کانال-راز-موفقیت-استاد-جولایی

12 راز بزرگ در کاربرد قانون جذب که هرگز گفته نشده است!

تعداد امتیاز: 2

چکیده مقاله :

انتشار : 1391/07/04 8 نظر 2,312 بازدید

12 کلید طلایی موفقیت در کاربرد "قانون جذب کاینات"
 

12 راز بزرگ در کاربرد قانون جذب که هرگز گفته نشده است!

12 کلید طلایی موفقیت در کاربرد "قانون جذب کاینات"

 

چگونه با "قانون جذب" می توانید "موفقیت" را به یک عادت بدل سازید؟؟؟

اگر شما نیز مثل هزاران نفر دیگر تصور میکنید که قانون جذب در زندگی شما کارایی ندارد، ادامه این مقاله را با دقت بخوانید.

 

از سالها پیش ملاکان، روانشناسان، اندیشمندان، ثروتمندان، متفکران و حتی رهبران مذهبی حول مسئله " قانون جذب" یا "قانون جذب راز" یا "قانون جذب کاینات" این‌جا و آن‌جا صحبت می‌کردند، اما در واقع بطور مشخص این قانون پس از انتشار "کتاب راز" (the secret) توسط خانم روندا بایرن (Rhonda Byrne) در سال 2006 به سرعت محبوبیت خود را در میان عموم مردم بازیافت.

اگر شما دوست عزیز، تا کنون "فیلم راز" یا "فیلم ماورای راز" را ندیده اید، حتما قبل از ادامه مقاله از بخش دانلود رایگان، فایل صوتی آنها را دانلود کرده و چندبار گوش کنید.

 

تعریف بسیار ساده قانون جذب:

 

قانون-جذب، قانون-کاینات، راز

 

     

 

 

 

 

"ما هر آنچه را که اغلب به آن فکر می‌کنیم، چه خوب چه بد، جذب خود می‌کنیم."

این یعنی انرژی حاصل از افکار مثبت، شرایط و رویدادهای مثبت و انرژی افکار منفی، شرایط و رویدادهای منفی را توسط کاینات در مسیر ما قرار میدهد.

 

دوستان، باور کنید یا نکنید،

بخواهید یا نخواهید،

خوشتان بیاید یا نیاید،

این قانون همیشه و در مورد همه کار میکند.

امروزه پژوهش های متعددی در مراکز معتبر علمی ثابت کرده که افکار ما، زندگی ما را تحت تأثیر همه جانبه خود قرار می دهند.

  • آیا هنوز این قانون را قبول ندارید؟
  • آیا تصور می‌کنید فقط در مورد چیزهای کوچک جواب میدهد؟
  • یا شاید به این باور رسیده‌اید که فقط گاهی و یاد تنها در مورد افراد خاصی جواب می‌دهد؟
  • یا شاید هزاران سوال و ابهام دیگر در ذهن دارید.

 

می‌دانید در پاسخ به تمام این ابهامات من یک جمله دارم!!!

کمی با خود روراست باشید: با پذیرش یا رد کردن آن، به چه نتایجی میرسید یا رسیده‌اید؟؟؟

  • کمی منطقی باشید، اگر درست باشد چه؟!
  • اگر این باور زندگی شما را زیر و رو کرد چه؟
  • در گذشته با رد آن چه فرصتهایی را از دست داده اید؟
  • در تمام این سالها با تردیدهای خود به کجا رسیده‌اید؟

به این موضوعات خوب فکر کنید؟

می‌دانید بسیاری افراد بصورت عادت و یا بخاطر آسیب‌های کودکی به خیلی از پدیدهای واقعی در پیرامون خود نگاه غیر واقعی و تردیدآمیزی دارند.

بله عادت به ناباوری، خود قانونی فراگیر شده است.

برای یک هفته تردید و ناباوری را کنار بگذارید.

یک هفته به قدرت کاینات و کارکرد قانون جذب در زندگی خود ایمان آورید.

قانون-جذب، راز، قانون-جذب-کاینات، موفقیت، جولایی، the-law-of-attraction, the-secret

برای اینکه در شما انگیزه باورپذیری ایجاد کنم، به شما این تضمین را می‌دهم که اگر 12 اصل زیر را به عنوان اعتقادات 12 گانه ذهنی خود در تمام جوانب زندگی بکار ببندید، در کمتر یک هفته معجزات یکی پس از دیگری در زندگی شما رخ خواهد داد.

