بدم من به همه دوستان قول میدم که چند وقت دیگه بیام زیر همین درس بنویسم که من به وزن ایده آلم رسیدم وحفظش کردم با آرزوی موفقیت برای همه شما

محمد فراشائیان در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

با دروس اولیه حسابی نوشتن رو بلد شدم
اما از درس 8 به بعد، تمام بیانات شما ، انگار ضمیر ناخودآگاه من بلد بود، اینقدر قشنگ این قانون زیبا در من ریشه زده که وقتی درس جدیدی میگذارید، پایه و اساس کار 100% بلد هستم
ولی
ولی
ولی
هر درس شما، تلنگر بزرگ_ فوق العاده_ محشر و معجزه آور برای من هست.
موضوع جدید درسها، جرقه شروع مجدد یه شادی دیگه هست.
من الان کلکسیونی از شادیها دارم
با تمام دانسته از درسهای 1 تا 7 تونستم معجزه شفای پدرمو به دست بیارم
من با درس 8 اینقدر آهنربای شدید پول شدم که خودم خندم میگیره

shandiz amidi در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام. من قبل از خواندن این درس امید زیادی به تغییر در بدنم نداشتم. صورتم مرتب جوش میزد و ناخن هام و موهام ضعیف و شکننده بود و خیلی چیزای دیگه که توی بدنم بودن و بعضی هاشون هنوز هم هستن، اما با مطالعه ی این درس تمام حس بدی که نسبت به بدن و صورتم داشتم از بین رفت و حالم به کلی دگرگون شد انگار همون لحظه اون چیزی که میخواستم رو دریافت کردم. من مطمئنم که هر روز بیشتر به اون چیزایی که میخوام نزدیک میشم یا بهتره بگم که همه ی اون چیز هایی که میخواستم رو دارم! واقعا بابت این دوره از استاد عزیز سپاسگزارم

من این محصول را در تاریخ 1396/01/16 خریده ام

مرجان شمس عالم در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام قبل از خواندن درس حالم خوب نبود اما بعد از خوندنش انگار معجزه ای رخ داد و حالم دگرگون شد .هر دذرس یه معجزه بی نظیره که خداوند منو از اون آگاه میکنه .این درس یه رازه راز زیبایی و درخشیدن .کاینات سپاسگزام .خدایا شکرت .استاد سپاسگزارم

من این محصول را در تاریخ 1396/01/19 خریده ام

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

نتایج این درسها زیباست چون شما ها در زندگیتون زیبایی افریدید. خوشحالم این درسها اینقدر تونسته در زندگی و حال دوستان دگرگونی ایجاد کنه. موفق باشید.

Nahid Heidary در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود فراوان خدمت استاد گرامی
این درس هم بسیار فوقعلاده بود,من با اینکه خدارو شکر تناسب اندام دارم ولی با این درس سود زیادی کردم چون میخوام همیشه همینطور بمانم,این درس پیام های زیادی برای من داشت,و من به لطف خدا تمرینان رو انجام میدم,من خودمو دوس دارم,بادی خودم رو دوس دارم و برای همین سه سم سفید که فرمودین رو حذف میکنم,با چایی قهر و با اب اشتی میکنم,هر درس برای من معجزس و چیزهازیادی می اموزم,حس خیلی خوبی دارم و حتما کاری برای خودم,سلامتی بیشتر و دندان هایم انجام میدم,و توجه به خودم یاداوری شد,بینهایت سپاس

من این محصول را در تاریخ 1396/01/17 خریده ام

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درس 12 به تنهایی یک پکیج کامل روانشناسی سلامتی و تناسب اندام. لطفا این درس رو مثل نکات کنکوری بخونید و حتما فایلهای صوتی رو در طی یکسال به دقت گوش کنید و ازش نکته برداری کنید. همچنین حتما فایل خود هیپنوتیزم شگفت انگیز لاغری < سلامتی و تناسب اندام  رو تهیه کنید تا با ساخت و جایگزین باورهای قدرتمند جدید برای همیشه رژیم سلامتی به فرایند شیوه تغذیه شما بدل شود.

