8 راز طلایی موفقیت در جذب آرزوها

تعداد امتیاز: 3

چکیده مقاله :

انتشار : 1394/04/24 6 نظر 3,428 بازدید

8 راز طلایی موفقیت در جذب آرزوها

8 راز طلایی موفقیت در جذب آرزوها

8 راز طلایی موفقیت در جذب آرزوها


در این مقاله خلاصه قوانین و رازهای موفقیت را ارایه خواهیم کرد.

دوستان شما چیزی بیشتر از این چند راز لازم ندارید تا موفقیت مالی، موفقیت معنوی، موفقیت شغلی، موفقیت تحصیلی، ارتباطات موفق، سلامتی جسم ، سلامتی روان، زندگی زناشویی موفق، فرزندان موفق، کسب و کار موفق، ازدواج موفق، زندگی آرام، کنکور موفق، رویاهای بزرگ، آرزوهای بلند پروازانه و هرآنچه اراده کنی را به زندگیت جذب کنی.

 

موفقیت یک مسیر پلکانی است، هیچ آسانسوری وجود ندارد، شما مجبورید آهسته و پیوسته همیشه در حال گام برداشتن باشید. 

موفقیت هدف نیست یک مقصد نیست، موفقیت خود سازی و همیشه در مسیر آرزوها بودن است. اگر روزی آرزوهایتان  به اتمام رسید بدانید که در مسیر موفقیتهای خود در چاله ای گیر افتاده اید.

پس خود را یک کارخانه تولید آرزو فرض کنید و به دنبال جذب آرزوهای بیشتر باشید، این تنها راه رشد و کمال انسانی است که اشرف مخلوقات لقب گرفته است.

 

شما فرد بسیار خوش شانسی هستید که امروز حاصل چند سال مطالعه و تحقیق تجربی را در چند صفحه مطالعه می کنید.
این تصادفی نبوده که شما به این سایت مراجعه کردین، متن را چند بار بخوانید و برای خود یاداشت برداری کنید و در زندگی خود بکار بگیرید.
موفقیت بسیار ساده است، اما هیچ تصادفی در کار نیست، فقط باید بخواهید و یکسری قوانین و تکنیک را بطور مستمر بکار بگیرید.

 

 1- رضایتمندی ،  آهن ربای جاذب آرزوهایتان را قوی میکند: 

 

چقدر در شرایط کنونی خود، احساس رضایتمندی دارید؟

چقدر از خودتان راضی هستید؟

آیا میدانید، با احساس و ابراز نارضایتی، نه تنها هیچ کمکی بخود و شرایط نمیکنید بلکه بر اساس قانون جذب بیشتر از همان مقوله"مورد نارضایتی"  را بخود جذب خواهید کرد.

احساس رضایتمندی در مغز شما فرکانسی ایجاد میکند که ضمیر ناخوداگاه شما وادار به ارسال سفارش مقادیر بیشتر و بهتر از همان چیز مورد رضایت شما میگردد. رضایتمندی در ارتباطات هم تاثیر مشابهی دارد. وقتی شما از کارکرد فردی ابراز رضایتمندی میکنید، سیستم ذهنی او را وادار میکنید که بهتر و بیشتر رضایت شما را جلب کند. این قانون همه جا عمل میکند..

 

2- "تفکر مثبت"  شاه کلید جذب موفقیت:

 

این قانون به شما می گوید، برای سرعت بخشیدن به فرایند خلق درخواست هایت باید افکار مثبت و هم سو با خواسته خود را در خود زنده کرده و تا جذب آن در ذهن و ضمیر نگه دارید.

پندار نیک کردار نیک درپی خواهد داشت.

ما افکار را به دو بخش کلی مثبت و منفی تقسیم کردیم. با تجربه و تحقیق طولانی مدت بر زندگی افراد موفق، ثابت شد افرادی که پیشرفت و موفقیت مثبت داشتند، در گذشته بیشتر اوقات افکار مثبتی داشته اند و برعکس، افرادی که روند پس رفت و شکستهای پی در پی در زندگی را تجربه کرده اند، بیشتر گرایش به افکار منفی داشته اند.