با ایمان و باور قوی ادامه مقاله را بخوانید و روی هر اصل کمی فکر کنید تا دریای ذهن شما را با چالش و هیجان و احساس متلاطم کند.

 

اگر شما این 12 اصل را در نظام باورهای خود به اعتقاد تبدیل کنید، 12 قفل ذهن و ضمیر ناخودآگاه شما بر دنیای خیال و آرزو باز شده و از آن پس موفقیت در زندگی شما به یک عادت بدل خواهد شد.

 

لطفا اصول را با دقت و چند بار خوانده و تا زمانی که ذهن شما نسبت به باور پذیری اصول اولیه مقاومت نشان میدهد، سراغ بعدی نروید. میتوانید تردیدها و پرسشهای ذهن خود را در زیر این مقاله با ما به اشتراک بگذارید. به تمام پرسش‌ها پاسخ داده خواهد شد.

 

1- قانون، قانون است:

قانون تردید نمیپذیرد. شما نمیتواند بگویید من باید قانون جاذبه را ازمایش کنم تا آن را بعنوان یک قانون واقعی بپذیرم. آیا هرگز میتواند تصور کنید از طبقه دهم خود را به پایین پرت کنید تا اگر قانون جاذبه جواب داد آن را بپذیرید؟ اولین اصل و مهمترین اصل قانون جذب میگوید: اگر در عملکرد آن تردید کنی، هرگز نتیجه دلخواهت را جذب نمیکنی.

  

2- شما اتفاقات (خوب یا بد) پیرامون‌تان  را براساس تفکراتتان تجربه می کنید.

میخواهید آینده شما را پیشگویی کنم. کافی است سه روز با شما باشم. با کیفیت و جنس افکار غالب شبانه روزت آشنا بشم. من پیشگو نیستم. من از اصل دوم قانون جذب استفاده میکنم.

کسی که همیشه در مورد بیماری و خطر بیمار شدنش صحبت می‌کند، بیشتر بیمار می‌شود و کسی که اغلب در مورد پول و ثروت صحبت کند، در فراوانی، رفاه و آسایش به سر خواهد برد.

راز بزرگ امروز بر من و تو آشکار شده. دیگر تردید جایز نیست. شما همه حوادث زندگی را براساس تفکرات تان جذب می کنید. شما با تمرکز بر روی چیزی یا شرایطی باعث می شوی دقیقا همان چیز یا شرایط جذب تو شود.

 

3- شما با توجه به هر چیز، آنرا به سمت خود جذب می‌کنید، حتی اگر در واقع آن را نخواهید:

ذهن شما قضاوت نمیکند. خوب یا بد نمی‌شناسد. هر چیزی به آن وارد شود و در آنجا بماند، به کاینات سفارش موارد مشابه میدهد. من همیشه این اصل را اینطور توضیح میدهم: ضمیر ناخودآگاه خصلت کودکانه دارد. ساده انگار است و زود باور. هرچه به او بگویید باور می‌کند و بلافاصله اقدام میکند.

پس جای تعجب ندارد که آدم بدهکار، بدهکارتر می‌شود و شاید تعجب کند که چرا قانون جذب در مورد او جواب نمیدهد؟!

من بارها در مشاوره ها و سمینارها افراد زیادی را دیدم که فریاد میزنند: من این مشکلات را نخواستم! من این بیماری را جذب نکردم! من چطور 40 سال بدبختی و بیچارگی را برای خودم و خوانواده ام طلب کرده‌ام؟! مگر میشود کسی چیزی علیه خود بخواهد؟!

بله عزیزان میشود. ما در قرنی زندگی میکنیم که بیشتر از هر دورانی بر علیه خشونت، جنگ و تروریسم گفتگو میشود. میلیون‌ها نفر تظاهرات علیه جنگ میکنند. تمام خبرها متمرکز موضوع تروریسم و بدی‌های آن شده، پس چرا روز بروز این موضوعات فراگیرتر میشوند؟؟؟!!!

سعی کنید افکار خود را تحت هر شرایطی مثبت نگه دارید. اجازه ندهید افکار منفی فضای ذهن شما را تسخیر کند. برای شروع یک هفته اخبار نبینید و اخبار نخوانید و اخبار نگویید. من سالهاست که اخبار نمیبینم!

