چگونه آهنربای پول و ثروت شوم ؟ (درس8)

تعداد امتیاز: 1

چکیده محصول :

انتشار : 1395/11/03 39 نظر 2,339 بازدید

در کارگاه انلاین اخیر متوجه شدیم که از بین 3000 نفر شرکت کننده تقریبا 95% مشکل مشترکی دارند. مشکل همه انها این بود که تصور میکردند برای جذب ثروت و پول باید حتما سرمایه داشته باشند، باید در کشور خاصی به دنیا امده باشند. باید فرزند فلانی بود. باید پارتی و آشنا داشت. باید همه شرایط و همه عوامل اماده باشد بعد فرد برود و زحمت بکشد و ثروتند بشود. ما در این دوره به دوستان ثابت کردیم که همه چیز با یک باور منفی مخفی آغاز میشود. مادر این محصول آموزشی به شما هم ثابت میکنیم که 33 باور محدود کننده در شما هست که ذهن شما را فلج کرده.

چگونه آهنربای پول و ثروت شوم ؟ (درس8)

چگونه آهنربای پول و ثروت شوم؟

 کارگاه آنلاین اسرار ناگفته قانون جذب (جلسه 8)

 

سایت  RazeMovafaghiat.com تقدیم می‌کند

 

دوره-انلاین-اسرار-قانون-جذب-جولایی

درود بر شما خوبان و شرکت کننده گان در دوره آنلاین اسرار ناگفته قانون جذب.

من محمود جولایی هستم، مدیر سایت "RazeMovafaghiat.com" و اپلیکیشن موبایل "راز موفقیت".

مثل همیشه توصیه می‌کنم کتاب "رازها و نیازهای موفقیت ایرانی" را از طریق سایت انتشاراتی نگاه و یا سایت ما تهیه و حتما مطالعه کنید.

کتاب-رازها-و-نیازهای-موفقیت-ایرانی-جولایی

خوشحالم فرصت دیگری پیش آمده تا برای یک موضوع کاربردی متفاوت دیگر در خدمت شما باشم.

امیدوارم مطالب و ایده‌هایی که در اینجا مطرح می‌شود همانطور که توانسته به من و هزاران نفر دیگر کمک کند، برای شما نیز موثر و مفید باشد.

من باور دارم، تو بعد از طی این دوره بی نظیر فردی خواهی شد که به هر کاری دست میزنی از آن سربلند و پیروز و موفق بیرون خواهی آمد و بعد از دوره خواهی آموخت که چرا تا قبل از این در حسرت تحقق رویاهایت بودی. تو بعد از این دوره فردی شاد و راضی و شکرگزار خواهی شد که از زندگی پر معنای خود غرق در رویاهای خویش لذت می بری.

پس لطفا گذشته خود و اتفاقات مختلف مربوط به اکنون خود را فراموش کن و پرتوان و پر انگیزه دوره قانون جذب را با امید و عشق به خداوند ادامه بده.

بدان که این خواست خداوند بوده که تو اکنون این مطالب را میخوانی...

 

دوره-آنلاین-اسرار-ناگفته-قانون-جذب-جولایی

 

درس 8 "چرا من پول و ثروت جذب نمی‌کنم؟"

سلام دوست جادویی من

حالتان چطور است ؟

قبل از هر چیز بابت ایمیل‌ها و نظرات بسیار زیبای‌تان در شبکه‌های اجتماعی و سایت نهایت تشکر و قدردانی را دارم. هرگز تصور نمی‌کردم در عرض دو روز اینقدر دوستان مشتاق و علاقمند پیام بدهند و بدون تصمیم قبلی بطور خودجوش سوپر گروه "شرکت کنندگان در دوره اسرار ناگفته قانون جذب" تشکیل بشه و تا به امروز 2800  نفر آدم عاشق مباحث موفقیت و قانون جذب در یک جا دور هم جمع بشوند:

لطفا جلسه هشتم را نیز با ما باشید.

 

من، مطلب جلسه هفتم را دانلود کرده، خوانده و تمرینات را انجام داده‌ام.                         
                                                                                          امضا

اگر چنانچه هنوز درس هفتم را نخوانده اید. لطفا حتما این کار را انجام دهید. برای تهیه درس هفتم اینجا کلیک کنید.                                         

             

دوره-انلاین-جولایی

  خبر خیلی خوب:

         این درس نیز شامل دو فایل صوتی قدرتمند از توضیحات استاد  میباشد. 

         این درس همچنین فایل قدرتمندترین عبارات تاکبدی جهان را به همراه دارد.

         آیا این شگفت انگیز نیست؟؟؟

         بله همه اینها علاوه بر فایل اصلی متن درس و تمرینات است.

       شما تصادفی اینجا نیستید. شما همه اینها را جذب کردید و سرمایه گذاری شما برای این درس

       تنها 13000ت هست. لطفا این فرصت طلایی را ببینید و استفاده کنید.

 

     

آیا دوست دارین تبدیل به آهن ربای پول بشید؟

اگر جواب شما مثبت هست، این خیلی عالیه!

من این باور رو در مورد شما عزیزی که این متن رو دارید میخونید دارم که شما لیاقت و استحقاق و اشتیاق این رو دارید که تبدیل به قدرتمندترین آهن ربای پول در جهان بشین و در فراوانی و برکت زندگی کنین.

در درس هفت دیدیم که اکثر افراد با داشتن باورهای منفی در ذهن خودشون، در واقع از یکطرف پول و ثروت رو میخوان و از طرف دیگه اونو از زندگیشون دور میکنند.

درواقع هر لحظه برگ سفارشی ارسال میکنند اما زیر این درخواست مهر ثابتی در تمام برگ سفارشات خورده که "من علاقه ای به دریافت پول و ثروت ندارم!!!"