fariba Mozaffari در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام و درود ب استاد عزیز و دوستان سوپر خوشبینم .درس 12 هم مثل درسهای گذشته عالی بود فایل جدول کالری مواد غذایی عالی بود. من برای خودم با کمک درس 12 برنامه ی رژیم سلامتی درست کردم عالی بود بدون نیاز ب مشاور تغذیه و هزینه کردن. قبل از این درس برنامه غذایی صحیح نداشتم الان بهترین برنامه ی رژیم سلامتی رو دارم و به حرف شما گوش کردم و غذاهای مضر و نوشیدنی های مضر رو برای خودم حرام اعلام کردم و مطمئنم روز ب روز سالم تر میشم.من فریبا ورزشکارم و اندام ورزیده و عضلانی دارم .استاد عزیز یک دنیا سپاسگزارم بابت درسها و اموزه های عالیتون

من این محصول را در تاریخ 1396/01/15 خریده ام

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

این درس حاصل سالها کار تحقیقاتی است . این درس خلاصه مدتها کار بالینی مشاوره تغذیه در یک کلینیک تغذیه است. این درس به تنهایی یک دوره کامل روانشناسی تغذیه است. لطفا کتاب "تغذیه و رژیمهای غذایی برای همه" مکمل این درس رو که دقیقا محتویات این درس تنها بخش کوچکی از این کتاب ارزشمند است تهیه و حتما مطالعه کنید تا باورهای مستحکمی در رابطه با تغذیه سالم در ذهنتان جایگزین شود. خوشحالم این درس تونسته رفتار صحیح با غذا را به دوستان آموز بده.

فاطمه غلامی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

با سلام به استاد عزیز
من هربار درسی رو که می خونم به وجود دایره االمعارف بزرگی پی میبرم که خداوند بزرگ قسمت ما کرده واز خداوند مننان میخوام که این منبع علم ودانش ((استاد عزیز))را که تمام سعی تلاشش همه و همه برای راهنمایی ما میباشد حفظ وسلامت نگهدارد استاد واقعا بینظیر هست درس 12من چندین سال هست که رژیمهای مختلفی گرفتم ولی به خاطر استرس اضطرابی که داشتم اگر هم وزن کم میکردم باز برمی گشت الان دقیقا فهمیدم که باید چکار کنم واز طریق قانون جذب چطور تصویر سازی کنم و عبارتهای تاکیدی رو انجام بدم من به همه دوستان قول میدم که چند وقت دیگه بیام زیر همین درس بنویسم که من به وزن ایده آلم رسیدم وحفظش کردم با آرزوی موفقیت برای همه شما

من این محصول را در تاریخ 1396/01/18 خریده ام

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر شما. خیلی خوشحالم دریها اینقدر مورد توجه دوستان قرار گرفته. درس 12 واقعا یک معجزست. اگر این درس اینقدر تاثیر گذار هست بخاطر اینه که دقیقا من خودم در دوره ای درگیر اضافه وزن بودم و سه سال و نیم روی موضع عوارض ناشی از چاقی مطالعه کردم. در حدی مطالعاتم عمیق و تخصصی شد که حتما در درس متو.جه شدین مشاوره تغذیه در کلینیک لاغری میدادم و این هست که اینقدر درس به دل دوستان مینشید و جزییات رو کاربردی و اساسی میبینند. لطفا درس رو همیشه و دوره ای بخوانید تا در ذهن و ضمیر تان ثبت و باور شود.

در مورد سوال خوبتون لطفا سوال رو در قسمت پرسش و پاسخ سایت مطرح کنید تا دوستان بیشتری بتونند ازش بهره برند.

