رازها و نیازهای موفقیت ایرانی (خرید کتاب استاد جولایی)

تعداد امتیاز: 4

چکیده محصول :

انتشار : 1391/03/10 13 نظر 4,207 بازدید

اما در مسیر زندگی جریان‌های تند و گردابی وجود دارد، باد موافق و مخالف هست و هزاران حادثه پیش‌بینی نشده اتفاق می‌افتد. برخی افراد در دوراهی‌ها نمی‌دانند به کدام سمت بروند. آنها به‌جای حرکت در مسیر هدف‌های خویش، ناخودآگاه تحت شرایط زمانی و محیطی به این سو و آن سو می‌روند. راه‌های مختلفی را بی هدف امتحان می‌کنند، اما نمی‌دانند که برای رسیدن به مقصد، تنها یک راه وجود دارد. فرصت‌های پیش رو مثل مسیرهای میان‌بر می‌تواند شما را زودتر به مقصد برساند. این کتاب همانطور که توانسته زندگی من و هزاران نفر دیگر را تغییر دهد، تضمین میکنم زندگی شما به رویا تبدیل خواهد کرد.

 رازها و نیازهای موفقیت ایرانی (خرید کتاب استاد جولایی)

کتاب روانشناسی موفقیت: رازها و نیازهای موفقیت ایرانی

خبر خبر، خبر خوب>>>> کتاب "رازها و نیازهای موفقیت ایرانی" به چاپ هشتم رسید

.......هر انسانی خواهان موفقیت است چراکه هریک از ما رویاها و آرزوهایی داریم........

موضوعات آموزشی کتاب: روانشناسی موفقیت، ثروت، موفقیت مالی، موفقیت تحصیلی، ازدواج، تغییر، توکل، انگیزش، قانون جذب، عزت نفس، اعتماد بنفس، ترسها، استرس، کسب و کار

با ما در یک سفر خیالی در مسیر پر پیچ و خم زندگی همراه باشید.

دانلود-کتاب-رازها-و-نیازهای-موفقیت-ایرانی

زندگی شبیه رودخانه‌ای است با جریان تند،که انسان‌ در زمان تولد ناخواسته وارد آن می‌شود. اکثر مردم بدون آنکه مقصد مشخصی داشته باشند به‌ راه می‌افتند و طبیعی است که خیلی زود مجبور می‌شوند خود را به جریان رودخانه بسپارند و این یعنی خود را تسلیم جریان سیال وقایع زندگی کردن.

جهت دانلود فهرست سرفصل ها و بخشی از کتاب >>>>>> "رازها و نیازهای موفقیت ایرانی "<<<<<<<< اینجا کلیک کنید

اما در مسیر زندگی جریان‌های تند و گردابی وجود دارد، باد موافق و مخالف هست و هزاران حادثه پیشبینی نشده دیگر اتفاق می‌افتد. برخی افراد در دوراهی‌ها نمی‌دانند به کدام سمت بروند. آنها بهجای حرکت در مسیر هدف‌‌ها و خواست‌های خویش، ناخودآگاه تحت شرایط زمانی و محیطی به این سو و آن سو می‌روند. راه‌های مختلفی را بی هدف امتحان می‌کنند، اما نمی‌دانند که برای رسیدن به مقصد، تنها یک راه وجود دارد. فرصت‌های پیش رو نیز مثل مسیرهای میان‌بر می‌تواند شما را زودتر به مقصد برساند.

قانون-جذب-محمود-جولایی-کتاب-رازها-و-نیازهای-موفقیت-ایرانیاما، پس راز موفقیت چیست؟

اکثر افراد تصور می‌کنند که موفقیت و توان انجام کارهای بزرگ، هدیه‌ای آسمانی است که تنها به عده‌ای بااستعداد و نابغه داده می‌شود. اما در واقع، ممکن یا غیر ممکن بودن انجام کاری تا سرحدّ پیروزی، برای هر فرد بستگی به نوع سوالاتی دارد که از خود می‌کند.

