موفقیت در کنکور 97 و هر امتحان دشوار با خود هیپنوتیزم عمیق صوتی - راز موفقیت

تعداد امتیاز: 1

چکیده محصول :

انتشار : 1396/02/16 2 نظر 1,610 بازدید

در تحقیقی جالب اکثریت مردم در واکنش به احساس خودشون در مقابل واژه امتحان سخن، نوشتند : مرد، وحشت، ترس شدید. امتحان همیشه و همه سنی استرس دارد و در این حد طبیعی است. آیا موفقیت در کنکور97 برای شما یک رویای دست نیافتنی محسوب میشود؟ آیا شما نیز تصور میکنید که امتحان کنکور غولی بر سر راه شماست؟ آیا در طول زمان مطالعه خیلی زود خسته میشوید و یا افکارتان پرواز میکند؟ آیا شما نیر فردی هستید که استرس امتحان دارید؟ در اینجا شما با پدیده فایل خود هیپنوتیزم صوتی عمیق تغییر باور ذهن از توان خود در پاسخ گویی به سوالات آشنا میشوید. مهم نیست چه امتحانی و مهم نیست چقدر سخت، مهم باور شما از خودتان است. مهم این است که نتیجه را چگونه در ذهن خود میبینید. این فایل نتایج پیش بینی شده در ذهن ناخودآگاه شما را نیز تغییر میدهد.

موفقیت در کنکور 97 و هر امتحان دشوار با خود هیپنوتیزم عمیق صوتی - راز موفقیت

آیا ثبت نام و امتحان کنکور تنها یک امتحان کمی سختی است یا لولوی ترساننده جوانان

 

امروز با گسترش سطح مدارج تحصیلی و با گسترش آموزش های غیر کلاسیک، موفقیت در امتحانات مختلف درسی و غیر درسی در سطح جامعه اهمیت صدچندانی پیدا کرده.

کنکور از دیرباز پدیده شوم و سیاه استرس زایی شناخته شده که ترازوی اندازه گیری میزان "نادانسته های" ما محسوب میشود. افراد مختلف در قبال کنکور و امتحانات مختلف واکنشهای مختلفی نشان میدهند.

 • عده ای هرگز و برای هیچ امتحانی اماده نیستند. این عده تصور میکنند که وقت کم است و قافلگیر شده اند.
 • عده ای همیشه سخنی سوالات و معلم و استاد و هزاران عامل بیرونی دیگر را همیشه مقصر میدانند.
 • عده ای انقدر دچار استرس و اضطراب امتحان هستند که اصلا سوالات را درک نمیکنند و فقط همیشه یک فکر بیتر ندارند: کی زودتر تمام میشود!!!
 • عده دیگری هم کمی میخوانند و کمی استرس دارند و کمی هم ممکن است نمره بیاورند.

اما عده بسیار بسیار کمی قدرتمند و با برنامه ریزی ذهنی دقیق از قبل برنامه ریزی میکنند و تمام تلاش خود را بکار میگیرند و از طرف دیگر انتظار نتایج بسیار خوبی را مشتاقانه در خود دارند.

موفقیت-در-امتحان-کنکور، ثبت-نام-کنکور، ترس-از-کنکور، امتحان، امتحان_ایلس، امتحان-ورودی

موفقیت در کنکور و رفع ترس از کنکور و هر امتحان دیگر چه فرمولی دارد؟

واقعیت ان است که هیچ راز و رمز و فرمولی وجود ندارد تا شما یک شبه بتوانید برای امتحان بسیار دشواری آماده بشید.

این خلاف قوانین هستی نیز است. شما تنها به اندازه تلاشتان و به اندازه باورهای ذهنی و اقدامات خود پاداش دریافت خواهید کرد.

اما این چیزی از ارزش شگفتی پیروی از اصول قانون جذب که در درس 14 دوره آنلاین اسرار ناگفته قانون جذب با عنوان "موفقیت در کنکور و هر امتحان با قانون جذب" در بخش محصولات سایت کامل توضیح داده شده، کم نمیکند.