هم میخواهند و بسیار هم شاید تحت فشار باشند و بسیار هم به زبان بیارند، اما متاسفانه چون باور ذهنیشون خلاف خواست ظاهریشون هست دریافت نخواهند کرد.

فردی را که "باور" و "خواست" انها متفاوت است را من به فردی تشبیه میکنم که در اتومبیلش نشسته و هدف و مقصدی نیز ظاهرا دارد اما از یک طرف محکم پدال گاز را فشار میدهد و از طرف دیگه پدال کلاچ را نیز فشرده است. ماشین گاز میخورد. دور موتور بالا میرود. فرد تصور میکند همه کار لازم برای حرکت را انجام داده؛ اما هیچ حرکتی صورت نمیگیرد. فرد شکایت دارد که چرا من که تمام کارهای لازم را درست انجام میدهم، نتیجه نمیگیرم و حرکتی در جهت اهدافم ندارم.

در درس هفت به شما ثابت شد که بسیاری از ما برخلاف چیزی که میگیم، در دوره ای از کودکی و یا بزرگسالی تصمیم گرفتیم و باور کردیم، پول و ثروت جذب نکنیم.

 

گفتیم عموما دو دلیل برای عدم جذب ثروت وجود دارد:
 اول، خود را به اندازه خاص و مشخصی، یعنی رقم خاصی شایسته و لایق میدانیم و همانقدر هم جذب میکنیم.
دوم، ماهیت پول و ثروت را مناسب داشتن و جذب نمیدانیم، یعنی دوست نداریم ثروتمند باشیم.

 

ما در این درس ذهن شما را به سمتی می بریم که باورهای خوب و ثروت ساز را در ذهن شما جایگزین باورهای مخرب و ضد ثروت قبلی کنیم. یعنی به شما روش درست رانندگی را میاموزیم. یعنی شما به ارامی پا از روی کلاچ و ترمز برخواهید داشت و ماشین پولسازی شما نیز در مسیر سرزمین رویاهایتان حرکت خواهد کرد.

 

خبر خوبی برایت دارم. حتی اگر تمام عمرت را تا الان در این آرزو بودی و سالها هم تلاش کردی ولی به ثروت و فراوانی نرسیدی، مهم نیست! گذشته واقعا مهم نیست! مهم اینه الان تصمیم گرفتی تا بر اساس یک نقشه راه این هدف رو دنبال کنی. مهم اینه از شرایط کنونی راضی نیستی و قصد تغییر اونو داری. مهم اینه در قطاری سوار شدی که شما را به ایستگاه 21 خواهد برد و در آنجا شما رویاهای خود را در آغوش خواهی گرفت.  

 

پس اگر واقعا می خواهید در فراوانی زندگی کنید. این باور را در خود تقویت کنید که:

من نیز میتوانم در ثروت، سلامتی و فراوانی زندگی رویایی خودم را ادامه دهم.

 

محدودیدت را از ذهن خود دور کنید، چراکه هیچ محدودیتی برای خداوند وجود ندارد. هیچ محدودیتی در منابع ثروت در جهان مفهوم ندارد. انچه هست در ذهن تو ایجاد و بست و باور شده و بیرون از ذهن تو فروانی است و وفور نعمات الاهی.

 

دوست من باور محدود کننده از انجا در ذهن تو شکل گرفته که تصور میکنید، منابع ثروت در جهان عدد و رقم مشخص و محدودی است و اگر گروهی مقداری بیشتر را بخود جذب کنند، حتما در جایی دیگر سهم گروهی دیگر کاهش خواهد یافت.

این باور مخفی ترین و مخربترین باور و مانع جذب ثروت و فراوانی است.

دوستانم منابع مالی در این جهان به هیچ وجه محدود نیست. یک لحظه فکرشو بکن، شاید تولید نفت و استخراج طلا کاهش یافته باشه، اما چقدر منبع جدید جایگزین یافت شده؟ هیچ میدونید ما فلزات و مواد و عناصر بسیار گرانتر از طلا هم داریم.

هیچوقت به این فکر کردین که امروز اینترنت و کسب و کارهای مرتبط با شبکه های اجتماعی در جهان درامدهای نجومی بسیار بیشتر از نفت و طلا در 100 سال گذشته برای مردم امروز ایجاد کردند. ایا میدانید ما 20 سال پیش این باور رو نداشتیم که با استفاده از یک گوشی و یک برنامه ساده موبایل به نام تلگرام میتونیم امروز در خانه خودمون نشسته و حقوق 100 کارمند رو در بیاریم.

 

یکی از دانشجویان دوره 21 جلسه ای قانون جذب من امروز این درامد را برای خودش ایجاد کرده. ایا هنوز هم تصور میکنید، محدودیتی در جهان برای منابع کسب درآمد در اینده خواهد بود؟

شما از کجا میدانید دو سال بعد با این سرعت پیشرفت جهان در عرصه اینترنت، پدیده بسیار متفاوت و جدیدی بوجود نیاید که درآمد صدچندانی نصیب تو نکند؟

 

محدودیتها در ذهن شماست و بیرون از این فضای خود ساخته کمبود و محدودیت معنی ندارد.

 

من در سمیناری در هندوستان بودم. در این سمینار فیلم بسیار جالبی از یک تحقیق بلند مدت دانشگاهی نشان دادند. خلاصه نتایج این مطالعات ثابت می کرد:

تو این تحقیقات ثابت شده که منابع موجود در جهان بی نهایت است اما متاسفانه سهم خواهی هر فرد برخلاف ادعاهای ظاهری عدد و رقم تقیربا ثابتی است.