من باور دارم که نبوغ واقعی آن است که با تقویت ایمان و اعتقادات سازنده، نیروهای عظیم درونی خود را در جهت آفرینش آرزوهای خود فعال سازیم.

اما کار تمام نشده، باید نظام باورهای خود را در جهت موفقیت همیشه تنظیم‌شده نگه‌داریم.

«بیل گیتس» تصمیم گرفت، نرم‌‌افزاری را که تا آن روز حتی ایده‌ای کوچک از آن نداشت بسازد. آیا در آن دوره فرد بااستعدادتری وجود نداشت تا این کار را انجام دهد؟ آیا به‌راستی او نابغه مادرزادی در دنیای رایانه بود؟

واقعیت آن است که، نه! او با آمیزه‌ای از عشق و علاقه و اعتماد به نفس بالا، توانست همه نیروهای درون را به‌کار گیرد و نرم‌افزار مورد نظر را با موفقیت تمام طراحی کرده و به یکی از موثرترین مردان سیاره در تاریخ علم تبدیل شود. هرگاه ما خود را مقید کنیم که حتماً به هدف برسیم و در عین حال ایمان داشته باشیم که به انجام این کار توانا هستیم، بسیار روشن است که احتمال موفقیت‌مان در هر زمینه‌ای قطعی خواهد بود.

اینها بخشهایی کوتاه از مقدمه کتابی است که 7 سال نگارش آن بطول انجامید. کتابی که از بعد دیدن فیلم راز در سال 84 تا سال 91 در ذهن من شکل گرفت، رشد کرد و بزرگ شد در در هفت سالگی زاده شد.

این کتاب را تنها با این انتظار که زندگی شما را تغییر خواهد داد بخوانید. انتظار تغییرات فراگیر در موفقیتهای شغلی، مالی، روابط اجتماعی و حتی سلامتی در خود ایجاد کنید. با این انتظار است که قطعا میتوانید تغییرات را ببینید. البته ارتباط شما و این کتاب دقیقا مشابه ذغال و کبریت است. کتاب من کبریت است و شما نقش ذغال را دارید برای برپایی اتش خوب باید ذغال آماده سازی شود و شرایطی را در خود برای اشتعال داشته باشد واگرنه هیچ شعله‌ای در کوتاه مدت قادر به آتش زدن ذغال نخواهد بود. ذغال خوبی باشید.

نتیجه تنها و تنها با چند بار خواندن مطالب و بجدیت در انجام تمرینات بستگی دارد.

راز-موفقیت-رازها و نیازهای موفقیت ایرانی-کتاب راز

این کتاب را به تنهایی نخوانید. با همسرتان با یک یا چند دوست و آشنا بخوانید. کتاب را برای دوستان هم فکرتان تهیه کنید. گروه هم پیمان و حمایت‌گری را تشکیل دهید. دفتر یادداشت داشته باشید و نکات جالب و ارزشی برای خودتان را یاداشت کنید. همگی با هم هم سرعت کتاب را بخوانید و در جلسات هفتگی با هم در مورد آن و تمریناتش بحث و تبادل نظر کنید. همدیگر را در انجام تمرینات یاری و حمایت کنید و قدم به قدم تا تغییرات دیگری را حس و لمس نکردید پیش نروید.

موفقیت و خوشبختی در زندگی به این معناست که انسان انچه بشود که میخواهد بشود. حال شما فقط با استفاده از ابزار و اشیا میتوانید انچه بشوید که میخواهید بشوید و ابزار و اشیا پول میخواهد و هزینه بر است. من در این کتاب شما را با خوشبختی و ابزار رسیدن به خوشبختی اشنا میکنم.

ما در یک فصل کامل بحث ثروت سازی و چگونگی تبدیل شدن ذهن برخی افراد به ماشین پول سازی را مطرح میکنیم.

این کتاب زندگی بسیاری را تغییر داده که بزودی از انها درخواست خواهیم کرد در صورت رضایت تجربیات همراهی با آموزشهای این کتاب را با شما به اشتراک بگذارند.