ما در آنجا به شما اموختیم که چگونه برای هر امتحانی بصورت اصولی و کلاسیک باید اماده شوید. ما آنجا توضیح دادیم که چگونه با 9 گام طلایی نتیجه دشوارترین امتحانات را بطور باور نکردنی تغییر دهید.. ما در آنجا به شما گفتیم چطور امتحان را کوچک ببینید و خود را بسیار تا بسیار بزرگ، تا استرس و ترس در شما برای همیشه ریشه کن شود.

شما در آنجا براساس توصیه های نفرات رتبه یک کنکور سالهای قبل دفتر برنامه ریزی درسی خود را طراحی و اجرا کردید. شما در آن درس آموختید راه ها و تنکیهای امتحان دادن بسیار آسان است و شما نیز براحتی میتوانید از این ابزار کمک بگیرید.

 

شما در این درس آموختید که موفقیت در هر امتحانی و مخصوصا امتحانات سختی مثل کنکور و یا تافل و ایلتس فرمول بسیار ساده ای دارد. مشاوره و برنامه ریزی، مطالعه متمرکز، نظم، تمرین و تکرار، آزمون آزمایشی، انگیزش و استمرار، تقویت قدرت ذهن و انتظار نتیجه عالی.

 

 

 

خودهیپنوتیزم صوتی عمیق برای موفقیت در کنکور و هر امتحان دشوار:

ما فرض میکنیم که شما درس چهارده را تهیه کردید و مطاله کردید و فایل صوتی انرا بارها و بارها گوش کرده و تمرینات انرا نیز انجام داده اید. اما همچنان کمی نگران هستید و یا نتیجه این امتحان خیلی برایتان اهمیت دارد و شما میخواهید 100 درصد از قبولی خود اطمینان حاصل کنید.

 

موفقیت-در-امتحان-کنکور، ثبت-نام-کنکور، ترس-از-کنکور، امتحان، امتحان_ایلس، امتحان-ورودی

در این صورت شما حتما باید از روش هیپنوتیزم بعنوان تقویت قدرت اراده و ذهن در کسب نتیجه بهتر، استفاده کنید.

 • همچنین اگر عموما ادمی هستید که نگران نتیجه و اسم امتحان هستید.
 • اگر فرصت مطالعاتی زیادی ندارید.
 • اگر فردی هستید که از اول به زور والدین به مدرسه رفته اید و یا خاطرات تلخ کلاسهای اول مانع عشق و علاقه شما در مطالعه و تحقیق شده است.
 • اگر این امتحان برای ارتقاع شغلی است، دفاعیه دکترا و یا امتحان شفاهی ورودی و استخدام است و بیشتر از دانش شما چگونگی ارایه برای ممتحن اهمیت دارد.
 • اگر شما برای امتحانات بسیار خوب اماده میشوید، مواد امتحانی را هم مطالعه میکنید اما به دلایلی که برایتان روشن نیست، سرجلسه ارایه خوبی ندارید و بارها نتایجی گرفته اید که واقعا حق شما نیست.

 

در این صورت شما از فایل خود هیپنوتیزم صوتی عمیق برای موفقیت در کسب بهترین نتایج اسفاده میکنید.

 

بگذارید من مثالی از خودم برایتان بزنم

من بعد از حدود ده سال تحصیل آکادمیک زمانی که بعد از اخذ مدرک مهندس برای دفاعیه شفاهی گواهینامه (MASTER) کاپیتانی کشتیهای اقیانوس پیما با سفرهای نامحدود آماده میشدم؛ استرس و ترس چیزی بود که تا لحظه امتحان شب و روزم را تسخیر کرده بود. مخصوصا اینکه مدارک در ایران صادر میشد و سختگیریهای بسیار زیادی اعمال میشد.

خبرها خوب نبود از هر 3 نفری که امتحان میدادند حتما دو تا سه نفر مردود میشدند. ممتحنین افراد کارکشته و با تجربه دوره های اول انگلیس بودند. جلسه وهم بر انگیز بود. سه نفر از بهترین ها که خود سالها در این حوضه کار عملیاتی و ستادی و اموزشی کرده اند روبروی شما نشسته اند. دقیقا شما را در بدترین شرایط قرار میدهند و تک تک کلمات شما و هر واکنش احساسی و رفتاری شما را زیر نظر دارند. خیلی از بچه ها انقدر دچار استرس میشدند که میترسیدند وارد جلسه شوند. شوخی هم نیود. یک کشتی اقیانوس پیمای قول و میلیونها دلار بار و کالا و از همه مهمتر جان افراد به شما تحویل میدادند. شما بالاترین مدرک مدیریت کشتی در جهان را دریافت میکردید. شرایط زندگی و پرستیژ شغلی شما زمین تا آسمان تغییر میکرد. شما بیش از ده سال برای این امتحان زحمت کشیده اید.

