چگونه سریع تغییر کنم؟ | راز بزرگ تغییر - راز موفقیت

تعداد امتیاز: 1

چکیده مقاله :

انتشار : 1395/08/25 10 نظر 2,551 بازدید

  اگر شما می دانستید که با تغییر باور چه اتفاقات خوبی در زندگی شما رخ خواهد داد. همه کار و زندگی خود را رها کرده و به این کار مشغول می شدید. اما به نظر من به عنوان کسی که سالها در این حوضه مطالعه و تحقیق و تالیف داشتم، سخت ترین کار دنیا "تغییر باور" است. این به این معنی نیست که کار غیر ممکنی است. شما باید اصول و قوانین این کار بزرگ را بخوبی بدانید تا بتوانید از موانع تغییر در ذهن خود عبور کنید. امروز بیش از هر روز دیگر روانشناسان حوضه موفقیت به دنبال ساده کردن فرایند تغییر هستند.

چگونه سریع تغییر کنم؟ | راز بزرگ تغییر - راز موفقیت

چگونه می توان باورهای نامناسب و منفی را قابل تغییر کرد؟

 

فرآیند تغییر باورها که از نظر روانشناسی حوضه تغییر باور بسیار هم ساده به نظر می­ رسد به قرار زیر است:

یافتن،

تردید کردن،

و سپس آزمودن.

 

 

اگر می خواهید باورهایتان را تغییر دهید باید آنها را شناسایی کنید و باورهای خوب و بد را تشخیص دهید و با استفاده از راه کارهای مفید، باورهایتان را تغییر دهید .

 

هدف این مقاله تحقیقاتی پاسخ به موضوعات زیر است:

 • پاسخ به این پرسش اساسی انسان که "واقعا چرا من تغییر نمی ­کنم؟"
 • چگونه باورهایم را تغییر دهم؟
 • ارائه روش‌های عملی و موثر برای پذیرش تغییر باورها.
 • شناسایی باورها و تشخیص خوب یا بد بودن یک باور.
 • آموزش روش­های شکار باورها در خود.
 • آشنایی با شیوه تضعیف یک باور.
 • تکنیک بسیار موثر در شکستن باورهایی که در اعماق وجود ما ریشه دوانده و به یک "اعتقاد" تبدل شده است.
 •  

چگونه-باورهایم-را-تغییر-دهم

شاید سوال زیر تو ذهن شما نیز رفت و آمد کرده باشد:

_ آیا هیچ وقت به وجود یک الگوی مشخص فکری - عملی در خود توجه کرده ای؟

_ چقدر عملکردهای مثبت یا منفی در شما وجود داره؟

_ چرا فردی در مقابل تغییر مقاومت نشان می‌دهد و دیگری به هیچ وجه زیر بار نمی‌رود؟

_چه عاملی باعث می­شه که فردی تمام منابع و توانایی‌های خودش رو متوجه یک هدف خاص کنه؟

_ چی باعث می­شه یکی شاد و یکی افسرده بشه؟

 

پاسخ تمام این پرسش‌ها "باور" هست

 

چگونه باید یک باور را شناسایی و حتی تغییر دهم؟

من در دوران تحقیقات و مطالعه خودم بسیاری روش­های سخت رو برای بهبود ساختار نظام باورهای ذهنی خودم امتحان کردم. بیشتر آنها اثری نداشتن، بعضی از آن‌ها اتلاف وقتی بیش نبودن!!!

اما در طول زمان درگیر بودن با همه این روش‌ها و کم نتیجه بودن بکارگیری آن­ها، روش خاصی رو برای ایجاد تغییر موثر یافتم و با تغییرات و ترکیب با چند روش دیگه، روش ابداعی جالب و موثری رو طراحی کردم.

بعنوان یک قانون همیشگی: تغییر یک باور کار ساده‌ای نیست !!!

 

علی رغم تمام حرفهایی که برخی نویسندگان و سخنرانان به شما میگویند، باورهایی که در تارو پود ذهن ما نفوذ کردن و ده، بیست و یا سی سال در شما و با شما بودن؛ با یک روش یا تکنیک خاص جادویی غیب

نمی ­شوند. اما اگر موفقیت و شادی برای شما اهمیت داشته باشه، می­توان این کار رو انجام داد.