قیمت کتاب هزینه یک ساندویج معمولی استف شما یک بار هم شده یک ساندویج هزینه ذهن خود کنید. مطمئن باشید که حداقل تغییر در ذهن شما تغییراتی خواهد بود که در فصل اول یعنی "تغییر" نا خواسته در شما ایجاد میشود.

 • آیا دوست دارید، یک نفر محقق را مامور کنید برود و برای شما، همه کتابهای موفقیت دنیا را بخواند و خلاصه‌ای از انها را برایتان بزبا ساده بیان کند؟!!
 • آیا واقعا دوست دارید، کسی را مامور کنید برود و دوره های معتبر قانون جذب را گذرانده و برای شما خصوصی اجرا کند؟!!
 • آیا شما دوست دارید، کسی را مامور کنید تا تمام سایت‌های روانشناسی و مرتبط با موفقیت را بازدید کرده و خلاصه‌ای آموخته‌هایش را برایتان تعریف کند؟!!
 • اگر چنین است، حتما کتاب را از طریق سایت ما و یا کتابفروشی‌های معتبر سراسر ایران و یا سایت انتشاراتی‌ نگاه تهیه کنید. من از طرف شما این ماموریت بزرگ را انجام داده‌ام.
 • این یک تبلیغ برای کتاب خودم نیست. کتاب من همانطور که در عرض سه سال توانست بدون تبلیغ به چاپ هشتم برسد، حتما بازار فروش خود را دارد و همچنین نه من و نه هیچ نویسنده و مترجم دیگری در کشوری که تیراژ کتاب به آن به 50 رسیده، کار کتاب را برای ایجاد درآمد انجام نمیدهد، مگر آنکه عشق و علاقه و آرزوهای بسیار ارزشی‌تر و بزرگتری در سر داشته باشد.

کتاب را بصورت فیزیکی (کتاب کاغذی) یا فایل الکترونیکی (PDF) تهیه کنید و مطالعه کنید تا رازها و نیازهای جذب زندگی رویایی خود را بیاموزید.

برای تهیه راحت تر کتاب بصورت امضا شده به نام زیبای خودتان و یا نام دوستانتان (جهت هدیه دادن) همین الان به شماره 09121752854 از طریق تلگرام پیام بدهید.

سوالات متداول شما بازدیدکنندگان محترم سایت:

 • اگر در زمان خرید و پرداخت مشکلی پیش امد، تکلیف چیست؟

شما در هر مرحله با مشکلی مواجه شدید از طریق شماره تلگرام (09121752854) میتونید پیام بدید و یا حتی تماس بگیرید، مشکل بررسی و فایل و یا کتاب ارسال میشود.

 • اگر در زمان دانلود مشکلی پیش آمد:

لینک دانلود از طریق ایمیل برای شما ارسال میشود. همچنین در پروفایل شخصی شما (روی اسم خودتون در بالای صفحه کلیک کنید) در قسمت "سفارشهای من" لینکهای محصولاتی که شما از این سایت خریداری کنید برای همیشه محفوظ است. هر موقع دوست داشتید، میتوانید فایلهای خود را مجددا دانلود کنید. همچنین از طریق شماره تماس بالا میتوانید پیگیری کنید.

 • اگر امکان دانلود و یا خرید از سایت نداشتم ؟

شما میتونید از طریق شماره تلگرام (09121752854) تقاضا کنید تا فایل از طریق ایمیل و یا تلگرام و یا هر روش دیگری برای شما ارسال شود. برای پرداخت هم هر جور شما راحت باشید، از طریق لینک پرداخت انلان با رمز دوم و یا در تلگرام و یا کارت به کارت میتونید پرداخت کنید.

 • حجم، زمان و فرمت فایل چقدر است؟

حجم فایل کتاب : 2 مگابایت میباشد.

 • قیمت پشت جلد و هزینه پست؟

قیمت پشت جلد کتاب 15000 تومان میباشد و هزینه پست از 8000 تا 11 هزارتومان میباشد که کلا برای کل ایران هزینه کتاب و پست مبلغ 23000 تومان محاسبه میشود و مبلغ هزینه پست اضافه بر این را سایت راز موفقیت متحمل میشود.