ایا الان حق میدهید برای این امتحان استرس داشته باشم؟

 

 

یک "قانون جذبی و هیپنوتیزور" چطور امتحان میدهد؟

اما اتفاقی برای من افتاد با همه دوستان تفاوت کرد. طوری که هنوز هم هنوزه اساتید و بزرگان اون جلسه از اون اتفاق تعریف میکنند.

دوستان من دقیقا مثل سایر دوستان اماده شده بودم. من هم دقیقا مثل سایر دوستان ترس و اسرس و نگرانی داشتم. بدتر اینکه من نفر اخر بودم. 5 نفر که من نفر 5 اون روز بودم. هر 4 نفر مردود شدند.

ایا باید من هم مردود میشیدم و میرفتم 6 ماه تا 1 سال کارورزی و تجربه مجدد؟؟؟؟

موفقیت-در-امتحان-کنکور، ثبت-نام-کنکور، ترس-از-کنکور، امتحان، امتحان_ایلس، امتحان-ورودی

 

من دقیقا در همون دوره این فایل صوتی رو طراحی کرده بودم. البته شخصی سازی کرده بودم و به انگلیسی هم گفته بودم، چون تمام مدت جلسه باید انگلیسی بحث و صحبت میکردی.

دوستانم یک ماه اخر قبل از روز امتحان من این فایل رو روزیزی یکبار گوش کردم. من حتی قبل از ورود به جلسه در اطاق انتظار در جمع دوستانی که هنوز داشتند میخواندند خودمو هیپنوتیزم کردم و دقیقا اخرین تکرار رو کردم.

وارد جلسه شدم.

توی چشمان تک تک حضار مقتدرانه نگاه کردم. تعجب رو از همون لحظه در این بزرگواران دیدم. بعد اجازه خواست بشینم. بعد نشستم بعد اجازه خواستم کتم رو در بیارم و تو جارختی گوشه اطاق بزرگ امتحان اویزون کنم.

همه در تعجب بودند و دقیقا من وقت رو داشتم میکشتم. دقیقا متوجشون کردم که من با قبلی ها تفاوت دارم.

نشستم و بازم اجازه خواستم یک لیوان اب برای خودم بریزم. اب را با ارامش تمام نوشیدم و اعلام امادگی کردم.

خودم رو کامل و با ارامش معرفی کردم. سوالها شروع شد.

معجزه اینجا بود. تمام سوالات برایم آشنا بود. من دقیقا تمام سوالاتی رو میشنیدم که بلد بودم. مواردی هم که زیاد مسلط نبودم رو مدیریت میکردم. جلسه من بیش از دیگران طول کشید. چون براشون عجیب بود که چطور ممکنه کسی اینهمه متفاوت باشه و ارام.

بعدا بهم گفتند که اولش فکر کردیم این کارهات از استرس خیلی زیاده . بهم گفتند که تو اولین کسی بودی که میوه و شیرینی و اب خوردی. دوستان جالب بود بیشتر دوستان اصلا یادشون نبود یا ندیده بودند که روی میز میوه و شیرینی هم بوده.

تصور میکنید من قبول شدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 

 

فایل خود هیپنوتیزم چطور عمل میکند؟

لطفا با استفاده از این فایل قدرتمند تمام استرسهای احتمالی امتحان پیش رو را از کالبد روانی خود بشویید و با ارامش در جلسه امتحان حاضر شوید. یادتان باشد، استرس قویترین شک عصبی را به شما وارد کرده و دچار فراموشی موقت خواهید شد. استرس جوهر حافظه را خشک میکند.

با خود هیپنوتیزم فرکانس کارکرد مغز پایین آمده و در سطح الفا قرار میگیرید. این لحظه ای است که ضمیر ناخودآگاه شما بیشترین و عمیقترین حالت تلقین پذیری را دارد. در این فایل به شما اجازه داده میشود تا انچه دوست دارید در ذهن شما شکل و فرم گیرد.