 هر جور فکر کنیم همان طور میشویم.

افکار منفی را به تدریج از خود دور کنید. افکار منفی سم مهلکی برای موفقیت های شما محسوب میشود.

 

هرگاه متوجه ورود و یا بروز امواج فکری منفی و محدود کننده شدید، کافی است همراه با اشاره دست قاطع بگویید: ... ایست یا بعدی....

برای افراد منفی هم همین روش را بکار برید: ... ایست یا بعدی....

تمام جنایات بزرگ آدمی با یک فکر منفی ساده آغاز میشود.

 

3- به زندگیتان لبخند بزنید:

 

خندیدن یعنی من در حال حاضر از آنچه هستم و آنچه دارم خوشنودم.

یعنی من در شرایط تعادل روانی خوبی قرار دارم.

یعنی من حال خوبی دارم.

یعنی احساسم میگه همه چیز به دلخواهم پیش میره.

یعنی من اکنون در همین لحظه هستم.

یعنی من الانی که توش قرار دارم نارضایتی بابت گذشته و نگرانی برای آینده ندارم.

و همه اینها یعنی به نظر میاد من از زندگی خود راضی هستم.  بله یک لبخند شما اینهمه کار انجام میدهد. خودتان را از معجزات خنده محروم نکنید.

لبخند یک سوییچ دو طرفه روانی – جسمی محسوب میشود. یعنی با خندیدن وضعیت روانی و حتی جسمی شما بلافاصله تغییر میکند و همچنین زمانی که پیکر روانی و فیزیکی شما در شرایط خوبی قرار دارد، در جسم شما واکنشی به نام خنده رخ میدهد.

یک روش ساده درمان حس و حال منفی : روزی 10 دقیقه، جلو اینه الکی بخند. میدانم باور نمیکنید اگر بگویم امروزه در اروپا کلاسهای "خنده درمانی"  تشکیل میشود و شما پول میدهید، تا بخندید.

 

4- "کلام شما" عصای معجزه گریست در دستان شما:

 

بی شک دومین عامل تمایز انسان نسبت به سایر موجودات، ناطق بودن اوست.

 

شما زمانی که وارد فروشگاهی میشوید، حتی اگر میلیاردها پول در جیب داشته باشید تا زمانی که فرایند : " فکر"،"انتخاب"،"اعلام" در شما کامل انجام نشود، شما مایحتاج خود را بدست نمی آورید.
بیاد داشته باش که هر کلام تو دستوری به کائنات است که باید انجام شود.

 

شما باید سفارش خود را به کاینات اعلام کنید.  یک روش اعلام، روش آنلاین (ایجاد فکر متمرکز) است و روش دیگر، روش تلفنی و سفارش مستقیم (به زبان آوردن) است.

پس کلام خود را نیز مثل افکارت نظارت کن. هر واژه شما یک پیام است.

کلام مثبت یا منفی تو تاثیر مستقیمی در بوجود آمدن حوادث مثبت یا منفی در روند زندگی تو دارد.

بیشتر افراد چیزی میاندیشند ولی چیز دیگری بزبان میآورند.  تناقض در فکر و کلام به کاینات این پیام را ارسال میکند که من حقیقتاً هنوز نمیدانم چه میخواهم و تردید دارم، پس لطفا فعلا سفارش من را کنسل کنید!!!

 

متاسفانه بیشتر افراد اول حرف میزنند و بعد به چیستی گفته های خود فکر میکنند. اما افراد موفق، کم میگویند و بیشتر گوش میکنند و همیشه در حرف زدن فکر و کلام را همزمان  یا فکر را قبل از بیان، جاری میکنند.
امروزه هیچ روانشناس با تجربه ای را نمیبینید که در مسیر تراپی از ایجاز کلام بهره نبرد. اصلا دقت کردید، روانشناس از هیچ دارویی استفاده نمیکند و با استفاده درمانی از واژه ها در کارکرد ذهن تغییراتی ایجاد میکند.