یعنی اگر همه پولها موجود در دنیا را جمع کنند و ان رو بصورت مساوی بین تمام افراد کره زمین تقسیم کنند، بعداز مدتی باز بیشتر پولها بدست تعداد معدودی از آدمها برمیگردد.

این همان 1 درصد جامعه هستند که اخیرا موسسه خیریه آکسفام در گزارشی اعلام کرد که میزان ثروت یک درصد ثروتمند جهان به زودی به بیش از دارایی کل بقیه مردم جهان خواهد رسید. این تحقیق که با استفاده از آمارهای بانک کردیت سوئیس انجام شده است که مجموع ثروت خانواده ها در سطح جهان درسال 2014 را 263 تریلیون دلار برآورد کرده است.
(توجه داشته باشید که این رقم شامل درآمد نمی شود. رقم مذکور با کسر بدهی ها از میزان دارایی ها به دست آمده است.)

روشن است که میلیاردرهایی مثل بیل گیتس، وارن بافت و مارک زاکربرگ بخشی از این یک درصد را تشکیل می دهند. اما دیگر چه کسانی جزو این یک درصد محسوب می شوند؟

بر اساس آمارهای کردیت سوئیس، 47 میلیون نفر دیگر، در دنیا هستند که میزان دارایی آنها 798 هزار دلار یا بیشتر است.

بیشترین افراد جزو یک درصد ثروتمند جهان در این کشورها زندگی می کنند:

 18 میلیون نفر در آمریکا.
 3.5 میلیون نفر در فرانسه.
 2.9
میلیون نفر در انگلیس.
 2.8
میلیون نفر در آلمان.

2     
کشور نیز در آسیا هستند که بیش از یک میلیون نفر از شهروندان آنها جزو یک درصد ثروتمند دنیا هستند:

ژاپن با 4 میلیون نفر.
چین با 1.6 میلیون نفر.

کشوری که نسبت به جمعیت خود بیشترین درصد ثروتمندان جزو یک درصد را در خود جای داده، سوئیس است.

از هر 10 سوئیسی، یک نفر یعنی 800 هزار نفر از 8 میلیون نفر جزو یک درصد ثروتمند دنیا هستند.

 

شاید بپرسید چرا پول به این شکل به ظاهر نا عادلانه تقسیم شده؟

چون ما علاوه بر باورهای شخصی و فردی باورهای جمعی و گروهی مشترک نیز داریم. مثل باورهای فرهنگی، قومیتی، ملی و مذهبی.

هرکدام از ما آمیزه ای از این باورها را در خود شخصی کردیم و بر اساس انها به یک معجون تبدیل شدیم که از هر چیزی بخشی را بپذیرفتیم و بعد این باورها در آمیزش با هم باورهای جدید و انها نیز در ترکیب با هم هزاران باور خاص و شخصی را در ما شکل داده اند.

تقسمیات جغرافیایی باورهای ما، موجب تقسم ثروت در این سیاره زیبا شده است. به امار بالا توجه کنید، نه آب و هوا و نه شرایط محیطی و بیرونی عامل تایین کننده نیستند.

دوست عزیز ما در درس هفت آموختیم چه افکاری را باید در خود رشد و گسترش بدیم تا فقیر بمانیم!!!

اما در این درس به شما خواهیم اموخت چه افکار و باورهایی را در خودتون رشد و گسترش بدین تا ثروتمند بمانید!!!

 

شاید باز بپرسید پس علت اصلی جذب بهتر و بیشتر در عده معدود یک درصدی چیست؟

دلیل جذب ثروت و پول بیشتر در همه جهان و بین همه مردم با همه تفاوتهای باوری تنها میزان و کیفیت حس خوب داشتن از فراوانی و ثروت است. این باور که پول خوب است و به وفور در اطراف من وجود دارد و من لایق فروانی هستم و از داشتن بیشتر، احساس بسیار خوبی در خود حس میکنم، باعث میشود ثروت و فراوانی بیشتری را  بسمت خودتان جذب کنید.

 

ایا درس هفت را مطالعه کردید؟

ما در درس هفت اموختیم چطور میتوان پول جذب نکرد.  به عکس زیر توجه کنید.  

افرادی که افکار منفی و باورهای محدود کننده ای دارند در واقع مثل این اقا چتری بر سر خود گرفته اند تا باران رحمت الاهی بر سر آنها نبارد. افکار منفی ضد پول بهترین ابزار برای دور کردن ثروت و فراوانی است.

 

ایا باورها و عبارات تاکیدی منفی درونی مخفی خود را در مورد پول و ثروت یافتید؟

اگر هنوز این کار را نکردید، لطفا همین الان ادامه مطلب را رها کنید و حتما درس هفت را تهیه و تمرینات آن را انجام دهید.

درس هفت را تنها برای جذب پول فرض نکنید درس هفت را برای سایر افکار منفی و عبارات تاکیدی منفی در خود نیز بکاربرید.

گفتیم هرکسی یک سری عبارات تاکیدی منفی مخفی شخصی نیز دارد. حتما باید انها را یافته و از خود دور کنید و درست از لحظه خروج آنها از ذهن شماست که جریان پول و ثروت وارد زندگی شما خواهد شد.

 

ما به درس 8 از این دوره بی نظیر رسیدیم. 

من باور دارم که از این دوره تا کنون لذت بردین.

 دوست خوب من امیداوارم مطالب درس هفتم چشمان شما را باز کرده باشه.

متوجه شدین که چه افکاری شما را از پولدار واقعی شدن  باز می­داره.

 

الان زمانش رسیده تا تبدیل به آهن ربای پول بشید.

امروز، دو درس در یک درس داریم، دو درس بسیار بسیارشگفت انگیز، کاربردی و معجز رو برای تبدیل شدن به آهن ربای پول را اینجا به شما ارائه خواهم داد.