باورها را شکار کنید، این خیلی هیجان انگیز است:

قبل از هر چیز باید بدونید چطور باورهایی (شکار) را که باید تغییر کنن پیدا (جستجو) کنید؟

بیشتر باورهای شما، خیلی محکم در ساختار روانی شما رخنه کرده، طوری که حتی متوجه اون‌ها و انتخابتون نشدید. می­دونید چرا وقتی روی صندلی می­ شینید، ایمان دارین که احتمال نداره به زمین سقوط کنید؟ این "باور قوی" شماست که به شما این اطمینان رو می­ده که صندلی تعادل لازمه رو داره، نگران نباش.

یکی از بهترین ابزارهای موثر برای رشد فردی، این هست که به نظام باورهای شخص توجه کرده و پایه‌های لرزان اون رو جایگزین کنید.

 

چگونه-بارهای-منفی-خودم-را-پیدا-کنم ، دوره-آنلاین-قانون-جذبروش های یافتن باورهای منفی

روش­های زیادی برای یافتن باورهای محدود کننده وجود داره. به نظر خود من بهترین روش تغییر یک باور خاص، خواندن و یا گوش کردن مطالبی از افراد موفق در همان موضوع خاص و البته با تکرار زیاد هست.

حتی روش بهتر از اون این است که با افرادی که آن باور خاص مورد نظر شما رو دارن ایجاد ارتباط کنین و الگو برداری کنین.

شاید پیدا کردن فرد بخصوص که در زمینه مورد نظر شما موفق باشه، خیلی سخت به نظر برسه، ولی اگر این کار را بتونید انجام بدین، نا خودآگاه و به تدریج ساختار باوری او در شما جریان پیدا می ­کنه.

روش مورد علاقه من در پیدا کردن باورها "جستجوی ذهنی" است. این تکنیک بسیار ساده بوده و برای همه قابل استفاده است.

با دقت و تمرکز من از خودم می­ پرسم که "اگر این باور اشتباه بود چه می ­شود؟"

 

 

دوستان ایجاد تردید در یافتن و متمرکز شدن بر یک باور معجزه می کنه

پرسش تردیدی باعث شکسته شدن یک باور قوی منفی و محدود کننده نیز می شود. پس تردید، یک شاه کلید برای تشخیص و تضعیف یک باور غلط نیز هست.

مثال:

حرف نم یزنم، چون باور دارم حرف هام بدرد کسی نمی خوره!

چی می­شه ؟ اگه من در اشتباه باشم و یا دیگران دوست نداشته باشن چیزی رو که من قراره بگم بشنون؟

برای باوری که در من میگه : تو کاری رو درست نمی تونی انجام بدی!

مگه چه اتفاقی می­ افته اگه من این کار رو به ضعیف‌ترین شکل ممکنه انجام بدهم؟

من همیشه این پرسش‌ها را برای اینکه بتونم به استحکام پایه‌های باورهای شخصی خودم پی ببرم از ذهنم می‌گذرونم. در اغلب موارد ترس مانع یافتن باورهای منفی در شما می­شه. اگر شما باورتان این باشه که در یک ارتباط خاص، بی ارزش هستین، رهایی از این باور محدود کننده شاید کار بسیار دشواری باشه. چرا؟

چون زمانی که این باور رو به عنوان یک باور غلط و محدود کننده می­ پذیرید، بلافاصله این نتیجه گیریهای ذهنی به نظام باورهای شما خطور می­کنه:

« بخاطر این باور احمقانه چقدر فرصت‌های طلایی در ارتباطات رو از دست دادین؟!»

«اگر من این را بپذیرم، باید مسئولیت کوتاهی خودمو از این به بعد قبول کنم.»

«با قبول این باور من باید کارهای سختی انجام بدم که دوست ندارم و یا حوصلشو ندارم.»

«چطور می‌تونم این رو بپذیرم که من خودم مقصرم که این باورها رو پذیرفتم!»

«اگه بپذیرم، پس با ترس‌هام چیکار کنم؟»

خوب حالا بیایید شروع کنیم.