 

جملات مثبت و عبارات تاکیدی هر روز و همیشه باید با صدای بلند تکرار شود.

جملات تاکیدی با تکرار زیاد به یک باور نزدیک میشود و همین کار ساده اثرات جادویی در زندگی افراد بجا می گذارد.

 

 شرط تاثیر جملات و عبارت تاکیدی مثبت:

اساسی ترین شرط تاثیر یک عبارت یا جمله، بار معنایی مثبت آن است. جمله باید صد درصد پیام مثبت داشته باشد. من بی پول نیستم، جمله مثبت نیست، این جمله بی پولی بیشتر را جذب میکند. جمله صحیح "من پولدار هستم." میباشد. شرط لازم دیگر ان است که جمله باید مربوط به زمان حال باشد. یک قانون مهم هم حاکم بر این شروط است که میگوید: اگر گفته خویش را با تمام وجود باورم نداشتی هرگز انتظار تاثیری هرچند کوچک بر تو و زندگیت نداشته باش.

 

 

5- کاتالوگ رویاهایت" را تکمیل و "سفارشت" را نهایی کن:

 

آرزوهای ما همان سرنوشت و آینده ما میشوند. این قانون کاینات است.

خواسته های واقعی شما چیست؟ لیست در خواسته هایت را زودتر آماده کن!

آنها را بنویس. نوشتن شما را مصمم تر و پایبندتر به کاینات معرفی میکند.  تابلوی آرزوهایت را از باشکوه ترین رویاهایت پر کن.

مبادا در این کار هم خساست به خرج دهی. برای دریافت آرزوهای خود برنامه زمان بندی شده طراحی و ثبت کن.

 

آیا هرگز لیست قطعی از آرزوهایتان تهیه کرده اید؟

یک سال آینده چه انتظاری از کائنات دارید؟

برای 5 سال بعد چه سفارشاتی دارید؟

آیا به آرزوهای  گذشته خود فکر کرده اید؟ مگر برایتان اتفاق نیفتاده؟!!!  اگر نه، معلوم میشود در خواستن خود تردید کرده اید.

چه شغلی؟ چه وضع مالی؟ چه مدرک تحصیلی؟ چه اتومبیلی؟ چگونه همسری میخواهید. تنها وظیفه شما انتخاب به سلیقه شخصی خودتان است.

لیست سفارشات خود را همیشه مرور کنید و با تجسم و تخیل خلاق ببینید که به آنها رسیده اید. تردید نکنید. امروز تمام عالم به این راز پی برده اند. باور کردنش شاید سخت به نظر برسد ولی این کار معجزه میکند.

 

تجسم و تخیل خلاق:

یعنی تنظیم ضمیر ناخوداگاه در رسیدن به هرآنچه میخواهی. یعنی ضمیرناخوداگاه خود را در جریان سفارشات خود قرار دهیم.

- برو توی خلع فکری-غار تنهایی-آلفا-خلسه-حالت توجه و تمرکز ذهنی-مدیتیشن-حس برتر یا هر آنجا که آرامش میگیری.

- واضح و زنده ببین به ان آرزو رسیده ای.

- ببین که لایقش هستی.

- از داشتنش لذت ببر.

- شکر کن و رهایش کن.

- از فضا خارج شو.

 

خلوت شبانه من و آرزوهایم:

هر شب قبل از خواب لیست آروزهایتان برای فردا را مرور کنید. حد اقل 5 آرزو و خواسته قلبی و واقعی خود را یاداشت و تجسم کنید.

 

6- "اهداف" خود را  واقعبینانه نشانه گیری کنید:

 

هدف باید واقعی و بزرگ باشد. باید آنقدر بزرگ باشد که صبح زود از خواب بیدارت کند.