اگر آماده تغییر ذهنی به سمت قدرتمندترین جذاب پول و ثروت هستید، ادامه این درس را با دقت و تمرکز بیشتری تهیه کرده و تمرینات معجز اون رو برای من ارسال کنید.

دوستانم این یک پیام تبلیغاتی نیست. امروز در سرتاسر جهان موفقیت را تدریس میکنند. امروز همه ما میدانیم که برای موفقیت مالی باید ابتدا باورهای درون را تغییر داد و بعد فرمول جذب را آموخت و دیگر کار تمام است.

 • هیچ کسی قادر نخواهد بود جلودار شما باشد.
 • ثروت مثل بهمن بطور ناگهانی شما را در خود خواهد گرفت.
 • تنها در ان صورت شما براحتی قادر به جذب پول خواهید بود.
 • تنمها در آن صورت به هرچه دست زنید طلا میشود.
 • تنها در ان صورت دیگر لازم نیست برای پول خیلی زیاد، خیلی زیاد و خیلی سخت کار بکنید.
 • تنها در آن صورت شما میتوانید زندگی خودتان و هزاران نفر دیگر را در سایه رحمت خداوند زیبا سازید.

 

شما پول میشوید و پول شما میشود. ایده های شما همه به رنگ طلا در میاید. همه به دنبال توصیه های شما سرمایه گذاری میکنند و شما به قدرتمندترین هنربای جذب ثروت در جهان بدل میشوید.

 

ایا این شگفت انگیز نیست؟ ایا این همان چیزی نیست که تو عزیز خدا لایق و شایسته آنی؟

 

لطفا ، در زمان خرید و دانلود شکیبا باشید و تنها در صورتی مشکلی در دانلود پیش آمد نگران نباشید. لینک دانلود برای همیشه در پروفایل شما محفوظ خواهد ماند. با ارامش روی نام خودتان در بالای صفحه کلیک کنید و به پروفایل خودتان بروید و مجددا دانلود کنید. اگر باز مشکلی داشتید. از طریق شماره تلگرام 09123363718 پیام بدین تا در اولین فرصت فایل برای شما ارسال شود.

همچنین دوستانی که قادر به تهیه درسها و محصولات از طریق سایت نیستند ، میتوانند از طریق همان شماره پیام بدن و بعد از واریز هزینه ، درسها و فایلهای صوتی را براحتی از طریق تلگرام و یا واتسپ و ... دریافت کنند. در صورتی هم که سوالی در این رابطه داشتند مستقیم و با کلیک بر اینجا مطرح کنند.

 

  

 

 

با انگیزه و عالی بمانید.

لطفا این پست را با دیگران در فیس بوک، توییتر و تلگرام و ... به اشتراک بگذارید، بیایید کمک کنیم تا دوستان بیشتری شغل و کسب و کار جادیی شون رو بدست بیارن و شادی رو خلق کنند. یادتون باشه هر قدر فراوانی بیشتری برای دیگران خلق کنیم، خودمان بیشتر دریافت می­کنیم.

 

        لطفا، همچنان با ما باشید

      سایت راز موفقیت - محمود جولایی

       کانال راز موفقیت

عضو کانال "راز موفقیت" شوید و اگر از خواندن این مطلب لذت بردید، حتما آنرا از طریق لینک شبکه های اجتماعی زیر به اشتراک بگذارید و بدانید که من همیشه منتظر نظرات راه گشایتان در زیر این پست هستم.

 

 

             

سوالات متداول شما بازدیدکنندگان محترم سایت:

 

 • آیا میتوانم این درس را تکی خرید کنم یا باید کل دوره را خرید کنم؟

میدانید که این بسته آموزشی که الان توضیحات آن را مطالعه کردید بخشی از کارگاه آموزشی 21 جلسه ای "اسرار ناگفته قانون جذب" هست. ما این دوره را در کانال و گروه تلگرام راز موفقیت بصورت آنلاین آموزش میدهیم که شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر به "توضیحات دوره آنلاین قانون جذب" مراجعه کنید.

اما با توجه به اینکه هر درس (جلسه) از این دوره با موضوع کاملا مشخص و جداگانه ای طراحی و در سایت قرار گرفته شما به راحتی میتوانید براحتی موضوع مورد علاقه خود را در این 21 جلسه انتخاب و خرید کنید.

 

 • اگر در زمان خرید و پرداخت مشکلی پیش امد، تکلیف چیست؟

شما در هر مرحله با مشکلی مواجه شدید از طریق شماره تلگرام (09121752854) میتونید پیام بدید و یا حتی تماس بگیرید، حتما بلافاصله بصورت آنلاین "خانم شاکری" پیگیری میکنند. (پیگیری انلاین از طریق تلگرام تمام وقت)

 

 • من روش خرید از طریق سایت را بلد نیستم؟ آیا روش خرید راحت تری هست؟

بله شما براحتی میتوانید به شماره 09121752854 پیام داده و هر سوالی در مورد محصول دارید بپرسید. در صورت تمایل به خرید براحتی از طریق رمز دوم کارت پرداخت کنید و بلافاصله محصول را از طریق تلگرام خود دریافت کنید. اگر تلگرام ندارید میتوانید درخواست ارسال پستی و یا ایمیل و یا واتساپ و ... را داشته باشید.

 

 • من رمز دوم ندارم و یا قادر به خرید انلاین نیستم!

شما براحتی میتوانید از طریق عابر بانک رمز دوم خود را دریافت کنید. با رمز دوم و شماره کارت و تاریخ اعتباری و CV2 که روی کارت بانکی شما حک شده بعد از کلیک روی "خرید دانلودی محصول" در پایین صفحه محصولات به صفحه پرداخت منتقل میشوید. در صفحه پرداخت شبکه شتاب بانک، با وارد کردن شماره کارت، رمز دوم، تاریخ اعتبار کارت و CV2 شما کار خرید را براحتی به اتمام میرسایند. 