 

4- هر چه بیشتر بر چیزی توجه و تمرکز کنید، آن فکر قوی تر می‌گردد:

بر اساس تجربیات بالینی، شما با تفکر متمرکز و متوجه به چیزی از طریق قانون جذب، آن فکر را قوی و قوی‌تر خواهید کرد.

این اصل مهم این قابلیت را به شما می دهد که زندگی خود را با افکارتان پرورش داده، ساخته و آرزوهایتان را تجربه کنید، شما بیشتر و بزرگتر میخواهید و بزرگتر . بیشتر بر خواسته خود متمرکز می‌شوید، حاصل این کار اتفاق باشکوهی است، آری بطور تضمینی روزی به آنان دست خواهید یافت. البته این اصل برای افکار منفی هم کارساز است. شما با تمرکز و توجه بر نگرانی‌های خود باعث می‌شوید، احتمال وقوع اتفاقات بد را به شدت افزایش دهید.

 

5- احساسات شما، قطب نمای مغناطیس درونی شماست:

احساسات خود را شناسایی و تقویت کنید. شما می‌توانید به احساسات خود اعتماد کنید، تا آن که بیش از حد برای تصمیم گرفتن فکر نکنید. لازم نیست مدت‌ها و شاید سال‌ها در تردید باشید. شما می‌توانید از پیشرفته‌ترین ماشین تمام اتوماتیک و رایگان موجود در جهان استفاده کنید. ببینید چه حسی دارید. کدام راه احساس بهتری به شما می‌دهد. حس خوب یا بد شما نسبت به موضوع راهنمای شما در زمان تردید است. اگر احساسات خود را خوب شناخته باشید و خوب آموزش داده باشید به احتمال 99 درصد کافی است از آن بهره ببرید. حتما شما نیز بسیار شنیده اید که افراد شکست خورده میگویند، از اول برای انجام این کار حس خوبی نداشتم. نسبت به فلانی حس خوبی نداشتم. پس، به ندای قلب خود گوش فرا دهید.

 

6- فکر مثبت باعث می‌شود اتفاقات خوب با سرعت بیشتری برایتان رقم بخورد:

برادران هیکس در کتاب راز می‌نویسند: خواستن و اشتیاق واقعی "شامل تمرکز به یک موضوع آن هم به صورت کاملأ مثبت نگرانه می‌باشد. وقتی که به موضوعی با دقت نظر کامل و تمرکز به گونه‌ای مثبت می‌نگرید، آن مسئله بسرعت برایتان به وقوع خواهد پیوست . . . شک نکنید."

آری دوستان، اینها دروغ نیست. کفر نیست. اینها واقعیت قوانین هستی است.

 

7- برای ایجاد هر تغییر، شما باید مسایل را آنطور که دوست دارید باشد ببینید و نه آنگونه که واقعا هستند:

این وهم و دیوانگی نیست. این دیدن آینده در امروز است. همانگونه که گذشته را از ذهن می‌گذرانید، آینده را نیز در ذهن زنده کنید. آینده‌ای که رویاهایتان را تحقق یافته نشان می‌دهد.

این رازی بزرگ است که تنها افراد موفق می‌دانند و من در کتاب خودم "رازها و نیازهای موفقیت ایرانی" از آن با عنوان "تجسم خلاقانه" یاد کردم.

مایکل فلپس هر شب قبل از خواب خود را برنده تجسم می کرد. همان گونه که می‌بینید وی در حال حاضر پرافتخارترین قهرمان تاریخ بازی‌های المپیک و دارنده 22 مدال شنا است.

در این راز آمده: به منظور تاثیر هر چه بیشتر تفکرات مثبت شما بر روی اتفاقات، بایستی نادیده بگیرید که چه کارهای دشواری هستند و همچنین به این که دیگران شما را چگونه می‌بینند کاملاً بی توجه باشید. بایستی تمام تمرکز خود را تنها حول این محور بگنجانید که دوست دارید چه اتفاقاتی برایتان به وقوع بپیوندند. منتظر شادی و سلامتی باشید و در ذهن ببینید که شاد و سلامت هستید. شادی و سلامتی در راه است.

 

8- در روز 10 دقیقه به طور جدی به رویاها و اهداف‌تان اختصاص دهید:

من نگفتم یک ساعت. تنها ده دقیقه از 1440 دقیقه شبانه روز خود را به فکر کردن در مورد آنچه از زندگی می‌خواهید اختصاص دهید.