اما چون لطف کردن و پرسیدین باید عرض کنم . استرس و اضطراب میتونه بهترین عامل برای اختلال در سیستم هضم و جذب هست و از یک طرف "خوردن و زیاد خوردن" روشی برای کاهش استرس هست و خیلی هم خوب جواب میده و متاسفانه خیلیها اینطور شرطی شدن و از طرف دیگه افراد استرسی عموما افراد کم تحرکی هم هستند و بدتر اینکه چربی سازی خوبی هم در این افراد صورت میگیرد. نتیجه: باید شما عامل استرس و اضطراب رو در خودتون از بین ببرید. برای این کار حتما فابلهای خود هیپنوتیز سایت و مقالات دقیقا جواب شماست. موفق باشید

نسیم سلام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

با سلام ، میتونم به جرات بگم این درس بینظیره و دارای ارزش زیادیه و سلامتیه ما با این درس تضمین شده است و اعتماد به نفس منو خیلی بالا میبره و من خدارا سپاسگزارم که شما استاد بزرگوار در کنار ما هستین و ما هر روز بهتر و بهتر میشویم و اطلاعاتمان زیادو زیادتر میشه و بیصبرانه منتظر درس 21 هستم ، خدایا شکرت

من این محصول را در تاریخ 1396/01/17 خریده ام

منیر عرب صفری در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام به استاد جولایی عزیز من با وجود اینکه ی درس 12 رو خوندم اما تونستم فکر و ذهنمو کنترل کنم به شدت تا الان نتونسته بودم انقد راحت و با ارامش رژیم بگیرم الان بدون استرس تو ارامش از خوردن شیرینی و تمام خوراکیهای مضرر خودداری میکنم و میلم به اب اشامیونی زیاد شده با خوندن عبارتهای تاکیدی همه این تغییرات و تو خودم دیدم عالیه فوق العاده است ممنونم و خدا قوت اما تو سایت نتونستم نظر بزارم

فاطمه غلامی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰


با سلام وخدا قوت به استاد عزیز
این درس هم یکی دیگر از شاهکارهای استاد گرامی و عزیز بود. من با اینکه متاهل هستم به خودم گفتم شاید با خوندن این درس و اجرا کردن تمرینات در روابطم وزندگی زناشویی تحول جدیدی بوجود بیاورم که خوشبختانه موثر بوده
انسان هر چقدر هم که فکر کنه که تجربه داره و همه راهکارها رو بلد هست ولی هیچ وقت کامل نیست من با خوندن این درس به گوشه کنارهای روابط همسر داریم سرک کشیدم و دیدم خلع هایی وجود داره که امیدوارم با توصیه ها و سفارشات که در این درس اومده بتونم به همون عشق اوایل زندگیم برگردم
با سپاس فراوان از استاد و گروه همراهشون

من این محصول را در تاریخ 1396/01/18 خریده ام

مهسا رضایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام خدمت تمام جذبیهای عزیز، مخصوصا آقای جولایی و همکارانش.
ازینکه ثروتمند بودن من روز به روز داره بیشتر میشه خدا را شکرگزارم.
هیچ خوشبختی بالاتر از ثروتمند بودن عاطفی، مادی، احساسی و نهایت زیبایی اندام و همچنین زیبایی درون نیست.
این خوشبختی بزرگ رو مدیون این خانواده 21 روروزه بزرگ میدونم.
خدایا دوستت دارم
آقای جولایی بهتون اعتماد دارم
و ای کائنات منتظر خواسته های جدید من باشید

من این محصول را در تاریخ 1396/01/15 خریده ام

نرم افزار موبایل “ راز موفقیت ”

اپلیکیشن موبایل (آندروید) برای راحتی کاربران سایت و سوپر گروه استاد جولایی را از اینجا دانلود کنید.

** ارزش واقعی این پکیج 30000 تومان میباشد**
 ** ارزش واقعی این پکیج 30000 تومان میباشد**

دو جلسه از دوره "اسرار ناگفته قانون جذب" (رایگان) + 10 کتاب پرفروش (2017) حوزه موفقیت (رایگان)

دریافت بصورت رایگان
google-site-verification: google8c33fceebbf75d7d.html