تغییر باور

گذشته را هر چه بوده فراموش کن و اکنون را دریاب! اقدام کن. تکرار کن و مقاومت کن.

تغییر را در خود ایجاد کن و باز انگیزه در خودت ایجاد کن و تکرار کن تا عادت خوبی در تو به یک باور قدرتمند و سازنده بدل شود.

 

 

قانون تردید

قانون باور

تردید در یک باور، مخرب­ترین ابزار برای تضعیف و حتی شکستن ساختار یک باور هست. در مراحل بازسازی و تغییر یک باور، همیشه اولین گام ایجاد تردید هست. به یاد داشته باشین اگر شما تردید نکنین، نمی ­توانید آن باور رو ببینید. به احتمال زیاد در شما نیز مثل اکثر افراد جامعه، باورهای محدود کننده و منفی بسیاری وجود داره، که حتی متوجه وجود آن­ها در نظام باورهاتون نیستید، چراکه هرگز در مورد این باورها تردیدی بخود راه ندادید!

 

برای مثال، شما هرگز باور به جاذبه زمین رو یک باور نمی‌دانید، اما آن را به عنوان یک حقیقت پذیرفته شده می‌دانید. دلیل این مسئله بسیار ساده است برای این­که هرگز نسبت به باور جاذبه زمین تردید نکردید. اگر روزی تردید کنید که نکنه باوری که شما به جاذبه زمین دارید، درست نباشه، در آن صورت متوجه می‌شید که این باور در شما هست.

پس بهترین روش برای اینکه به وجود باور در خود پی ببریم این که در ماهیت و نتایج یک واقعیت در خود شک ایجاد کنیم، در این صورت هست که خود باور ظاهر می­شه.

بعد کافیه به تشخیص خوب یا بد بودن آن بپردازید. در مثال باور به وجود جاذبه، شما به قدری به حقیقی بودن این مسئله ایمان دارید که ضمیر ناخودآگاه شما هرگز از ضمیر خودآگاهتون پرسشی در رابطه با راستی آزمایی این باور نمی ­کنه.

اگر شما واقعا به دنبال رهایی از چنگال یک باور منفی هستید، در آن صورت خودآگاه یا ناخودآگاه در واقع تردیدی کم و بیش در ذهن شما نسبت به اون باور بوجود آمده. اما ببینیم بعد از ایجاد تردید، چکاری باید انجام بدهید.

 

گام بعدی در مراحل چندگانه تغییر باور، تقویت تردید تا حدی که باور مورد نظر مضحک و کودکانه بنظر برسه.

با این کار در واقع تردید رو به یک باور می­سازید. در طول مراحل تغییر باور، ساخت تردید و تقویت بیشتر و بیشتر اون تا مرحله ضعف کامل و رسیدن به مرحله عدم باور ساده­ ترین مرحله است.

مثال، فرض کنید باور شما این که به‌ هیچ وجه جذاب نیستید. شما باید تردید بسازید. برای این کار می­ توانید در گذشته خود جستجو کنید و تمام لحظاتی که درست نبودن این باور رو تایید می­ کنه یادداشت کنید. تمام مواردی را که دیگران به هر نوعی بصورت تعریف و تمجید یا هر شکل دیگری خلاف این باور رو منعکس کردند. به این «روش تردید سازی»، در اصطلاح روانشناسی «روش یافتن سابقه مخالف باور» می گویند. اگر این کار درست و به اندازه کافی ادامه پیدا کنه، بطور اتوماتیک باور شما به ضعیف ترین حد خودش می­رسه و با تکرار این کار از نظام باورهای شما حذف می­شه.

روش دومی که من برای ساخت تردید بکار می ­برم، کار منطقی با موضوع باور هست.

مثال، تصور کنین باور شما این که شروع یک کسب و کار بسیار پر ریسک­تر از داشتن یک شغل ثابت باشه. اگر کمی واقع بین باشیم این باور می ­توناه درست یا غلط باشه.

هر دوی این حالت­ها خودش یک باور هست. باور تایید کننده میگه، بله راه‌اندازی کسب کار خطرناکتر از داشتن یک شغل دائمی هست.

باور تکذیب کننده میگه، راه اندازی یک کسب و کار خطرناک تر از داشتن یک شغل دائمی نیست.