برادران هیکس می‌گویند: "این عمل شانس شما را برای رسیدن به موفقیت بسیار افزایش می دهد."

با این کار هم هر روز انرژی و انگیزه میگیرید و هم مدام افکار مثبت سازنده را به کاینات ارسال می‌کنید. واقعا بپذیرید موفقیت کار سختی نیست.

 

9- باور داشته باشید موفقیت تمام شدنی نیست و همه مردم جهان از ان سهمی دارند:

منابع جهان نامتنهاهی است. برای همه هست. ببینید در دنیای اینترنت هر روز میشنویم فردی با سایت متفاوتی وارد شد و به موفقیتهای بزرگ دست یافت. این درحالی است عده بسیار زیادی هم وارد نمی‌شوند چون تصور میکنند مارکت پر شد و دست زیاد شد و فرصت پایان یافت.

جهان را مخزن تمام نشدنی موفقیت فرض کنید. هر کس می تواند هر چقدر بخواهد از آن بهره برد.

محدودیت در ذهن شماست. در کودکی ان را در ذهن همه ما کاشته‌اند. باور کنید هیچ محدودیتی در بیرون از ذهن شما وجود ندارد

این باور را در خود زنده نگه دارید که موفقیت دیگران، هرگز موفقیت شما را محدود نمی کند.

 

10- هرگز اجازه ندهید در ناامیدی ها غرق شوید. حتی بزرگترین شکست‌ها موقتی است:

اگر ما قانون جذب را پذیرفته باشیم، خوب میدانیم که یاس، ناراحتی و نگرانی تنها باعث جذب اتفاقاتی است که ناراحتی، نگرانی شما را بیشتر خواهند کرد. باور ندارید امتحان کنید. یک روز از صبح تا شب، افکار و احساسات ناخوش آیند در خود ایجاد کنید. ما ایرانیها استاد خلق حال بد در خود هستیم. بعد ببین چه اتفاقاتی برایت رخ میدهد. بنابراین بر اساس اصولی که در بالا اشاره شد بجای حسرت خوردن برای از دست دادن آرزوهایتان، تنها به آنچه دوست دارید و می خواهید، فکر کنید.

 

11- اخبار نبینید و نشنوید: (خیلی مهم)

اگر با افکار من آشنا باشید، می‌دانید که من سالهاست اخبار نمیبینم. با دین خبرهای جنگ و خونریزی در جای جای جهان، بشر هرچه بیشتر از همان اتفاقات را جذب حیات بشریت می‌کند.

در یک دهه گذشته بیشتر از هر زمان واژه های ضد تروریستی در صدر اخبار ملل جهان قرار داشت. اما امروز چقدر این پدیده جهان گیر شده؟ براستی چرا؟ اگر قانون جذب عمل نمیکند پس توضیح این اتفاقات چیست؟؟؟!!! 

شما با شنیدن خبرهای بد و دیدن تصاویر دلخراش تنها موجب می گردید به آنان بیشتر و متمرکزتر فکر کرده و شانس اتفاق افتادنشان را بشدت افزایش دهید.

 

12- علت تمام مشکلات ارتباطی با دیگران نیز "خود" شما هستید نه هیچ "کس دیگر":

چقدر در همسر یا دوست خود خوبی‌هایش را می‌بینید و آن‌ها را به زبان میآورید؟ چقدر آدم ایراد گیری هستید؟ چقدر فرزندان خود را بابت اینکه آنطور که شما می‌خواهید نیستند یا عمل نمیکنند ملامت می‌کنید؟

توجه به مسائل منفی دیگران می تواند موجب ویرانی روابط شخصی شما گردد. بهترین روش تربیت هم تشویق است. امروزه این به اثبات رسیده که با این ذهنیت که "هیچ چیز به وقوع نخواهد پیوست مگر آن که شخصا آن را جذب کرده باشید"می‌توانید از روابط بد با همسر و اطرافیان رهایی یابید.

 

لطفا از طریق کانال "روانشناسی موفقیت" نیز با ما باشید.

منتظر نظرات و پرسشهای شما خوبان خواهیم ماند.