اما اگر الان رمز دوم ندارید و یا میخواهید براحتی به روش "کارت به کارت" اقدام کنید لطفا مبلغ را به شماره کارت : 2707-0985-0711-6396 بانک سرمایه به نام محمود جولایی واریز کنید و به تلگرام خانم شاکری (09121752854) پیام داده و فایل و یا کتاب خود را دریافت کنید.

 

 • اگر در زمان دانلود مشکلی پیش امد:

لینک دانلود از طریق ایمیل برای شما ارسال میشود. همچنین در پروفایل شخصی شما (روی اسم خودتون در بالای صفحه کلیک کنید) در قسمت "سفارشهای من" لینکهای محصولاتی که شما از این سایت خریداری کنید برای همیشه محفوظ است. هر موقع دوست داشتید، میتوانید فایلهای خود را مجددا دانلود کنید.

اگر با خرید از سایت مشکل دارید و یا خرید کردید و لینک دانلود را پیدا نمیکنید و یا صفحه دانلود محصول بسته شده شما براحتی میتوانید از طریق تلگرام مدیر فروش (خانم شاکری) 09121752854 پیگیری کنید. محصول بلافاصله برای شما در تلگرام و یا هر روشی شما درخواست کنید بریتان ارسال میشود. 

 

 • اگر امکان دانلود و یا خرید از سایت نداشتم ؟

شما میتونید از طریق شماره تلگرام (09121752854) تقاضا کنید تا محصول با هر روشی شما راحت هستید ارسال شود. برای پرداخت هم هر جور شما راحت باشید، از طریق لینک پرداخت انلان در تلگرام و یا کارت به کارت میتونید پرداخت کنید.

 

 • حجم و فرمت فایلها چطور است؟

حجم فایلها بسیار فشرده شده تا مشکل دانلود نباشد. فرمت تمام فایلهای صوتی MP3 میباشد تا در هر دستگاهی و حتی ضبط همه اتوموبیل ها و یا گوشی های قابل استفاده باشد. فایلهای متنی بصورت PDF میباشد تا در همه گوشی ها، تبلت ها و کامپیوترها قابل استفاده باشد. در صورتی که در گوشی خود برنامه PDF  خوان ندارید از بازار و یا اپل استور میتوانید تهیه کنید. اما توصیه میشود برنامه PDF LIT را بخاطر حجم کم و سرعت بالا تهیه کنید. 

 

 • من میتونم با خود استاد جولایی سوال خودمو در مورد این محصول بپرسم؟

بله شما هر سوالی مرتبط با این محصول داشتید میتوانید از طریق شماره تلگرام (09123363718) بپرسید. (لطفا فقط بصورت پیام تلگرام و کوتاه مطرح کنید.)

خرید محصول چگونه آهنربای پول و ثروت شوم ؟ (درس8)

با خرید دانلودی این محصول:

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

افزودن به لیست آرزوها

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان

nilu Far در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من نیلوفرعاشق پول هستم و پول عاشق من است .پول به اسانی و بدون تلاش به سوی من جریان دارد.من درفراوانی کامل هستم و از فراوانی در خودم و اطرافیانم شاد و خوشحالم .من اهنروبای قوی پول بر روی زمینم. مچکرم کائنات

منیره حشمتی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام استاد عزیز
من این درس رو بارها و بارها خوندم و هنوزم گاهی به این درس رجوع میکنم تا عبارات تاکیدی جذب پول و ثروت ملکه ذهنم بشه
این درس فوق العادست و با تمرین و تکرار تمام این جملات میشه نتایج باورنکردنی بدست آورد.
هر وقت که درس 8 رو میخونم حس بسیار خوبی بهم دست میده خیلی خوب.
با تمرین تونستم منابع مالی دیگه ای به جز شغلم بدست بیاورم. و ی چیز دیگه، از وقتی شروع به دریافت هدیه های دیگران کردم جریان پول تو زندگیم بیشتر شده و این خیلی عالیه.
استاد واقعا ممنون شما هستیم. خوب باشید و شاد.

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر شما.

از لطف و خوبیتون سپاس فراوان دارم. مرسی که تقریبا همه مقالات رو خوندین و نظرات ارزشمندتونو با دیگر اعضای سایت به اشتراک میگذارید. لطفا همچنان با ما باشید.

منیره حشمتی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من منیره عاشق پول هستم و پول عاشق من است. پول به آسانی و بدون تلاش به سوی من جریان دارد. من در فراوانی کامل هستم و از فراوانی در خودم و اطرافیانم شاد و خوشحالم. من آهنربای قوی پول بر روی زمینم.
شکرت خدای مهربونم، شکرت
مرسی کائنات

سمیه رسولی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من سمیه عاشق پول هستم و پول عاشق من است . پول به آسانی و بدون تلاش به سوی من جریان دارد . من در فراوانی کامل هستم و از فراوانی در خودم و اطرافیانم شاد و خوشحالم . من آهنربای پول بر روی زمینم .

ziba mojiri در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام بر استاد عزیز و گرانقدر واقعا درس انرژی بخشیه.من بار دوم بود که متن درس را میخوندم این بار نکاتی را توجه کردم و خوندم که باراول بهش توجه نکرده بودم.سپاس بی نهایت بخاطر دوره بی نظیرتون.
من زیبا عاشق پول هستم و پول عاشق من است. پول به آسانی و بدون تلاش به سوی من جریان دارد.من در فراوانی کامل هستم و از فراوانی در خودم و اطرافیانم شاد و خوشحالم.
من آهنربای قوی پول بر روی زمینم.