شما می­ توانید از منطق استفاده کنید برای ساخت تردید، با این استدلال که اگر علاقه و اشتیاق واقعی من در راه اندازی کسب و کار پنهان شده باشه، در این صورت خطر یک شغل، حتی اگه از نظر درآمد هم خوب به نظر برسه بیشتر هست.

 

این روش خطا زدایی باورها همیشه می­ تواند بکار گرفته بشه، ولی این کار باید با دقت زیادی انجام بشود. تاثیر قدرت تردید سازی این روش بسیار بالاست.

حال با ترکیب این روش با روش یافتن سابقه مخالف باور، شما قادر خواهید بود به قدرتی دست یابید که ذهن شما خیلی راحت و سریع غلط بودن یا بعید بودن یک باور رو تشخیص داده و بپذیره. هرگز کار تردید سازی رو نباید به مرحله بعد موکول کنید. این کار زیاد وقت شما را نمی­ گیرد.

برخی باورها خیلی زود مسخره و غیرواقعی بنظر می­رسند و باقی باورها ممکنه وقتی تلاش ما رو برای جدا کردن ببینند، محکم خودشون رو به ذهن شما بچسبانند.

اگر در مرحله تردید سازی با دشواری مواجه شدید، بهتره به مرحله بعدی که مرحله باور آزمایی بروید.

 

 

باور آزمایی: (test it!)

ممکنه شما باوری داشته باشید که هر چند ایمان دارید اشتباه هست، اما همچنان در اعمال شما اثرات خودش رو می­ گذاره. این زمانی اتفاق می­ افته که شما به اندازه کافی تردید در ضمیر خودآگاه خودتون ایجاد کردید ولی ضمیر ناخودآگاه شما همچنان طرفدار باور قدیمی هست. در این لحظه جنگی بین دو ضمیر شروع می­شه که تقریبا همیشه برنده این نبرد ضمیر ناخودآگاه شماست و در نتیجه در رفتارهای شما همچنان وجود آن باور متجلی می­شه. این باور تا پایان عمر در شما می­ مونه مگر اینکه عزم راسخ برای ریشه کن کردن باور غلط داشته باشید.

برای این کار لازمه که ضمیر ناخودآگاه خودتون رو متقاعد کنید که این باور غلط است.

ضمیر ناخوداگاه همیشه در مقابل تغییر مقاومت نشان می­دهد. این ویژگی ضمیر ناخوداگاه در ماهیت بد نیست، این سیستم دفاعی ذهن برای مقاومت در پذیرش هر باوری هست که پیشنهاد می­شه. تصور کنید اگر این سیستم دفاعی نبود، زمانی که شما تبلیغات تلویزیونی رو می­ دیدین هرچه تبلیغ می­ کردن رو باید می­ پذیرفتین و خریداری می­ کردین.

مثال، شما می ­دانید اضافه وزن دارید، یک برنامه تلویزیونی می­گه باید فلان قرص رو مصرف کنید تا در عرض یک هفته 10 کیلو وزن کم کنید! ضمیر ناخودآگاه بی­ درنگ لذت کاهش وزن رو می بینه و راحتی و سرعت جوابدهی این روش رو می­ بینه و بلافاصله این رو باور می ­کنه.

فردا تبلیغ دیگری میگه فلان ژل رو به ناحیه چاق بدن بمالید تا چربیهای موضعی رو از بین ببره و شما این کار رو می­ کنید و روز دیگر تن به عمل جراحی می­دهید و روز بعد ...

 

اما می­ دانیم که هرچند ضمیر ناخودآگاه ما روزانه در معرض بمباران تبلیغات برای فروش محصولاتی که بیشتر موارد هم ممکنه چیزهایی که روی آنها تاکید می­ کنند واقعی نباشه، قرار داره ولی به ندرت این باورها رو می­ پذیره و دستور خرید صادر می­ کنه. پس مدیران تبیلغات برای متقاعد کردن ضمیر ناخودآگاه از قانون تکرار بهره می ­برند. بر اساس قانون تکرار هر چقدر یک باور رو بیشتر و بیشتر به ضمیر ناخوداگاه پیشنهاد بدهید، در هر دفعه تکرار ضمیر مقاومت کمتری بروز می­دهد. یعنی که اینقدر اصرار خود وارد فاز باورشکنی میشه و کم کم تردید می­ کنه که نکنه من دارم اشتباه می ­کنم و این باور برخلاف باوری که من دارم خیلی هم به ضررم نباشه و در نتیجه تبلیغات طولانی مدت مقاومت ضمیر ناخودآگاه بسیاری از افراد رو شکسته و باور می کنند که با مالیدن یک ژل بخصوص می­ توانند ناحیه چاق بدن رو لاغر کنند.