 • ایا میتوانم اگر سوالی داشتم بپرسم؟

بله شما هر سوالی مرتبط با این محصول داشتید میتوانید از طریق شماره تلگرام (09121752854) بپرسید. حتی اگر از این محصول راضی بودید و خواستید محصول دیگری مشخصا برای مشکل شخصی سفارش بدهید، نیز میتوانید پیام بدهید.

لطفا، همچنان با ما باشید

سایت راز موفقیت - محمود جولایی

کانال راز موفقیت

عضو کانال "راز موفقیت" شوید و اگر از خواندن این مطلب لذت بردید، حتما آنرا از طریق لینک شبکه های اجتماعی زیر به اشتراک بگذارید و بدانید که من همیشه منتظر نظرات راه گشایتان در زیر این پست هستم.

خرید محصول رازها و نیازهای موفقیت ایرانی (خرید کتاب استاد جولایی)

با خرید دانلودی این محصول:

1. قیمت آن به نسبت خرید فیزیکی ارزان تر است
2. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
3. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد و لازم نیست منتظر باشید تا 2 روز آینده از طریق پست به دستتان برسد.
4. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

افزودن به لیست آرزوها

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان

سیدجواد موسویان
سیدجواد موسویان در تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

باسلام باتوجه به اشتباه ارسال پیامک از طرف سایت در راستای عدم پرداخت پول جهت دانلود کتاب مزبور بنده دوباره مبلغ 10هزارتومان واریز کردم ولی در پیامهای جدید برای بنده مبلغ قبل هم لحاظ شده یعنی بنده 20هزار تومان پرداخت کردم برای کتاب که 10هزار تومان مبلغش بود اگر امکان دارد بتوانم از مبلغ اضافی یک محصول دیگر خریداری کنم‌باتشکر فراوان

من این محصول را در تاریخ 1396/07/04 خریده ام

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۰۸ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر شما. در صورتی که مبلغی رو اضافه پرداخت کردین و یا تردید دارید که ممکنه اشتباه شده باشه ، لطفا سریعا از طریق تلگرام به شماره 09121752854 پیام بدین و یا تماس بگیرید تا حتما عودت داده شود.

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۰۸ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر شما. در صورتی که مبلغی رو اضافه پرداخت کردین و یا تردید دارید که ممکنه اشتباه شده باشه ، لطفا سریعا از طریق تلگرام به شماره 09121752854 پیام بدین و یا تماس بگیرید تا حتما عودت داده شود.

منیر عرب صفری در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۱ ۱

سلام به استاد محمود جولایی از کتاب براتون بگم تو زندگی من تحول بزرگی ایجاد کرد هنوز کهدنصفی از کتاب رو خوندم انقدر تغییر پیدادکردم شخصیتم اون قسمت استفراغ روانیش باعث
شد که ترسی که سالها تو وجودم بود و بشناسم و علبه کنم اعتماد به نفسم بالاتر بره و حق طبیعی
خودمو بگیرم و قسمت هیپنوتیزمش که ارامش خاصی شبا میده و خودتو وسط ارزوهات میبینی
و روابط عمومیت با مشتریهات بالاتر میره واقعا ممنونم حس میکنم دوباره زاده شدم از نو دارم بزرگ
میشم اما اینبار با افکارهای جدید و توانایی های جدید اینا رو مدیون شما هستم خدا رو شکر و سپاس
بسبار زیاد

Nahid Heidary در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام استاد عزیز این کتاب نقش بزرگی تو زندگی من داشته,,چند روز پیش برق رفته بود و شروع کردم به خواندن کتاب,,همانطور,که داشتم میخوندم از,خودم یه سوال پرسیدم که چطور فلان کار رو انجام بدم,و من اولین اقدام رو برای کارم کردم,خیلی وقت بود به این راه فک میکردم که این کتاب نقطه عطفی شد بهش برسم,,این کتاب کتابی که تموم شدنش برای من معنی نداره و هرر بار که احتیاج دارم میخونم,,و تو زندگیم استفاده میکنم,,,یک دنیا سپاس

mahdi madadkon در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام و ارادت خدمت استادجولایی عزیز.کتاب بسیار زیبا و مفید هستند.من هر وقت شروع به خوندن این کتاب میکنم میبینم ساعتها قسمت هایی رو میخونم و نکته برداری میکنم.خیلی کامله و من ازش به عنوان رساله موفقیت نام کردم.درود بر شما.