 • با این فایل شما در خودتون انگیزه بیشتر خواندن را ایجاد میکنید. این اتفاق ارادی نیست اما تصمیم غیر ارادی در ذهن شما آگاهانه گرفته میشود. شما بعد از بیداری دوست دارید مطالعه کنید و از این حالت خودتون متعجب میشید.
 • با این فایل خستگی در شما مفهوم خودشو از دست میده. ذهن شما دقیقا مثل یک باطری شارژ مجدد میشه.
 • با این فایل صوتی در ذهن شما خواندن و مطالعه ارزشی لذتی پیدا میکنه و دقیا مثل لذت خوردن شیرینی خامه ای نسبت به لذت مطالعه شرطی میشوید.
 • با این فایل صوتی این ایمان و باور در شما شکل میگیرد که هیچ دلیلی برای ترسیدن و نگرانی وجود دارد.
 • با این فایل اینده رو زودتر تجربه میکنید و با یک تجسم بسیار عمیق و واقعی دقیقا هدفگذاری مورد علاقه را انجام داده و سفارش قدرتمندی به کاینات ارسال میکند.
 • شاید مهمتر از همه تمام تنشها و حالتهای منفی جسمی و خمودگی جسمی شما رها سازی میشود. همه تنیدگیهای جسمی شما رها سازی میشود.

شما بعد از هر بار گوش دادن به این فایل قدرتمند و محکم اقدام و عمل موثر و مفیدی در جهت امادگی بهتر و بیشتر حتما انجام خواهید داد.

 

نهایتا شما همان کاری را خواهید کرد که افراد موفق و درس خوان برای این امتحان انجام میدهند منتها شما کمتر کار فیزیکی و بیشتر کار ذهنی انجام داده اید.

 

قدرتمندانه و محکم وارد جلسه امتحان شوید و بدانید که مهمتر از مطالعه و امادگی دانشی برای هر امتحان روحیه و شرایط ذهنی و روانی شماست که سرنوشت این امتحان را تعیین خواهد کرد.

برای همه شما موفقیت و رتبه یک هر امتحانی را ارزومند.

راستی شاید بریتان سوال باشد من در انروز نره کامل را دریافت کردم.

 

 

کلیه عزیزانی که محصولات خود هیپنوتیزم خریداری میکنند و نتایج خوبی میگیرند و تصمیم نهایی میگیرند که یک فایل خود هیپنوتیز شخصی برای مشکل خاص خودشون رو هم سفارش بدهند(که هزینه جداگانه داره)، این دوستان یک جلسه مشاوره کوتاه تلگرامی با استاد جولایی در موضوع و مشکلی که میخواهند با هیپنوتیزم شخصی اونو برطرف کنند هدیه میگیرند.

شما میتوانید از طریق تلگرام شماره تلفن (09121752854) پیام بگذارید تا با شما هماهنگ شود.

 

هیچ موفقیتی اتفاقی نیست. هیچ تغییری بدون اقدام و عمل خود فرد صورت نمیگیرد. شما به دلیلی به این سایت کشانده شده اید. اتفاق هدفمند خوب زندگیت را اکنون رقم بزن.

 

موفقیت-در-امتحان-کنکور، ثبت-نام-کنکور، ترس-از-کنکور، امتحان، امتحان_ایلس، امتحان-ورودی

 

 

سوالات متداول شما بازدیدکنندگان محترم سایت:

 

 • من قبلا تجربه هیپنوتیزم رو ندارم. خطری نداره؟

نه هیچ خطری وجود نداره. امواج مغزی شما در حد خاصی و کنترل شده کاهش میابد و شما دقیقا زیباترین خواب مغناطیسی جهان رو با حال خوب و شادی خاصی تجربه می کنید.

 • برای همه جواب میده؟

بله در هیپنوتیزم عمومی من این کارو کردم. جنس و سن تفاوتی ایجاد نمیکند و یادتون باشه اینجا ما کار درمانی و یا تغییری ناخواسته در فرد انجام نمی دهیم. همه به خودباوری میرسند. هرچقدر متمرکز تر و تکرار بیشتر نتیجه خارق العاده تر. شما انگیزه افزایش فعالیت فیزیکی و کاهش مصرف مواد غذایی در خودت خواهی دید. حتی تنفر از برخی غذاها و عادات تغذیه ای در شما رخ خواهد داد. اینها کمترین اثرات این فایل صوتی است. اما اگر مشکلات مزمن تنفسی، قلبی، ریوی، فشارخون بالا، اسم، اسکیزوفرنی و ... دارید، توصیه میشه قبلش با پزشک خود مشورت کنید و در طول برنامه کسی در کنارتان باشد.