در مراحل اولی که شما سعی می­ کنید ضمیر ناخودآگاه خودتون رو متقاعد سازید، احساس ترس و نگرانی در شما بوجود می آید هر جنگ و نبردی این احساس رو ایجاد می­ کنه. پیروزی در این جنگ احتیاج به انگیزه و صبر فراوان داره.

قانون جذببهترین روش رفع این مشکل، مبارزه خستگی ناپذیر و تکه تکه کردن باور و جنگ تن به تن با باورهای خرد شده است.

شما هر چقدر باورهای بزرگ و قوی خود را به اجزا کوچتری تقسیم کنید، هم آنقدر کار باورشکنی راحت‌تر خواهد بود.

این مراحل زمان بر هست، به همین دلیل کار تغییر باور هرگز سریع انجام نمی­ شود. ایجاد خودباوری و شجاعت و کاریزما می­ تواند خیلی طول بکشد، چون از بین بردن باورهای بازدارنده از این باورها و شکل دهی باورهای جدید بجای آن­ها کار بسیار زمان بری هست.

با فشار مرتب بر ساختار باورهای خود، ضمیر ناخودآگاه را به تدریج مجبور به رد باور غلط خواهید کرد.

 

 

نتیجه و جمع‌ بندی:

پس در این مقاله فوق‌العاده آموختیم برای تغییر و بهبود یک باور باید، ابتدا بتوانید باور رو تشخیص داده و پیدا کنید، مرحله دوم تردید سازی نسبت به باور هست و مرحله سوم باور آزمایی هست.

شاید این مراحل خیلی ساده یا ابتدایی به نظر بیاد اما مهم اینه که جواب می دهد.

شما اگر با نگاه تردید این مراحل رو انجام بدهید قطعا جواب نمی­ گیرید. تقویت نظام باورها زیربنای زندگی شما را از درون تغییر می­ دهد و نیرو و انگیزه جذب بیشتر آرزوها رو در شما زنده می­ کند. زمان رو از دست ندهید و از همین حالا شروع کنید.

قانون جذب

جهت دانلود فایل مقاله >>>اینجا <<<کلیلک کنید

 

محمود جولایی

سایت بزرگ راز موفقیت: www.RazreMovafaghiat.com

کانال راز موفقیت: tlgrm.me/razemovafaghiat_comcom

اینستاگرام: https://www.instagram.com/raze.movafaghiat

 

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان

مریم رحیمی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

تغیر باورها ممکن است.من به دل جنگ تن به تن با باورهای غلطم میروم.تکرار تکرار تکرار مشکل مرا حل خواهد کرد.باورهای غلطم را از بین میبرم و به جای ان باورهای زیبا میکارم و انقدر تکرارش میکنم که در همه وجودم ریشه بدواند و جزئی از من شود.خدای بزرگم دوسسسستت دارم.
استاد خوبم مرسی با بت مقاله خوبتون.

مریم موسوی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام باز هم مثله همیشه استاد جولایی عزیز بمن کمک کردند خیلی به این مطلب احتیاج داشتم استاد . استاد من با درسها و کتاب و مقالات شما زندگیمو متحول کردم این مطلب هم مثه بقیه بسیار واسه من معجزه بود در حقیقت شکار امروز من بود . از امروز میخام خیلی جدی تر روی تغییر باورهای خودم کار کنم خدایا سپاااس استاد جولایی قدرتمند سپاااس خانوم شاکری مهربونم سپاااس مرسی گروه راز موفقیت شما بی نظیر هستید و زندگی ما رو هم به لطف خدا و این درسای بی نظیرتون به معجزه تبدیل می کنین. مرررسی

طلیعه نقدی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

باز هم مقاله رو خوندم به نظر م باید همیشه تکرار کنیم که در مدار جدید بمونیم ممنون استاد

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

درود بر شما. خوشحالم که دوستان چندباره به مقالات سر میزنند. پس از تغییر مدار مشکلترین کار تثبیت جایگاه در مدار جدید است. لطفا با ما باشید.