esmat shahi در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

من عصمت عاشق پول هستم وپول عاشق من است.پول به آسانی و بدون تلاش به سوی من جریان دارد. من در فراوانی کامل هستم و از فراوانی در خودم و اطرافیانم شاد و خوشحالم.
من آهنربای قوی پول بر روی زمینم

صباح نوذری در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من چند روز بود انگیزه م کم شده بود ولی امروز بالاخره تمومش کردم
من صبا عاشق پول هستم و پول عاشق من است٬پول ب اسانی و بدون تلاش در زندگی من جریان دارد من غرق در فراوانیم من قویترررین اهنربای جذب پول روی زمینننم عااللیم خدا شکرت

صباح نوذری در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

استتاد عااالی بووود عاالی مخخخخخصوصا فایلای صوتی ک همراه درسه وااقعا انرژی و انگیزه میده مممنونم

علی نادری در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰


سلاااااام استاد عزیز..
با تشکر از شما و قدردانی از زحماتتون..
با خوندن این درس از قبل خیلی چیزا تو ذهنم میومد ولی نمیدونستم چه جوری به کار بگیرم..
ولی الان با انگیزه و با قدرت عزمم جزم کردم برای پیروزی...
باز تشکر میکنم...

سپیده ... در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من عاشق پول هستم و پول عاشق من است. پول به آسانی و فراوانی و بدون تلاش به سوی من جریان دارد. من در فراوانی کامل هستم و از فراوانی در خودم و اطرافیانم شاد و خوشحالم. من آهنربای قوی پول بر روی زمینم .

من این محصول را در تاریخ 1395/12/25 خریده ام

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

این دو باور که پول به سختی بدست میاد. و مقدار ثروت در جهان محدود است و من سهم مشخصی دارم. قدرتمندترن باور برای کشتن انگیزه جذب زندنگی خوب و ثروت است. این درس تمام اینگونه باورهای مخدوش و محدود کننده را متلاشی میکند و باورهای جدید انگیزشی را جایگزین میکند. برای اینکه ذهن و ضمیرتان به قدرتمندترین آهنربای ثروت در جهان بدل شود توصیه میکنم حتما از فایل خود هیپنوتیزم عمیق جذب ثروت و پول استفاده کنید. موفقیت در همین نزدیکیهاست.

زینب موسوی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من زینب عاشق پول هستم و پول عاشق من است. پول به آسانی و بدون تلاش به سوی من جریان دارد.من در فراوانی کامل هستم و ازفراوانی در خودم و اطرافیانم شاد و خوشحالم. من آهنربای قوی پول بر روی زمینم.

منیر عرب صفری در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام استاد الان داشتم کانال و مبخوندم دیدم که نظر منو گذاشتین تو کانال چه قدر ذوق زده شدم خیلیییییییییییی امسال حس خوبی دارم هر جا میرم هر کاری میکنم حس میکنم چندین پله به ارروهام نزدیکتر شدم حتی چند روز پیش که تو بانک سر مایه گذاری کردم ناخوداگاه با خودم گفتم ان شالله به زودی پولهای بیشتری رو جذب میکنم برای خرید ویلام و ماشین دوست داشتنیم و احساسم واقعا عالیه از اون روز هر وقت فکر مثبت میکنم فورا جذبش کنم این فوق العاده اس واقعا نمیدونم چه جوری بیان کنم فقط خدا رو شکر میکنم و از شما متشکرم خدا جوننننننننمممم شکرتتتتتتت استاددد ممنونمممم

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

خیلی عالیه. شما زیباترین احساسات خود را بیان کردید و من خوشحالم این درس اینقدر تاثیر گذار بوده.

Sheyda Khosravi در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من شیدا عاشق پول هستم و پول عاشق من است.پول به آسانی و بدون تلاش به سوی من جریان دارد.من در فراوانی کامل هستم و از فراوانی در خودم و اطرافیانم شاد و خوشحالم.
من آهنربای قوی پول بر روی زمینم.
متشکرم کائنات..

سودابه وارسته در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

وااااااااای عالی بود استادجولایی عزیز خدا قوت ... این درس مخصوص من بود که قبلا در مورد پول باورهای غلط پنهانی داشتم الان با قدرت و ایمان حقیقی خزانه کل جهان رو جذب خودم کردم پول به وفور برای من از هر راهی مهیاست چون من سودی جون للیق و استحقاق و شایسته توانگری و دولتمندی بودم و هستم و خواهم بود ....تا ابد و آباد ثروت وبرکت عاشقانه دنبال منه

من این محصول را در تاریخ 1395/11/23 خریده ام

bahar moghadam در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

این درس هم مثل بقیه درس های عااااااالی و پر از هیجان بود . امروز که میخواستم این درس رو بخونم و تمرینات رو انجام بدم ، مشکلی برام پیش اومده بود که خیلی نگران و بی حوصله بودم . اما از همون ابتدای درس حالم عوض شد . وااااااقعا شما بی نظرید استاد . من خیلی خوشحالم که عضو گروهتون هستم . بزرگترین شکار من آشنایی با شما گروهتون بود . اقای دکتر جولایی عزیز ازتون ممنونم .

من این محصول را در تاریخ 1395/11/28 خریده ام

bahar moghadam در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من بهاره عاشق پول هستم و پول عاشق من است . من در فراوانی کامل هستم . پول به اسانی و بدون تلاش به سوی من جریان دارد . من از فراوانی خودم و اطرافیانم شاد و خوشحالم . من آهنربای قوی پول بر روی زمین هستم .