 • آیا اثرات دیگری هم دارد؟

بله اسرس و اضطراب و نگرانی های بی مورد حتما کاهش میابد. شما به باور من هم میتوانم میرسید و عزت نفس و اعتماد بنفستان در این زمینه افزایش میابد.

 

 • روش استفاده و کجاها میتونم استفاده کنم؟

روش خیلی ساده است. دراز کشیده و هدفون را در گوشتان میگذارید و با ولوم کم فایل را گوش میکنید و باقی کار اتومات انجام میشود. همه جا به شرطی که وسط کار قطع نشود میتوانید این کار را انجام دهید. البته بجر پشت فرمان و یا جایی که هوشیار باید باشید. اگر هم وسط کار قطع شد و حواستان پرت شد. مجددا از اول گوش میکنید. ولی این اتفاق را پیشگیری کنید چون تمرکز مجدد سخت خواهد بود.

 • اگر وسط برنامه خواستم تکان بخورم و یا بیدار بشم؟

شما در تمام مراحل برنامه نیمه هوشیار هستید و حتی میتوانید تکان بخورید. مشکلی از این بابت نیست. اما اینکار بی شک تمام تمرکز شما را بهم خواهد زد. یهتره قبل از شروع برنامه تمام احتمالات برهم خوردن تمرکز و توجهتون مثل خاموش کردن گوشی و زنگ منزل و ... را برطرف کنید.

 • اگر در زمان خرید و پرداخت مشکلی پیش امد، تکلیف چیست؟

شما در هر مرحله با مشکلی مواجه شدید از طریق شماره تلگرام (09121752854)

میتونید پیام بدید و یا حتی تماس بگیرید، حتما در اسرع وقت پیگیری میشود.

 

 • اگر در زمان دانلود مشکلی پیش امد:

لینک دانلود از طریق ایمیل برای شما ارسال میشود. همچنین در پروفایل شخصی شما (روی اسم خودتون در بالای صفحه کلیک کنید) در قسمت "سفارشهای من" لینکهای محصولاتی که شما از این سایت خریداری کنید برای همیشه محفوظ است. هر موقع دوست داشتید، میتوانید فایلهای خود را مجددا دانلود کنید.

 • اگر امکان دانلود و یا خرید از سایت نداشتم ؟

شما میتونید از طریق شماره تلگرام (09121752854) تقاضا کنید تا فایل از طریق ایمیل و یا تلگرام و یا هر روش دیگری برای شما ارسال شود. برای پرداخت هم هر جور شما راحت باشید، از طریق لینک پرداخت انلان و یا کارت به کارت میتونید پرداخت کنید.

 • حجم، زمان و فرمت فایل چقدر است؟

حجم فایل راهنمایی و نحوه استفاده: 11.9 مگابایت و زمان آن 35 دقیقه.

حجم فایل اصلی: تنها 4.87 مگابایت و زمان ان 41 دقیقه.

فرمت فایلها mp3 بوده و برای راحتی دانلود و استفاده، فشرده سازی شده است.

 

 • ایا قیمت کمی بالا نیست؟

هزینه یک جلسه هیپنوتیزم حضوری حدود 200000 تومان میباشد. تازه در یک جلسه هرگز اتفاق موثر ماندگاری صورت نمی گردد و باید تکرار شود. شما یک فایل دقیقا برای مشکل مشخص خودتان دارید و هر چند بار لازم باشد میتوانید تکرار کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. قیمت ان را باید بعد از یکبار استفاده قضاوت کنید.

 • چقدر باید ادامه بدهم و بهترین زمان استفاده؟

بستگی به خودت دارد. در فایل هم توضیح دادم. اما نباید کمتر از یک ماه روزی دو بار شب قبل از خواب و صبح بلافاصله بعد از بیداری و قبل از برخواستن از بستر.