من این محصول را در تاریخ 1395/09/28 خریده ام

سودابه وارسته در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

درود بر استاد جولایی توانا با وجود اینکه من پیشینه ای در زمینه روند قانون جذب داشتم ( فیلم راز و چندین کتاب در این زمینه ) ولی با این اوصاف از مطالب این کتاب لذت بردم خیلی از نکات بیان شده کتاب ، دقیقا جواب سوالات گمشده من بودن که تونستم پیداشون کنم .....استاد به شما تبریک میگم بابت این کتاب ناب و پر بار تون .

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

دلیل اینکه این کتاب اینچنین در این دوره و در سطح بازار کتاب با اقبال خوبی مواجه شد این است که روایت گام به کام تغییرات یک نفر است. این شخص مخفی است اما همیشه و در همه کتاب شما درد تغییر را در چهره اش حس میکنید و تغییرات بوجود آمده را مشهود و بارز میبینید. داستان واقعی یک موفقیت بزرگ به سبک ایرانی است. خوشحالم مورد توجه دوستان قرار گرفته و امیدوارم دوستان خوبم همیشه با کتابهای خوب عجین باشید.

نسیم سلام در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

با سلام خدمت استاد گرامی ، من کتاب رازها و موفقیت ایرانی را خریداری کردم و میتونم بگم یکی از عالی ترین کتاب هایی بوده که من خواندم . من با خواندن این کتاب احساس میکنم دوباره متولد شده و تبدیل به نسیم جدید شده ام ، در ضمن انقدر مطالب جامع و کامل است که این حس را دارم که من حتما و حتما به هر چه میخواهم دست یافته ام . از زحمات شما بسیار متشکرم

ernika hm در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۲۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام
من این کتاب رو خریداری کردم خیلی کتاب خوب و عالی هست..به نظر من برای بکار گیری این کتاب لازمه که تمام جملات رو چندبار بخونیم و یک بار خوندن کافی نیست.چون هر جمله اش کلی کاربردی هست و میتونه راهکار خوبی برای خیلی از مشکلات ما باشه..
من بعد از خرید این کتاب اولین شکارم جواب دادن به یکی از سوال های استاد جولایی بود که خواستم اوین نفری باشم که پاسخ رو جواب میده و تونستم جایزه ای که استاد در نظر گرفته بودند رو بدست بیارم و این یعنی یک شکاار عاااااااااااااااااااالی... حالا من میتونم همه درس های این 21 دوره رو با تخفیف 80 درصد خریداری کنم و این بهترین شکار من بود....خدایاااا شکرت.....
ممنونم از لطف زیاد استاد جولایی عزیز....

من این محصول را در تاریخ 1395/08/20 خریده ام

مدیر سایت
مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۲۵ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

خیلی خوشحالم که کتاب مورد توجه شما قرار گرفته. واقعیت اینه که من رو این کتاب بیش از سه سال وقت تحقیقاتی گذاشتم. دقیقا همونطور که فرمودید کتاب کاملا کاربردیه و حتما باید چند بار مطالعه بشه. شما شکارچی بزرگی هستید. خوشحالم از قانون جذب برای جذب کتاب قانون جذب لستفاده کردین. موفق و پاینده باشید. جلسات شبانه را دنبال کنید لطفا.