من این محصول را در تاریخ 1395/11/28 خریده ام

نسیم سلام در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من نسیم عاشق پول هستم و پول هم عاشق من است . پول به آسانی و بدون تلاش بسوی من حریان دارد . من آهن ربای جذب پولم .من در فراوانی هستم و خیلی خوشحالم و احساس بسیار خوبی دارم که جاذب پول هستم .

من این محصول را در تاریخ 1395/11/23 خریده ام

معصومه کامل در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من معصومه عاشق پول هستم و پول عاشق من است پول به آسانی و بدون تلاش به سوی من جریان دارد. من در فراوانی کامل هستم و از فراوانی در خودم و اطرافیانم شاد و خوشحالم. من آهنربای قوی پول در روی زمینم.

من این محصول را در تاریخ 1395/11/09 خریده ام

مهری نوری در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من مهری عاشق پول هستم و پول هم عاشق من است پول به اسانی و بدون تلاش به سوی من جریان دارد من در فراوانی کامل بسر میبرم و از فراوانی در خودم و اطرافیانم شاد و خوشحالم من اهن ربای قوی جذب پول هستم

من این محصول را در تاریخ 1395/11/06 خریده ام

منیر عرب صفری در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من منیر صفرق عاشق پول هستم و پول عاشق من است پول به اسانی و بدون تلاش به سوی من جریان دارد من در فراوانی کامل هستم و از فراوانی خود و اط افیانم شادو خوشحالم من اهنربای قوی پول بر روی زمینم

masi safarniya در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من عاشق پول هستم و پول عاشق من است پول به آسانی و بدون تلاش به سوی من جریان دارد . من در فراوانی کامل هستم و از فراوانی در خودم و اطرافیانم شاد و خوشحالم. من آهنربای قوی پول بر روی زمینم.

Maryam Sorami در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من مریم عاشق پول هستم و پول عاشق من است پول به آسانی و بدون تلاش به سوی من جریان دارد من در فراوانی کامل هستم و از فراوانی در خودم و اطرافیانم شاد و خوشحالم من آهنربای قوی پول بر روی زمینم
من از امروز تکنیک های پنج مرحله ای گام های عملی برای اینکه ارتعاشات آهن ربای پول را سریعا'' بالا ببرم را بکار میگیرم من سلطان زندگی خود هستم چون من لایق و شایسته ثروت و فراوانی هستم من خداوند و کائنات را در زندگی ام دارم و این برای خلق فراوانی کافی است.
من قدرتمندین آهنربای جذب پول و ثروت در جهان هستم

من این محصول را در تاریخ 1395/11/06 خریده ام

مریم موسوی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من عاشق پول هستم و پول عاشق من است . پول به اسانی و بدون تلاش به سمت من جریان دارد. من در فراوانی کامل هستم و از فراوانی در خود و اطرافیانم شاد و خوشحالم . من آهنربای قوی پول بر روی زمینم

من این محصول را در تاریخ 1395/11/06 خریده ام

ندا در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من ندا عاشق پول هستم و پول عاشق من است..پول به وفور در اطراف من وجود دارد.من اهنربای جذب پول هستم.

من این محصول را در تاریخ 1395/11/08 خریده ام

مجتبی زمانی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام و درود خدا بر شما استاد عزیز
معجزه است در هشتم.
دستتون طلا
هر چه از خوبیت درس هشت بگم کم گفتم.
من هم اکنون دارای تمام ثروت عالمم.
من عاشق پولم
من لایق داشتن همه پولهای دنیام.
خدایا مهربان شکرت.
استاد عزیز متشکرم

من این محصول را در تاریخ 1395/11/10 خریده ام

Nahid Heidary در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود فراوان به استاد عزیز,درس هشت بسیار عالیست,من با پیش رفتن هر درس موفقیت های زیادی نصیبم شده,هر درس برایم شکاری بوده و مطمعنم که با انجام تمرینات سود زیادی عاید من میشه,,شرکت تو این دوره از قانون جذب بزرگترین سرمایه گذاری بود که من برای زندگیم کردم,,از خدای عزیزم واقعا سپاسگذارم,و همچنین از شما استاد عزیزم ک همچون پدر مهربان تمام تلاشتون رو برای شاگرداتون میکنید تا سرنوشتشون سر فرازی باشه,یه دنیا سپاسگذارم و مطمعن هستم کاینات پاداش چنین لطف بزرگی رو به شما میده,,به امید روزی که همه مردم ایران جذبی فکر کنند و از محدودیت های فکری ازاد شن....

من این محصول را در تاریخ 1395/11/16 خریده ام

Nahid Heidary در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من ناهید عاشق پول هستم و پول عاشق من است,پول به اسانی و بدون تلاش به سوی من جریان دارد.من در فراوانی کامل هستم و از فراوانی در خودم و اطرافیانم شاد و خوشحالم. من اهن ربای قوی پول بر روی زمینم

من این محصول را در تاریخ 1395/11/16 خریده ام

mahdi madadkon در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام و ارادت خدمت استاد جولایی عزیز.درس 8 هممثل درس های قبلی بسیار زیبا و مفید و اثر بخش.همیشه خدارو شکر میکنم که در مسیری به این زیبایی به واسطه استاد برجسته ایی مثل شما قرار گرفتم.من از همین الان خودمرو غرق در نعمات الهی میبینم و هیچ کمبودی در زندگی احساس نمیکنم.زندگی زیباست.

من این محصول را در تاریخ 1395/11/06 خریده ام

mahdi madadkon در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من مهدی عاشق پول هستم و پول عاشق من است.پول به آسانی و بدون تلاش به سمت من جریان دارد.من در فراوانی کامل هستم و از فراوانی در خودم و اطرافیانم شاد و خوشحالم.من آهنربای قوی پول بر روی زمینم.