هلیا زندبار در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۱ ۱

عاالی بود،،،
قانون تکرار و باز هم تکرار و تکرار...

مریم خدادادی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

ضمن عرض سلام مقاله عالی و جامع بود اما یه سوال دارم
چگونه تشخیص بدم فلان باور من غلط یا درسته؟
معیار و الگوی سنجش چیه؟ ایا عقل و منطقه یا احساسه؟

Nahid Heidary در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام استاد عزیزم دارم حسرت میخورم که چرا این مقاله رو زودتر نخوندم,,من تو این دوره اودم تغییر کنم,,,شما راه اصلی تغییر رو برامون گذاشتین,تو درس سه هم گفتین,ولی اینجا اموختم که چطور با ترید باورهامو تغییر بدم و بهترین خودم باشم,من عاشق تغییرم,,,و میدونم این مقاله خیلی کمکم کرده,بینهایت سپاسگزارم

اعظم اعلمی دوست
اعظم اعلمی دوست در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام استاد
در قسمتی از مقاله اشاره کردین که روش های زیادی برای یافتن باورهای محدود کننده وجود داره .
من این مقاله رو پرینت گرفتم و در کنار سایر دروس قرار دادم هر زمان نسبت به خواسته ها و رویاهام و قانون جذب دچار شک و تردید میشم متوجه میشم که یکی از اون باورای محدود کننده من داره مقاومت میکنه ، اونجاست که دوباره میام سراغ این مقاله و میخونمش و مشابه یک تلنگر محکم عمل میکنه که حتی خوندن مقاله خودش به تنهایی قانون تردید رو اجرا میکنه
سپاسگذارم بابت این مقاله عالی

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

مقاله ها در کنار هر درس به سایت افزوده میشوند. مقالات درسهای اضافی و مکمل دوره هستند. واقعا خوشحالم دوستان از این مقالات در کنار درها بهره کافی میبرند.

طلیعه نقدی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

عااااالی بیگ لایک

masih Jafari در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام استاد مقاله ها عالی هستن،،مرسی ک اینقدر ب فکر ما هستین،،کلاس های انلاین ک دیگه نگو عالیییییییه

Roz_best در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۲۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

به جرات میتونم بگم که این یکی از بهترین مقاله هایی بود که در مورد تغییر در باورهامون خوندم و با مثال های ملموس که شما استفاده کردید، فهم این قضیه رو بسیار آسانتر کردید. با شما کاملا موافقم تغییر باورها کار ساده ای نیست ولی شدنی است. نیاز به تمرین و انعطاف پذیری دارد، طبق فرمایش خودتون. سپاس از استاد گرامی.

مدیر سایت
مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۲۷ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

درود بر شما. این مقاله حاصل سالها تجربه در این موضعه. تغییر باور به نظر من اصلی ترین و مهمترین موضوع بشر امروزه. چراکه امروز ما در جریان گردابی بمباران باورهای متفاوت و متضاد دیگران قرار گرفتیم. این هم خوب است و هم ملال اور. اما اگر بخواهیم از جنبه مثبت بنگریم باید بدانیم چه باید کرد تا بادرهایمان را قدرتمندتر و زیباتر کنیم. لطفا همچنان با ما باشید.

نرم افزار موبایل “ راز موفقیت ”

اپلیکیشن موبایل (آندروید) برای راحتی کاربران سایت و سوپر گروه استاد جولایی را از اینجا دانلود کنید.

***یک پیشنهاد ویژه (دانلود رایگان)***
   ***یک  پیشنهاد  ویژه  (دانلود رایگان)***

مدیتیشن و آرام کردن تن و روان به روش خوزه سیلوا دانلود رایگان کتابچه "آموزش گام به گام خود هیپنوتیزم"

دریافت بصورت رایگان
google-site-verification: google8c33fceebbf75d7d.html