محمود جولایی - استانبول

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان

هلیا زندبار در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۱ ۱

سلام و درود و سپاس فراوان،،،
استاد این مقاااله بی نهایت عااالی بود،،،،،خیییلی لذت بردم،،،،دقیقا بهش نیاز داشتن واسه تقویت باورم،،،،استاد هر وقت از حال خوشم فاصله میگیرم،،،،،با مرور حرفای شما،،،سر زدن به گروه ویژه و سوپر گروه و کانال،،شارژ میشم و باز پر از انرژی مثبت،،،و پیش میرم بسوی تحقق رویاهام،،،،بازم حالم خوبه خوب میشه،،،،خدارو بی نهایت سپاسگزارم و شکر میکنم که با استادی توانمند چون شما آشنا کرد،،،امیدوارم همیشه در کنارمون باااشید،،،با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون واسه ابر مرد موفق ایران زمین،،،

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

 این خیلی عالیه که شما دوستان اینقدر از خوندن این مقالات تاثیر میگیرید. هر کد.وم این مقالات یک محصول رایگان هست که در اخیتار شما قرار داره. لطفا وارد درسهای و دوره انلاین اسرار ناگفته قانون جذب بشید . به شما قول میدم 100 بار بیشتر از این مقالات تاثیر بگیرید.

ziba mojiri در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام استاد عزیز وگرامی
مقاله ای پرمحتوا بود.تمام نکاتش عااالی بود
ممنون از لطفتون بابت مقاله ی بی نهایت خوبتون

نسیم سلام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

مقاله بسیار عالی بود و من میدانم با بکارگیری همه ی آنها به تمام موفقیت هایم دست پیدا میکنم و خدا را شاکرم که در کنار شما استاد عزیز توانستم یک جذبی عالی باشم

Nahid Heidary در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

درود بر شما استاد توانا
از وقتی که با سایت و دوره
شما اشنا شدم بیشتر رویاهایم به تحقق پیوست و هنوز هم داره به تحقق میرسه,,من با قانون جذب هر چی که میخواستمو جذب کردم,و این رو مدیون استاد دلسوزی مثل شما هستم که با کمترین مبلغ سرمایه گزاری بزرگی کردم,همیشه و هر لحظه براتون دعا میکنم,ایشالا روزی برسه که ارزوی قلبی و هدف بزرگتون تحقق پیدا کنه و همه ایران قانون جذبی بشن

Maryam Sorami در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

عالی بود استاد عزیزم واقعا به وجود استادی چون شما افتخار میکنم هر مقاله تون همانند کتاب و درسهاتون یک دنیا حرف داره توش و من به شخصه ابهامات و مشکلاتی که برام پیش میاد با خوندن مقالات با ارزشتون حل میشه واسم انگار شما از پیش فکر ماها رو خوندین و میدونین با چه افکاری ما درگیریم و اقعا دست مریزاد بزرگ مرد تاریخ ایران زمین فقط یک خواهش ازتون دارم ما را تنها نگذارید و همیشه کنار ما باشید

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سپاس از لطف و خوبیتون. من همیشه در کنار شما خواهم بود.  لطفا از طریق کانال " راز   موفقیت "  نیز با ما در ارتباط باشید.

naiemeh askari در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۱۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

عالی بددددد دددددددددددد سپاس ولی باید تمرین کرد هر سطر این مقالات نکته هایی هست که باید روش فکر کرد و عمل کرد

#جولایی
#جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

خوشحالم دوستان از مقالات هم استفاده میکنند. دقیقا در سطر سطر این مقالات رازهایی نهفته. امیدوارم مفید و موثر واقع شود.

آزاده گرائى در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۱۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

خیلی عالی و جالب بود

مدیر سایت
مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۲۱ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

شما عالی هستید که به ما سر میزنید . لطفا همچنان با ما باشید.

 

 

در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۱۲ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

مقالات شما بسیار عالی وکاربردی هستند

مدیر سایت
مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۱۲ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر شما. شاید دلیلش این باشه که حاصل مطالعه و تحقیق و بعد از اون تجربه بالینی موضوعات در کلاسهای آموزی ، میباشد. لطفا با ما باشید.

نرم افزار موبایل “ راز موفقیت ”

اپلیکیشن موبایل (آندروید) برای راحتی کاربران سایت و سوپر گروه استاد جولایی را از اینجا دانلود کنید.

** ارزش واقعی این پکیج 30000 تومان میباشد**
 ** ارزش واقعی  این پکیج 30000 تومان میباشد**

دو جلسه از دوره "اسرار ناگفته قانون جذب" (رایگان) + 10 کتاب پرفروش (2017) حوزه موفقیت (رایگان)

دریافت بصورت رایگان
Web Statistics