باید آنقدر واقعی و بزرگ باشد که هر بار به آن می اندیشی، ذوق کنی و انگیزه اقدام و عمل بگیری.

هدف باید دقیق واضح و مشخص باشد. باید بتوانی تمام جزییات آن را تجسم و نقاشی کنی.

هدف شما باید تنها چیزی باشد که در ان مقوله میخواهیم بدون شک و قطعی.

اگر گوشه چشمت به چیزی بالاتر از آن باشد، دلیل این انتخاب تو ناباوری به احتمال جذب خواسته واقعی خود است. این یعنی ناباوری به عملکرد سیستم خلق آرزوها و ناباوری یعنی باور مخالف آن.

باید برای اهداف خود زمان دقیق رسیدن مشخص کنید. زمان دریافت سفارش شما ربطی به توان شما و یا بزرگی خواسته تان ندارد چون خداوند برایش بزرگی و محدودیت معنی ندارد.

پس زیاد و زود بخواه. بهترین و بزرگترین را بخواه.

هدف باید در زمان حال ولی سررسید داشته باشد. مثال: من   200 میلیون دارم ولی 8 ماه دیگر!!! 

هدف بزرگ بهتر است قابلیت تفکیک داشته باشد. تا قادر باشید ان را به مقادیر و زمانهای کوچکتر تقسیم کنید.

مکتوب کردن اهداف تحقق یافتن ان را قطعی میکند. اهداف و خواسته های خود را نوشته و به همراه داشته باشید و مرتب چک کنید.  شاید تو رسیدی.... متوجه نیستی.

 

7- "اقدام و عمل"؛ همین الان اولین اقدامت چیه؟

 

اگر به همه موارد بالا عمل کرده باشی راز بزرگی بر شما عیان خواهد شد و ان اینکه هدف نیز با همان سرعت شما به سمت شما میاید. و هر روز شاهد معجزه ای جدید در زندگی خواهید بود. کسایی به شما رو میکنند و حوادثی برایتان پیش میاید که مسیر زندگیتان به کل تغییر میکند. شما فقط باید بخواهید و بلندشوید تا دم در برید کاینات ان را برایتان مهیا کردهاند. اقدامات شما به همین اندازه ساده است اما بسیار حیاتی. اولین اقدامی که الان به ذهنت میرسد چیست؟ همان را انجام بده. همیشه کار خوب خودت را انجام بده. هر چیزی که فکر میکنی  تو را میتواند کمی به هدفت نزدیکتر کند همان کافی است. کار دیگری لازم نیست. هیچکدام از افراد موفق از ابتدا نمیدانستند چطور باید آن کار بزرگ را انجام دهند. هیچ فوتبالیست بزرگی قبل از بازی نمیداند دقیقا در زمین چکار باید بکند. کافی است هر لحظه اقدامی که فکر میکند ممکن است به گل ختم شود را انجام دهند. او شاید صدها بار به همین روش عمل کند و تیمشان شکست هم بخورد ولی باز به همین شیوه عمل خواهد کرد. کار دیگری نمیتوان کرد.

 

7+1- "شکر نعمت"، نعمتت افزون کند:

 

شکر گزاری یک اصل در جذب و کسب موفقیت است. شما آدم موفق نمی بینید مگر شکرگزار موفقیت های خود باشد.

شکرگزاری احساس انگیزشی بسیار قدرتمندی برای ادامه مسیر موفقیت در شما ایجاد می کند.

همیشه قدر آنچه دارید، هر چه هست و آنچه به دست می آورید را بدانید و شکر گذار آنها باشید.

لیستی از آنچه باید شکر گزارش باشید تهیه کنید.

اگر لیست شما کوتاه شد، بدان تو از دارایی های با ارزشت ناآگاهی. بیشتر فکر کن. دوباره به خودت و اطرافت نگاهی بانداز. شاید چیزهای که تو کوچک و کم ارزش میدانی برای کسی در دوردست "بزرگترین آرزو" باشد مثل داشتن یک جفت کفش ورزشی معمولی، پس شکرش را بجای آور تا بیشتر بدست آوری.