 • اگر در زمان استفاده خوابم برد؟

این بی شک ارام ترین و عمیقترین خواب زندگی شما خواهد بود. اما ترجیحا با تلقین به خود اجازه این اتفاق را ندهید. شما با چند روز استفاده کنترل اوضاع را در دنیای نیمه هوشیار هیپنوتیزم بدست میگیرید. نگران خواب رفتن و یا گز گز شدن جایی از بدن و یا کرختی و شل شدن عضلات خود نباشید.

 • ایا میتوانم اگر سوالی داشتم بپرسم؟

بله شما هر سوالی مرتبط با این محصول داشتید میتوانید از طریق شماره تلگرام (09121752854) بپرسید. حتی اگر از این محصول راضی بودید و خواستید محصول دیگری مشخصا برای مشکل شخصی سفارش بدهید، نیز میتوانید پیام بدهید.

 

 

موفقیت-در-امتحان-کنکور، ثبت-نام-کنکور، ترس-از-کنکور، امتحان، امتحان_ایلس، امتحان-ورودی لطفا، همچنان با ما باشید

سایت راز موفقیت - محمود جولایی

کانال راز موفقیت

 

منتظر پرسش ها و کامنت های با ارزش شما در زیر این پست هستیم.

خرید محصول موفقیت در کنکور 97 و هر امتحان دشوار با خود هیپنوتیزم عمیق صوتی - راز موفقیت

با خرید دانلودی این محصول:

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

افزودن به لیست آرزوها

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان

در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۱ ۰


سلام
سلام به استاد بزرگم
به فرشته ی نجات به تو استاد خوبیها
فرشته ی مهربونیها
دوست دارم استاد خوبم.. از اعماق وجودم براتون بهترینهارو میخوام بابت وجود شما وجود پر مهرتون از خدای خوبم سپاسگزارم سپاسگزارم ...بی نهایت ..باور کنید اومدنتون و این گروه پر انرژی و دوست داشتنیتون تو زندگیم مثل یک معجزه بوده برام
میخوام همه بدونن که این راز بزرگ وجود دارد فقط بخواید فقط از خدای بزرگ...بخواید
هیچ چیز غیر ممکن نیست به اون خدای خوبم قسم ...
من تو بدترین شرایط روحی جسمی به این گروه بزرگ و عظیم اومدم و قسم میخورم بهش فکر کردم و فقط خواست خدای مهربونم بوده و مطمن ام ,مطمن ام بدون حکمت نبوده
خدا بنده هاشو دوست داره
خدای خوبم عشقم زندگی ام ...همه ی وجودم
من ارشد قبول شدم من تونستم و موفق شدم اونم رشته ی مورد علاقه ام که فقط شاید ده روز تونستم مطالعه کنم
ممنون خدایم هستم ...ممنون ام سپاسگزارم سپاسگزارم ..و شکر میکنم که در هر شرایطی حالم رو به بهترین نحو عالی میکنه و حس خوشبخت ترین آدم رو دارم و این که من میتونم و فقط بخوام و اراده کنم
و فقط بخوام خدا همه جوره و به بهترین شکل کمک ام میکنه و همه چیز رو برام فراهم میکنه
عاشق این بزرگیش ام
عاشق عزمتش ام ...
و تو استاد خوبم که منو به خودم اوردی که بلند شم و فقط از خدا بخوام و تلاشمو برا رسیدن به هدفهام جدی بگیرم

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۱ ۰

سلام و درود. تبریک میگم. واقعا خوشحال شدم براتون. موفق و پیروز باشید. فقط فکر نکن پایان کاره. تازه اول راه هستی. لطفا همچنان با ما باشید.

فاطمه کریمی پور
فاطمه کریمی پور در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۱ ۰

ب نام خدا

نرم افزار موبایل “ راز موفقیت ”

اپلیکیشن موبایل (آندروید) برای راحتی کاربران سایت و سوپر گروه استاد جولایی را از اینجا دانلود کنید.

***یک پیشنهاد ویژه (دانلود رایگان)***
   ***یک  پیشنهاد  ویژه  (دانلود رایگان)***

مدیتیشن و آرام کردن تن و روان به روش خوزه سیلوا دانلود رایگان کتابچه "آموزش گام به گام خود هیپنوتیزم"

دریافت بصورت رایگان
google-site-verification: google8c33fceebbf75d7d.html