بهرام راستگو در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۱۲ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

بسیار عالی فوقالعاده و متفاوت بود
واقعا ما نباید هیچ وقت نباید کنار کشید اونهایی. میشن که هیچ وقت نمیبرن وم اونهایی که برنده

مدیر سایت
مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۱۲ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

درود بر شما. خوشحالم خوشتون امده. استقامت و پشتکار عاملی اصلی است که احتمال حصول نتیجه مورد علاقه شما را تا 100% افزایش میدهد.

عاطفه روحی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

خیلی استفده کردم از خوندن این کتاب

مدیر سایت
مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۱۲ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

درود بر شما. خوشحالم میبینم توجهتون رو جلب کرده.

مرضیه الف در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

کتاب فوق العاده ی بود استاد منتظر کارهای فوق العاده ی بعدیتون هستم.

مدیر سایت
مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

درود بر شما.

خوشحالم توجهتونو جلب کرده. دقیقا کتاب جدیدی در دست چاپ دارم که در واقع جوابیه این کتاب با یک نگاه روانشناختی نو و متفاوت. لطفا با ما باشید.

baran barani در تاریخ ۱۳۹۵/۰۴/۱۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

عالی

مدیر سایت
مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۰۶ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

درود بر شما. سپاسگذارم کتاب و تهیه کردید.

لطفا فصل اول یعنی تغییر را حد اقل سه بار بخوانید.. باورم این است که پرسش خصوصتان را حتما پاسخ گو خواهد بود.

تذکرتان را به گوش مدیر فروش مجموعه رساندم و ایشان حتما با شما تلفنی تماس خواند گرفت. (اگر تماس گرفته نشد، خواهشمند است به من پیام بدین.)

لطفا همچنان با ما باشید.

زیبا شاکری در تاریخ ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

سلام
تمرینات و کارهای عملیش فوق العادست.
سپاس از زحمات شما

مدیر سایت
مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۰۶ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

درود بر شما.

نوشتن و شکل گیری این کتاب معجزه کاینات در زندگی من بود. کتاب را باید همیشه به همراه داشت. این کتاب حاصل 12 سال کنجکاوی ذهنی من بود. هدف کتاب ارایه راهکار بود ، چیزی که تو تمام کتابهای مشابه خارجی ندیدم یا خیلی کم رنگ بود. یادمون نره این کتاب در زمان چاپ نادرترین کتاب با موضوعیت "روانشناسی موفقیت" بود. بزودی کتاب دیگری در همین موضوع دارم که چاپ شد حتما اطلاع رسانی خواهد شد. لطفا همچنان با ما باشید.

last gladiatoor در تاریخ ۱۳۹۵/۰۴/۰۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

من این کتاب استاد را خواندم. بسیاز عالی بود.
به همه دوستانی که قصد سفر در مسیر موفقیت را دارند توصیه میکنم این کتابچه راه را به همراه داشته باشند.

مدیر سایت
مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۰۶ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

درود بر شما.

سپاسگذار لطفتون هستم. تبیلیغ خوبی بود. :-)

خبر بسیار خوبی براتون دارم و آن اینکه این کتاب چندی پیش به چاپ هفتم رسید.

در دورانی که تیراژ کتاب به 50 جلد رسیده و تغریبا ظهور شبکه های اجتماعی کتاب خوانی را نسل کشی کرد، خوشحالم که کتاب تونسته توجه و نظر مردم خوب کشورو بخودش جلب کنه.

همچنان با ما باشید و پیشنهاد میکنم کتاب متفاوت بنده در زمینه تغذیه را هم در سایت مطالعه کنید.

نرم افزار موبایل “ راز موفقیت ”

اپلیکیشن موبایل (آندروید) برای راحتی کاربران سایت و سوپر گروه استاد جولایی را از اینجا دانلود کنید.

***یک پیشنهاد ویژه (دانلود رایگان)***
   ***یک  پیشنهاد  ویژه  (دانلود رایگان)***

مدیتیشن و آرام کردن تن و روان به روش خوزه سیلوا دانلود رایگان کتابچه "آموزش گام به گام خود هیپنوتیزم"

دریافت بصورت رایگان
google-site-verification: google8c33fceebbf75d7d.html