من این محصول را در تاریخ 1395/11/06 خریده ام

mahdi madadkon در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام و عرض ادب خدمت استاد محترم .الان دارم درس هشت رو میخونم به قدری منو میخکوب کرده و جذابه این درس که قابل توصیف نیست.از موقعی خریدمش به خودم گفتم موقعی شروع کن به خوندن این درس که بدونی مجبور نیستی رهاش کنی و الان واقعا آدم رو جذب خوندن و نوت برداری میکنه.واقعا مفید و پر باره.ممنونم از زحمات شما استاد عزیز.

من این محصول را در تاریخ 1395/11/06 خریده ام

افسانه ذکریایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام...با خواندن این درس یه باور پنهون شدم رو پیدا کردم و از ثروتمندن بودن دیگران از درون احساس شادی میکنم زیرا من هم لایق بهترینا هستم پول ب اسانی و ساده بدست میاد اگه اون اتفاق برای ثردتمند شدن دیگران افتاد برای من هم خواهد افتاد و دیگه با دیدن یه ثروتمند حسادت نمیکنم و خوشحال میشم چون کائنات میخاد بهم نشون بده و من هم با باور غلط ردش نمیکنم

مرجان شمس عالم در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

این درس فوق العاده س و تاثیرش شگرفه ومن بعد از خوندنش غرق عشق و خوشی شدم و واقعا ایمان دارم ثروتمند هستم و خدای من میخواد که ثروتمند بشم که با این سایت و گروه و همچین استاد توانمندی آشنا شدم .
خدایم را سپاس به خاطر نشان ددن راه صحیح زندگی کردن
و سپاس تقدیم استاد توانمندم

من این محصول را در تاریخ 1395/11/10 خریده ام

مرجان شمس عالم در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من از ماروز تکنیک پنج مرحله ای گام های عملی برای اینکه ارتعاشات آهن ربای پول را سریعا بالا ببرم را بکار میگیرم .
من سلطان زندگی خودم هستم چون من لایق و شایسته ثروت و فراوانی هستم
من خداوند و کائنات را در زندگیم دارم و این برای خلق فراوانی کافی هست
من مرجان قدرتمندترین آهن ربای جذب ثروت در جهان هستم .پول منو خیلی دوست داره و من در فراوانی کافی و کامل هستم
خداجونم سپاسگزارم خدای مهربونم شکرت

من این محصول را در تاریخ 1395/11/10 خریده ام

مرجان شمس عالم در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

من مرجان عاشق پول هستم و پول عاشق من هست.پول به آسانی و بدون تلاش به سوی من جریان دارد من در فراوانی کامل هستم و از فراوانی در خودم و اطرافیانم شاد و خوشحالم من اهن ربای قوی پول بر روی زمینم

من این محصول را در تاریخ 1395/11/10 خریده ام

fariba Mozaffari در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

من فریبا عاشق پول هستم و پول عاشق من است پول ب اسانی و بدون تلاش ب سوی من. در جریان دارد من در فراوانی کامل هستم واز فراوانی در خودم و اطرافیانم شاد و خوشحالم من اهنربای قوی پول بر روی زمیتم

من این محصول را در تاریخ 1395/11/06 خریده ام

fariba Mozaffari در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود استاد درس 8 فوقالعاده بود سپاسپااااسگزارم هر چی جلوتر میریم احساس و حالم بهتر وبهتر میشه .من فریبا اهنربای قدرتمند پول هستم

من این محصول را در تاریخ 1395/11/06 خریده ام

ندا در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

پول خوب است و به وفور دراطراف من وجود دارد و من احساس فراوانی و ثروت میکنم.
ممنون از استاد جولایی عزیز بابت ارائه درس هشتم.

من این محصول را در تاریخ 1395/11/08 خریده ام

مریم خدادادی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام استاد جولایی
همه درسهایتان عالی است ولی درس هشتم معجزه ی علم شماست
اینقدر عالی بود که من بعد از خواندن عبارات تاکیدی احساس میکردم در فضایی مملو از فراوانی و ثروت الهی دارم انرژی پول و ثروتمندی کسب میکنم از ته دل میگم که واقعا احساسی قوی و شادی برانگیز بودو همش در این فکر بودم در مقابل این همه ثروت و نعمت الهی من نمیتونم مقام شکر الهی رو بجا بیارم از ته قلب و با تمام ذرات وجودم میگفتم خدایا شکرت
دلم میخواست سر به سجده بزارم وتا نفس دارم بگویم الحمدلله استاد دانا از شما هم کمال تشکر رودارم که این درس رو این قدر جذاب و تاثیر گذار طراحی کردید
خدایا من چقدر خوشبختم الحمدلله...الحمدلله...الحمدلله

من این محصول را در تاریخ 1395/11/07 خریده ام

fariba Mozaffari در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود سپاس از زحماتتون بسیار خوشحالم ک درس 8تو سایت قرار گرفت .من اهنربای قدرتمند پول هستم من ثروتمند ترین و صالحترین فرد جهانم.پایدار باشید

من این محصول را در تاریخ 1395/11/06 خریده ام

نرم افزار موبایل “ راز موفقیت ”

اپلیکیشن موبایل (آندروید) برای راحتی کاربران سایت و سوپر گروه استاد جولایی را از اینجا دانلود کنید.

** ارزش واقعی این پکیج 30000 تومان میباشد**
 ** ارزش واقعی این پکیج 30000 تومان میباشد**

دو جلسه از دوره "اسرار ناگفته قانون جذب" (رایگان) + 10 کتاب پرفروش (2017) حوزه موفقیت (رایگان)

دریافت بصورت رایگان
google-site-verification: google8c33fceebbf75d7d.html