هر روز اولین کارت بعد از بیداری و آخرین کارت قبل از خواب شکرگزاری باشد تا حس رضایت و سعادت را لمس کنی.

 

در پایان،  موفقیت به همین سادگی است، به شرطی که همین کارهای ساده را تکرار کنید و تا دستیابی به نتیجه موردعلاقه رهایش نکنید، تا به تدریج به عادت بدل شود.

لطفا این مقاله را اگر مفید و جالب میبینید، به دوستاتان معرفی کنید.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان

سودابه وارسته در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

سلام خدمت استاد توانا من واقعا نمیدونم با کمک از چه واژهایی این حس عالی و شور وشوق درونم رو براتون توصیف کنم من دکتری قبول شدم و با تمام وجودم ایمان دارم که مصاحبه رو هم موفقیت آمیز سپری میکنم . من به مدت 4 ماه که با درسهای خوبتون آشنا شدم درسهاتون واقعا جان دوباره ای به من دادند و انگیزه منو برای رسیدن و در آغوش گرفتن رویاهام هزاربرابر کرده . ممنون که از شما

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

چه خبر خوبی. تبریک میگم. این خیلی عالیه که در کنار درس و مشق علم درس زندگی هم بخونیم. ما نیومدیم تو این دنیا یه کارهایی بکنیم و بریم. ما امدیم شاهکار زندگی کینم. ما امدیم بهترینها رو دور خودمون داشته باشیم. خبر خوبی برات دارم تو در مصاحبه براحتی قبول شدی.

منیر عرب صفری در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام به استاد گرامی این فوق العاده بود ممنونم

ziba mojiri در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۱ ۰

سلام و خداقوت به شما استاد عزیز وگرامی .
واقعا این مقالتون بی نظیر و عالی بود

نسیم سلام در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

با سلام ، استاد مقالاتتان هر کدام گوشه ای از تردیدات من را برطرف میکنه و مرا بسیار به طرف رویاهام سوق میده ، من لایق بهترینام. خدایا شکرت

فریبا در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام استاد این مقاله هم مثل درسها و مقاله های دیگتون عالی .سپاااااااس از زحمات و وجودتون مرسییییی

طلیعه نقدی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

ممنون که هستین ...

نرم افزار موبایل “ راز موفقیت ”

اپلیکیشن موبایل (آندروید) برای راحتی کاربران سایت و سوپر گروه استاد جولایی را از اینجا دانلود کنید.

** ارزش واقعی این پکیج 30000 تومان میباشد**
 ** ارزش واقعی  این پکیج 30000 تومان میباشد**

دو جلسه از دوره "اسرار ناگفته قانون جذب" (رایگان) + 10 کتاب پرفروش (2017) حوزه موفقیت (رایگان)

دریافت بصورت رایگان
google-site-verification: google8c33fceebbf75d7d.html

پادکست ها

دانلود-رایگان-فیلم-ماورای-راز

دانلود-رایگان-فیلم-ماورای-راز

فیم راز - دانلود رایگان

فیم راز - دانلود رایگان

قانون جذب چیست؟

قانون جذب چیست؟

درباره ما بیشتر بدانید

تنها هدف "راز موفقیت دات کام"، کمک به عزیزانی است که عزم خود را جزم کرده‌ باشند که به گونه‌ای دیگر و در خور شان و منزلت ایرانی زندگی کنند. هدف ما تنها کمک به کسانی است که تصمیم جدی گرفته باشند تا "کالبد روانی" خود را در رودخانه پر تلاطم "آگاهی و واقع بینی" شستشو دهند و غبای فرسوده "زنده‌ مانی" را بدرآورده و لباس فاخر زربافت "زندگانی" بپوشند.

ادامه مطلب

لینک های مهم